Trūkst elpas

Aizsāka Udensvirs2020 

Trūkst elpas
24.04.2020 04:59
Labdien.
Ir radusies problēma. Strādāju jūrā. Pie ārsta tikt ir grūtības, uz kuģa ārsta nav.
Strādājot ārā samirku un bija stiprs vējš. Nu protams sākās neliela temperatūra 37.2 un sūrstēja kakls. Izdzēru teraflu uz nakti. Nakti pamodos no tā ka palika ļoti slikti. Temperatūra zema 34.1. līst sviedri, traks klepus un reibst galva. Uzreiz sāku dzert antobiotikas. Pievienoju klât atkrēpojošo sīrupu. Dzēru antibiotikas 9 dienas. 9 dienu lāikā bija temperatūra 37.1. klepus palika mazāks. Kad pārtraucu dzert antibiotikas pēc 2 dienām viss atgriezās atpakaļ, pilnas plaušas ar mitrumu, stiprs klepus un temperatūra 37.2. man ieteica dzert otru dozu antibiotiku klacid. Izdzēru 7 dienas un palika labāk. Biju krastā pie ārsta paņēma analīzes uz COVID19-rezultāta negatīvs. Paklausījās plaušas teica ka ir ok. Rentgenu netaisīja.
Bet man ir sajūta, ka kad elpoju kaut kur trahejā kautkas burbuļo.
Tagad ir tāda problēma ka nevaru ievilkt pilnu krūti ar gaisu, liekas, ka nepietiekami. Bieži žāvājos lai ievilktu gaisu. No rīta pamostos sajūta ka plaušās ir mitrums. Elpojot jūt ka kautkas ursuļo. Temperatūras vairs nav.
Vecums 28 gadi, svars 94kg, augums 176 cm
Kas varētu būt par problēmu ?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 10?
Ziņa: