Manuālā Terapija.

Aizsāka Cookietea 

Manuālā Terapija.
11.03.2020 13:43
Sveiki cilvēki, pec 10 gadiem pabūtiem arzemēs atbraucu atpakaļ uz LV, nu jau kādu menesi meiģinu atrast labu manuālo terapētu, taču bez lieliem sasniegumiem.

So far, biju aizgājis pie kādiem 3 terapētiem - visiem viena un tā pati sistēma

* 15- 20 min pakrakšķina locītavas, iedo kādu vingrinajumu, tad tik janomet 50 e un var iet mājās.

Diemžēl man tas lidz galam nepalīz, un ja nezinātu labāk domātu ka tas ir normāli un jamekle palidziba citur.......

,bet tā sanāk ka ilgu laiku nodzīvoju ASV un vismaz 5-6 gadus gāju pie viena terapēta kas principā mani ir turējis uz kājām bez sāpēm visu šo laiku.

Starpība- Miksto audu terapija, Masaža, Muskuļu mezglu atbrivošana, Krakšķināšana uz tādā kā specifiska galda kas ir domāts tam, principa izejot cauri visam no apakšas lidz augšai.. Pec tam ar gumijas āmuriņu visu pabeidzot.

Pec tādas man parasti mēnešiem neko nevaidzēja atkārtot, jutos taisns vesals un priecīgs.
Pēc Lv terapijas izeju ārā ar to pašu saspringto kaklu,sāpēm un padomu par to ka man jamaina darbs......jo neko savādak nevar izdarī.... please...Varbūt kādam ir zināms kās labs specialists, kas dara mazliet vairak kā pieņemtā norma Latvijā.?? Būtu ļoti pateicīgs.Edited 1 time(s). Last edit at 11.03.2020 13:44 by Cookietea.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 5?
Ziņa: