jautâ ârstam

Aizsāka Evita 

jautâ ârstam
07.12.2004 13:37
Sveiki! Vai kâds zin kâdu LV portâlu, kurâ var uzdot jautâjumu profesionâlam ârstam? Iepriekð paldies! :)))))
hepatîts
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 14:23
Tik tieðâm :) :) :)
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 14:32
Uzdot var arii te, tikai nez kas atbildees.
tautas vârdâ
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 14:37
ineshuks

Garâm , dârgumiò, ðis nav forums kur uzdod jautâjumus profesionâlam ârstam. ðeit ir diskusijas par medicînas jautâjumiem, kur var piedalîties un atbildçt visi interesenti !
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 14:40
Ka jau teicu- UZDOT (t.i., jautaat) var arii sheit- kas atbildees- tas jau cits jautaajums. Nezin kuraa forumaa vareetu uzdot jautaajumus ar 100punktiigu garantiju, ka atbildees PROFESIONAALS aarsts (ko nu kursh ar to saprot). Atbildeet anoniimi inetaa ir labas gribas zhests un jo mazaak to noveertee, jo mazaak reaalu atbilzhu dabuus. tikai taa- diskusiju vokrug da okolo.
A ja vajag ar garantiju- chaapojam vien uz pienjemshanu, pieprasam uzraadiit sertifikaatus u.c. profesionalitaati apstiprinoshu atribuutiku un jautaajam uz nebeedu.
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 17:52
ineshuks )))))
YES )))
tu noguri aiztaveties?

to Evita
NEKAD neviens interneta atkats forums nebus ar garantijam. Vari uzdot jautajumu ari seit. Izfiltret atbildes un meginat notvert to isto un vienigo.
Vispar jau te ir maz cilveku kuru atbildes janem nopietni. Varu parskaitit.

Ineshuks
Plants
Dr.Zemitans
Dr.Gasins
Otto
nu_gan
rehabilitacijas jautajumos - "medikis" (es ar vinu vienmer kasos, jau tradicija laikam ))))))
nu man ari var pajautat ))))

kuru piemirsu?

No tautas pratigakie varetu but:
Dusma - visparigie jautajumi
Ku! - taisnas zarnas caurejamibas problemas, nedrigst jautat par bernu sex audzinasanu, tad vinu ne visi var saprast )))



Ziòojums rediìçts (07-12-2004 17:53)
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 19:34
He, he
Labs izveerteejums, Raimond! :D
Knope
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 19:54
No sirds apsveicu Plantu ar ierindoðanu mediíu listç...:)
to Evita
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 20:00
ja esi proletâriete:),tad nevajag uzdot jautâjumus dusmai,jo ðî dikti ðos nemîl:)
if
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 20:30
Kas ir proletâriete?
to if
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 20:35
pajautâ mammai:)
aarsta
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 20:55
ha
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 21:01
viens te baigo spriedeeja lomu uznjeemies, iespeejams, ir konkreetas probleemas, kuras juus, daargais dr.asist.Raimods,ne tuvu nepaarzinat tik labi, kaa kaads neitraals cilveeks, kursh liidziigu probleemu izbaudiijis un par ko taadu regulaari intereseejas!!!!
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 21:08
TO HA
Jums taisniba. Biezi pacients zin savu konkretu problemu labk par vienu otru arstu, par arsta paligu nerunajot. Bet, sis konkrets cilveks ar savu konkreto problemu biezi neredz un nezin par citam lidzigam problemam, vins neredz kopejo ainu. Vel, pacients ari savu problemu, medz meginat uzstumt vai pielidzinat citam cilvekam, citai slimibai. Tur ta atskiriba ))))))
ieva26
Re: jautâ ârstam
07.12.2004 21:27
ja driikst iespraukties juusu sarunaa, -man liekas, ka ha ir lielaa meeraa taisniiba, ja tas vispaar ir svariigi. Protams, ka aarsts saredz kopainu, redz atshkjiriibas, galu galaa zina daudz vairaak, utt, bet kursh tad ir taads mulkjis, kursh kaadam taa baigi padomus sniedz, pieliidzinot sev, uzspiezhot citam savu viedokli, sak', tev noteikti ir tas pats, kas amn... ;)? Kursh ir tik aprobezhots? Miiljie cilveeki, luudzu nedariet taa, ja kaads taa dara! Es, piemeeram, taa nekad nedaru : ) un es intereseejos par liidziigaam problemaam arii. Un vispaar es atbildu tikai vai nu taapat, nemediciiniski - kaa shajaa reizee, jebshu rakstu tikai tad, ja kaut ko tieshaam zinu, ja par to ir lasiits un ja tas ir pieredzeets, paarsvaraa taas ir beernu veseliibas probleemas.
Bet dr.asist.Raimondam visu cienju, ka atrod laiku piedaliities shajaa forumaa un paliidz ar padomiem!
Re: ievai26
08.12.2004 08:33
Vari manticeet, ka lielaaka tautas dalja taa dara. Ak , Tev saap galva, tas jau spiediens, man ar pie spiediena galva saap un bliukts! pretspiediena zaali vaajiniekam iekshaa. A vaajiniekam ta spiediens zems bij i taadeelj galva saapeeja i nu veel sliktaak kljuva, jo spiediens veel zemaaks. nemaz nerunaajot par regulaaro nitrogliceriina iebaroshanu veseliigaam jaunaam meitaam, kuraam "sirds saap", jo- es tachu sirdsslimniece un zinu, kaa sirds jaaarstee, a ko tur tie aarsti saprot, tikai naudu pleesh. Taa kaa nesaki viss ;)
Re: jautâ ârstam
08.12.2004 15:47
Raimond, es vairâk pie tautas.
Par novçrtçjumu - paldies.
Re: jautâ ârstam
08.12.2004 18:38
Nu redz ka
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 9?
Ziņa: