ko lai uzsmeeree lai paariet...

Aizsāka lillija 

lillija
ko lai uzsmeeree lai paariet...
16.12.2004 17:38
aatri pumpa,nu pa 1dienu lai pazuud,uz sejas,vinja nav veel taada izspiezhama,tkko paraadiijaas.paldies.
hehe...labais jautaajums....
lillija
Re: ko lai uzsmeeree lai paariet...
16.12.2004 18:01
:(bet man uz sestdienu ir svariigs pasaakums tapec vajag to pumpu NOST!!!
Re: ko lai uzsmeeree lai paariet...
16.12.2004 18:04
Pameegjini Dzintara Hit balto shkjidrumu vai ja ir - Fucidiina smeeri pasmeeree.
Man arii sestdien ir pasaakums un es arii ar baileem domaaju par to, ka tik neuzmetaas kaada pumpa!:)
lillija
Re: ko lai uzsmeeree lai paariet...
16.12.2004 18:24
vo vo a man taa vienmeer,ka seezhu maajas seja super,kaa tik kaads pasaakums vai tikshanaas taa vinja klaat(cuuka)
Re: ko lai uzsmeeree lai paariet...
16.12.2004 20:28
nervi, nervi
visas slimîbas no nerviem, izòemot daþas
Re: ko lai uzsmeeree lai paariet...
16.12.2004 20:50
Ko, arii PUMPAS no NERVIEM??? :)))

Pamataa no nerviem, dazhas no vieglas uzvediibas, bet pumpas no shokolaades!:) Vismaz man!
dusmai
Re: ko lai uzsmeeree lai paariet...
16.12.2004 20:56
No nerviem, no nerviem.... un tev , Dusma, toè no nerviem !
Santa
Re: ko lai uzsmeeree lai paariet...
16.12.2004 21:41
arii sifilis no nerviem :D
tieði sifilis ir viena no daþâm slimîbâm, kas nav no nerviem :)
Ja pumpa velk uz iekaisuma un vina ir viena,tad lai apturetu iekaisumu uz nakti uzlieciet baktero plakseriti ar Vshnevska ziedi.Pec tam seju nomazgajiet apstradajiet ar odekolonu,furacilina spirtu un piepuderejiet ar puderi.Puderis satur talku un nereti ari cinku,tas arste pats par sevi.Ja putite,tad palidz paris minutes uzlikta silta kumelishu komprese.Pec tam nespiezot loti uzmanigi putiti attirit.Bet spiest nedrikst nekada gadijuma. Tad atkal notirit ar furacilina spirtu un piepuderet.Pareizi te saka pumpas var mesties no saldumiem.Jabut ikdienas vedera izejai.Nedrikst mazgaties parak karsta dusha.Seja jamazga ar siltu udeni un jabeidz ar aukstu. Nedrikst lietot asas,salitas kupinatus produktus.Daudz jalieto parasts tirs udens.Nedrikst paresties.Jaizsledz trekni taukaini prudukti.Jaed aboli,bez mizas,salati,bietes.Kefirs.Uz nakti seja janotira no visiem smikiem.Veiksmi
acnefug smere,perfekti noed pumpu
Re: ko lai uzsmeeree lai paariet...
18.12.2004 00:46
Kaa dezinfekcijas liidzekli var lietot teejas koka ellu, jo taa nesausina aadu kaa odekolons.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 2?
Ziņa: