dziïi iegiezu pirkstâ ar nazi

Aizsāka Alise 

Alise
dziïi iegiezu pirkstâ ar nazi
17.12.2004 16:59
Tikai lûdzu nebariet mani!
Lieta tâda,ka vakar vakarâ stipri,nu ïoti stipri iegriezu pirkstâ ar nazi.Rçta ir diezgan gara un arî padziïa.Rokas man bija tîras un es uzreiz rçtu notinu ar serilu marli,saspieþot rçtu cik tik stipri varçju.Ðût nebraucu.Nekâdas zâles nesmçrçju.Iedzçru ari "Lincocin",kurð it kâ neïauj attîstîties iekaisumam.Rçtu neesmu mazgâjusi.
Tagad nezinu kâ bûtu labâk,vai òemt nost apsçju un rçtu mazgât vai pastaigât kâdu dienu un neaiztikt rçtu,lai drusku apdzîst?
Gribçtos kâdu profesionâlu konsultâciju.Ðodien pie daktera netiku,rît un parît brîvdienas.
Lûdzu,palîdziet ar kâdu padomu!
Paldies!
lindaa
Re: dziïi iegiezu pirkstâ ar nazi
17.12.2004 17:51
Nu, neesmu gan doctore, a bet domaaju, ka tas pirksts jaaattin un jaaskataas, kas tur ir...vai nav sastrutojis & ja viss ok, paartin veelreiz...nomazgaa ar uudenjrazja paarskaabi.
Alise
Re: dziïi iegiezu pirkstâ ar nazi
17.12.2004 17:58
Man jau "viena tante teica" :))) ,lai neaiztieku to rçtu kâdu nedçïu,pat divas,bet tas tâ jocîgi,vai ne?
Re: dziïi iegiezu pirkstâ ar nazi
17.12.2004 18:01
aiztiksi vai neaiztiksi jebkurâ gadîjumâ var sadzît labi un var bût problçmas.
Alise
Re: dziïi iegiezu pirkstâ ar nazi
17.12.2004 18:20
Saprotu,ka mani jautâjumi varçtu bût mazliet smieklîgi,bet es nekad vçl tik stipri neesmu savainojusies.Nezinu kâ labâk rîkoties.
Re: dziïi iegiezu pirkstâ ar nazi
17.12.2004 18:39
Nu aizchaapo kaut vai liidz Arsam, tur ir ïjoti jauki un laipni aarsti visu diennakti un paraadi vinjiem savu pirkstinju!
Mazgaat var ar uudenjrazha paarskaabi 3%.
nu gan, es vienreiz 2 cm dziïumâ iedûru nazi (starp îkðíi un râdîtâjpirkstu), staigâju ar atvçrtu gaïu lîdz sadzija...

tad vienreiz, saskandinot pudeles, viena plîsa un stikls nogrieza daïu âdas ar gaïu no **** you pirksta (ne jau galîgi :D), palika tâ vaïâ, arî sadzija...

nav ko satraukties, bet infekcija gan var iekïût..
ûdeòraþa pârskâbi gan katru dienu lçju virsû uz vaïçjâs brûces !!!!!
Re: dziïi iegiezu pirkstâ ar nazi
17.12.2004 20:08
Murgs!!!
Vai tieshaam tik gruuti bija aizbraukt liidz slimniicai sashuut?
ja runâ ar mani, tad kâda jçga???? apsaitç roku un viss, lielâka ðmuce bija brîdî, kad iedûru rokâ, visa virtuve asinîs, lija, nevis tecçja :OOO

:D:D:D:D

kâ mani vienmçr mierina - lîdz kâzâm sadzîs :D:D:D:D
No savas pieredzes varu teikt - ja izdodas rçtu labi saspiest (tas jâdara ïoti âtri), reizçm izdodas ârkârtîgi labi to sadziedçt - tie audi it kâ vçl ir dzîvi un saaug kopâ. Tad labâk tieðâm kâdu brîdi neaiztikt. Bet ja jûtat, ka puðums nav sadzijis un sâk iekaist, tad nav ko turçt - jâtaisa vaïâ un jâârstç ar kaut ko.
Bljin.... turpiniet vien taadaa pashaa garaa..... ja slinkums aizbraukt sashuut, var naakaties veelaak maksaat baigo pikji par rokas operaaciju! Un taa nav no LEETAJAAM! Es nerunaaju par siikaam skrambaam...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 12?
Ziņa: