Cik nopietni ir šie holtera monitorēšanas rezultāti ?

Aizsāka username 

Cik nopietni ir šie holtera monitorēšanas rezultāti ?
26.08.2021 21:15
Bija man uztaisīta holtera monitorēšana, it kā nekas traks nav pēc vispārējā apraksta un pēc ārsta apraksta, bet pamanīju, ka diennakts laikā bija ap 28 reizēm mirdzaritmijas (AFib), vai tas ir normāli? Cik nopietni ir šis?

>EKG Holtera monitorēšana 21 st. 11 min.
>Reģistrē sinusa ritmu vid. 75 xmin. (no 37 xmin. naktī līdz 158 xmin. dienas laikā). Mēreni izteikta sinusa aritmija.
>Uz tā fona:
>- ļoti retas izolētas supraventrikulāras ekstrasistoles
>- pauzes nereģistrē

Supraventricular arrhythmias:
SVE: 8
PSVT: 0
Tachycardia: 2
Bradycardia: 36
AFib: 28 (~26x miega laikā)

Ventricular arrhythmias
S'VE: 7

Dažas bildes:

Dienas laikā, iespējams arī miegā (laiks nav pareizs)
https://i.imgur.com/6ynqiBL.jpg

Naktī guļot
https://i.imgur.com/WoxsHwX.jpg

It kā daži ārsti man noteica SVD, bet kad pirmo reizi man bija tā saucamā 'panikas lēkme', atceros kā tobrīd lūkājot pulsu (artērijas) man tas paātrinājās un palēninājās, bija rokas tirpšana kā dēļ man protams bija tāda kā trauksme (un adrenalīns uzdeva), bet iespējams tā bija mirdzaritmijas lēkme? + mentāls stress tam pa virsu.

Ehokardiogrammā bija MVP - mitrālā vārsta prolapss 1 pakāpē (abas viras 0.2-0.3mm) ar 0-1 regurgitāciju.
Bez visa tā man ir arī respiratorā aritmija - kad dziļi ieelpoju, sirds ritms palēninās.

Esmu vīrietis, 25 gadi. ĶMI man ir normāls (183cm 64kg), mazliet zem optimāla, pirms mēneša šad tad regulāri izbraucu ar velosipēdu un staigāju, bet pārsvarā darbs ir sēdošs. Un bija mēnesi gulēts dienas laikā. Kafiju dzēru regulāri, katru dienu.



Edited 2 time(s). Last edit at 26.08.2021 21:18 by username.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 8?
Ziņa: