Tur..niez

Aizsāka Laila 

Laila
Tur..niez
08.11.2004 10:31
Man tada problema, dzivoju regularu dzimumdzivi, draugs ir vesels, partnerus nemainu, un te kadu dienu man saka niezet ap ieeju vagiina, nekadu izdalijumu nav un arii areju citu pazimju nav, ir tada sajuta it ka apdegums. Sakiet, ka var sev paliidzeet?
lita
Re: Tur..niez
08.11.2004 15:00
piena seeniite
Re: Tur..niez
08.11.2004 19:25
Es arii piekriitu, ka taa ir Piena seene iespeejams. Aizej pie sava ginekologa, lai panjem analiizes un ja apstiprinaasies Ps, tad tev izrakstiis vaginaalaas sveciites un driiz tas paaries. Tas nav nekas slikts un piena seene visbiezhaak rodas, ja TUR lejaa gadiijies mazgaat ar parastaam ziepeem, dushas zeleju. Kaa saka...no paarlieku lielas tiiribas:). Un es tev no sirds ssilti iesaku - NOPEER INT.MAZG.LIIDZ. Dercome Femme! Nu maksaa neleeti ap 7Ls, bet iet vismaz pusgadu un tas ir taa veerts.To iesaka 90% ginekologi!
SKy
Re: Tur..niez
09.11.2004 11:41
Vai piena sene ir ta pati Candida albicans?
Re: Tur..niez
09.11.2004 12:36
to Rendy
Nu nezinu gan vai viss tas ko iesaka ginekologi ir tik labs...
Tavs piemineetais mazgaashanas liidzeklis ir ljoti skaabs, Tas nogalina seeniiti, bet neatrisina pashu probleemu un taa atkal peec kaada laika paraadas. Gudri un neatkariigi ginekologi iesaka apmazgaaties ar dzeramaas sodas uudeni, kas ir daudz leetaak un arii labveeliigaak organismam, jo buutiibaa atrisina seeniites rashanaas ceeloni.
nezinite
Re: Tur..niez
09.11.2004 12:48
Kur var nopirk to dzeramaas sodas udeni?
Hella
Re: Tur..niez
09.11.2004 12:51
Dzeramâs sodas ûdeni vispâr iegûst sajaucot vârîtu ûdeni ar sodu :))))))
dunka
Re: Tur..niez
09.11.2004 16:34
man ir liidziga probleema, bet seniites , ne STS man nav. nekaa man neatrod, tashu sapes un dzezinasanas sajuutas pastav. Un es nezinu ko talak dariit......
qwq
Re: Tur..niez
10.11.2004 09:18
pie ginekologa - ir vesela virkne zieþu, svecîðu utt
dunka
Re: Tur..niez
10.11.2004 16:40
ja tas domats man - tad es jau pie nez cik ginekologiem esmu bijusi, pedeja dr. ta ari pateica, ka vinja neredz ko te arstet. tapec nekaadu arsteshanas terapiju navarot izrakstit. pec analizeem, kas ir veiktas atliek secinat ka viss ir labi. bet es tak zinu ka ta nav....
juris
Re: Tur..niez
10.11.2004 16:58
Ja jau saka ka viss ok ko tu vel uztraucies. Labak baudi dzivi:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 14?
Ziņa: