kafija& vedera izeja

Aizsāka Jojo 

Jojo
kafija& vedera izeja
04.11.2004 16:22
Gribetu pamazam atteikties no skistosas kafijas dzersanas, tacu tas ir vienigais veids kaa no rita panakt, ka iztuksojas zarnas:( Saldinata skistosa kafija ar pienu - liela kruze - un pec 20 minutem viss notiek. Esmu meginajusi teju ar pienu, siltu udeni, bet nekaa...Sakiet, kapec? Vai kafija kaut ka ipasi to procesu veicina?

Jutu, ka nekas labs tas nav (man ir problemas ar 12 pirkstu zarnu un iespejams ari zultspusli un baidos, ka kafija katru rit tas tikai veicina...)

Ka tas ir?
susliks
Re: kafija& vedera izeja
04.11.2004 16:28
Ooo man tieði tâpat. Kafija un ..
qwq
Re: kafija& vedera izeja
04.11.2004 16:29
Hi, pa vadiem tâ grûti atbildçt
Domâju, ka jâsâk ar cita veida dietu un jâpaskatâs, bet laikkam jau jâaizèâpo pie g-e-loga (tas bûtu pareizâk)
boleks
Re: kafija& vedera izeja
04.11.2004 16:33
neko nezinu par esosho problemu, bet jautajums sekojosh, kapec shkjistosha kafija, ja pupinju ir veseligaka? :)
nez...
Re: kafija& vedera izeja
04.11.2004 17:45
vo, vo, pie tam efekts uz zarnâm pilnîgi tâds pats :)
ai-ai
Re: kafija& vedera izeja
04.11.2004 17:51
Laimîgâ (ais) Jojo. Tik garðîgi un vienkârði. Uz manâm zarnâm gan tam nav nekâda efekta -;(((
Re: kafija& vedera izeja
04.11.2004 18:36
Patieshaam dazhiem tas darbojas.Man ne silts ne auksts.Bet vai vajag no taa atteikties?
Re: kafija& vedera izeja
04.11.2004 18:37
Man arî tieði tâ. Rîta kafija un pçc 10 min. uz tualeti:)))
Jojo
Re: kafija& vedera izeja
04.11.2004 19:07
Man gluzi vienkarsi ta daudz labak garso. Un turklat- tikai viena skirne:) Cafe Noir:) Un loti precizi jamak pielikt cukuru un ari piena daudzumam jabut noteiktam:)


Un man personigi tas efekts ir tiesi no skistosaas. No maltas ari, bet ne tik izteikti...
Dr.
Re: kafija& vedera izeja
05.11.2004 11:24
Klizma jâtaisa!

poga
Re: kafija& vedera izeja
05.11.2004 15:41
Es domâju, ja dzer kafiju tik no rîta una r pienu, tavs organisms pârâk necieð. Turklât nevajag izslçgt pilnîgi visu, dzîvot vispâr ir kaitîgi :) Tâkâ dzîvo un neuztraucies. Kafija nav vienîgais grçks, kas bojâ Tavu kuòìi un þultspûsli :)
marfa
Re: kafija& vedera izeja
07.11.2004 02:33
Jojo, izdzer no rîta 200ml remdenu ûdeni un apçd âbolu, apmçram pçc 30 min. apçd auzu pârslu putru. Tad vari bût droða, ka vçders pa dienu iztukðosies.
Bernadeta
Re: kafija& vedera izeja
07.11.2004 14:37
Es no rîta pçc piecelðanâs izdzeru krûzi ûdens, kâ jau Marfa minçja. Nezinu,v ai ûdens pie vainas vai kas, bet man sûdzîbu nav:)
Kafiju tukðâ dûðâ nespçju iestrebt, mans vçders neko tâdu neakceptç:)
Jojo
Re: kafija& vedera izeja
07.11.2004 18:03
Nu logiski, ka tuksa to kafiju dusa nedzeru! Vispirms milzu udens kruzi un tikai pec tam kafiju. Ka jau teicu, meginaju iztikt tikai ar to udens kruzi (ar viegli situ udeni), bet nelidzeja...
shamanis
Re: kafija& vedera izeja
06.12.2004 01:39
kafijaa ir vielas, kas stimulee visu - pamoshanos, domaashanu utt, tai skaitaa veedera darbiibu, un taas nav tikai kofeiins.Lai gan daudziem veederiem pietiek ar kofeiinu - s obljegchenjiem!
Tince
Re: kafija& vedera izeja
06.12.2004 14:42
dzeru tikai dabigu kafiju. Ari noverots-ka iedzer,ta doma tik', lai tualete tuvumaa. Domaju-vari turpinat dzert. Nav jau TIK ljauna. Dzer vai pus pasaules, un re', ka paarapdziivotiibas problemas aktualas joprojam (t.i., nemirst neviens no ta).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 24?
Ziņa: