smadzenju d.uzlaboshanai

Aizsāka zhaneta 

zhaneta
smadzenju d.uzlaboshanai
11.11.2004 15:45
Kuri ir tie vitamini/medikamenti, kas uzlabo smadzenju asinsriti utt, lai pie parslodzem pieaugtu koncentreshanas un domashanas speejas.
Vai Nootropils bija tikai uz recepteem?
Re: smadzenju d.uzlaboshanai
11.11.2004 20:22
Uz recepteem gan
sine`cordis
Re: smadzenju d.uzlaboshanai
11.11.2004 20:38
zhaneta:))))) visi laikam ir lloti informeeti par sho preperaatu:P
starpcitu es arii domaaju saakt lietot:)
Re: smadzenju d.uzlaboshanai
11.11.2004 21:24
Bez receptes var iegaadaaties Ginko Biloba preperaatu, darbiiba liidziiga kaa Nootropilam.
Re: smadzenju d.uzlaboshanai
11.11.2004 23:30
Vienkaarshi pastaigaajiet pa tirgus vai nomaljaakaam aptiekaam un dabuusiet to nootropilu.Nav jau nekaada trakaa zaale.Iedos.
Re: smadzenju d.uzlaboshanai
12.11.2004 00:04
Man taas zaales maajaas meetaajaas, pusizdzertas. Aarsts izrakstiija, bet esmu izklaidiiga zaalju dzeeraaja. Taapat man iet ar vitamiiniem. Triis dienas padzeru un tad jau aizmirstas. Attopos peec 5aam dienaam, ka neesmu iedzeerusi, tos vitamiinus. Varbuut taapeec man arii vajag dzert Nootropilu, lai uzlabotu atminju? :)
Patricie
Re: smadzenju d.uzlaboshanai
12.11.2004 15:16
Starp citu vai tieshaam esmu vieniigaa, aks zina, ka daudz leetaks par Nootropilu, bet analogs tam ir Lucetam? Sho divu zaalju sastaavs ir identisks, tachu Lucetam ir daudz leetaks, jo razjots Ungaarijaa.
DONNA
Re: smadzenju d.uzlaboshanai
12.11.2004 15:26
Un kur tad paliek pacienta atbildîba par savu veselîbu un ârsta nozîmçjumu ievçroðanu ??? :)))))
...
Re: smadzenju d.uzlaboshanai
12.11.2004 15:27
Piracetams ar leetaaks kaa nootropils, kaut active tas pats. nezinu gan, kaada ir Piracetam cena saliidzinot ar Lucetam. bet man Nootropil tomeer labaak patiik kaa Piracetam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 10?
Ziņa: