BREKETES

Aizsāka Mazaa2005 

BREKETES
29.12.2004 00:06
Palîdziet lûdzu! Gribu iztaisnot zobiòus...! Tie man nav pârâk ðíîbi, bet tomçr gribçtos lai ir perfekts smaids! negribu arî izskatîties pçc dzelzsmutes, tâpçc vçl samierinâtos ar BREKETÇM NO IEKÐPUSES. bet tâs ir ïoti dârgas - 1500Ls. tâ vismaz man Stomatoloìijas institûtâ teica! varbût kâds zin kur tâs var uzlikt LÇTÂK..????
varbût kâds var ieteikt kâdu citu metodi, lai izteisnotu zobus...???

Re: BREKETES
29.12.2004 17:12
Zini, esmu 26 gadus veca un nemaz nekautrçrçjos no breketçm uz augðçjiem zobiem! Es tos grbçju iztaisnot jau gadus 5 atpakaï un man teica, ka tas nav iespçjams jo esmu nokavçjusi. Lai kâ arî ir esmu priecîga ka varu to darît -jo laiki ir mainîjuðies! Es tos ieliku tikai 3 decembrî un jau nevaru iedomâties kâ bûs, kad tâs noòems! Esmu pieradusi!Un arî nauda nav tik liela, vismaz ne tûkstoði!!!
es
Re: BREKETES
30.12.2004 15:48
man arii 26 un breketes no juunija. manupraat vari nestresot un likt vien virsuu uz zobiem, leetaak buus un neshljupsteesi. aatri pierod, bet aatri apniik arii, traucee arii, jo eediens liekas tonnaam sakjeras:)) bet nu ja gribi smuku smaidu, tas ir jaapaciesh un nav jau arii tik traki, ikdienaa vispaar pat nedomaa. vakaraa kad nogurmus, tad gruuti piespiest sevi njemt smalkos riikus un tiirit zobus, bet kas jaadara jaadara:)
Re: BREKETES
30.12.2004 19:42
paldies...! lûdzu, vai kâds man varçtu uzrakstît kur lçtâk un labâk likt breketes!! varbût kâdam bijuðas caurspîdîgâs vai arî tâs no iekðpuses..??????
es
Re: BREKETES
31.12.2004 17:53
sameklee sev patiikamas stomatologjijas prakses un noskaidro tur cenas. ieteikums - jaa it kaa caurspiidiigaas ir neuzkriitoshaakas, bet ar vinjaam ir ilgaaks aarsteeshanaas laiks. un tad kad ir berketes uzliktas un laiku pastaigaa, tad gribas lai vinjas aatraak ir nost. taapeec ieteikshu tev labaak metaala, bet izveele ir tava.
cenas ir saakot no 150 lati par zhokli, caurspiidiigaas ir veel pa saakot no 50 lati daargaakas.
pirms tam vajag saremonteet visus zobus. un uztaisiit higieenu.
un saaapiigi buus, saakumaa pat loti, neko ieest nevreesi, putrinjas un tml. jo nokost neko nevarees vispaar. bet pireod un paariet.
Daavid
Re: BREKETES
31.12.2004 18:10
es vareu ielikt breketes bezmaksas, tikai pashai jaanopeerk.. ja neveelies pirkt varu es nopirkt (ljooti leeti)
Luna
Re: BREKETES
31.12.2004 19:35
nju ko man bija breketes tachu nemaz ar to zobu juutiibu tik traki nebija..nav ko baidiities!
Re: BREKETES
12.11.2005 13:02
es ari mekleju, kur var vinus iztaisnot, lieta tada, ka neviens nevar vai ari negrib palidzet, attieksme stomatologijas instituta ir drausmiga!!!es rakstîja:
zobi uz priekðu
Re: BREKETES
12.11.2005 14:41
sveiki, ðis jautâjums ir aktuâls arî man.
apvaicâjos savai zobârstei par ðâdu iespçju, un viòa teica - jâ, protams, bet tad vienu divus zobus nâksies izraut, lai bûtu pie kâ tâs breketes piestiprinât!
sakiet, lûdzu, vai tâ tieðâm ir? to man vairs kaut kâ negribas!

man ir augðçjie priekðzobi uz priekðu. trûkst man 2 zobi - viens dzeroklis apakðâ un viens pretçjâ pusç augðâ. un vajagot uzraut vçl 2! nebiju agrâk neko tâdu dzirdçjusi, tâpçc gribçtos vçl noskaidrot!
NatalijaJ
Re: BREKETES
12.11.2005 16:13
Pec pierezdes iesaku zobus taisnot tikai Stomatologjijas instituutaa.
Zobu izraushanma ir nepiecieshama tiem, kam zobi ir taa teikt lielaaki nekaa zhoklis speej ietilpinaat. Peec breketeem izskats ir ljoti labs un neviens pat pateikt ka kaadu zobu truukst.
Re: BREKETES
12.11.2005 16:15
raut vajag, lai dabûtu vietu, kur "iegremdçt" tavus 'zobus uz priekðu'
Re: BREKETES
12.11.2005 20:37
puce: vai tu luudzu vareetu paskaidrot tuvaak?
Re: BREKETES
12.11.2005 21:03
zb:

lûdzu.
ja priekðçjie augðçjie incizîvi ir uz priekðu, un starp zobiem nav spraugu, tad, palielinot to leòíi pret okluzâlo plakni, samazinâs kopçjâ loka garums ---> vajadzîga papildus vieta, ko daþreiz iegûst, izraujot katrâ pusç pa premolâram.

kâpçc jautâji? bastoji ortodontiju? ;)



Ziòojums rediìçts (12-11-2005 21:12)

__________________
dr.puce@gmail.com
meitux
Re: BREKETES
12.11.2005 23:22
Es arii no sirds iesaku Stomatologjijas instituutu, it ipashi Dr.Osleju!! Kopsh ieliku breketes jau pagajusi kadi 3 gadi, taa kaa bija labu laiku atpakal... Pirms tam biju vairakas privatprakses un praktiski visi teica, ka naksies shkjirties no viena zoba apakshzoklii un diviem zobiem augshzhoklii. Toties Dr.Oshleja uzreiz teica, ka var pilniigi iztikt bez zobu izrausanas un tagad esmu sajusmaa par taisnajiem zobinjiem :))
Re: BREKETES
14.11.2005 19:09
puce:

bija vienkaarshi gruuti saprast ko rauj un kaapeec jaagremdee uz priekshu.
Re: BREKETES
14.11.2005 19:46
nevis jâgremdç uz priekðu, bet '' zobi uz priekðu " jâgremdç atpakaï :)
Re: BREKETES
14.11.2005 20:00
aaa, izraadaas ka man lasiit jaamaacaas :)
Buce
Re: BREKETES
15.11.2005 10:27
Man arî ir tie dzelþi. Man arî râva ârâ 1 zobu, bet ir dzirdçts, ka pat 4! rauj, jo vienkârði pârçjiem zobiem nav kur palikt.
pelçkâ pele
Re: BREKETES
15.11.2005 11:00
dr. Oðleja ir Super! Nekur citur mani par neòçma pretî un sauca par bezcerîgu gadîjumu. Breketes man uzlika 30 gadu vecumâ un es un visi apkârtçjie pie tâm âtri pierada un nepievçrsa vairs uzmanîbu. Nçsâju 2 gadus, toties tagad paðai prieks. Pirms tas kautrçjos pat smaidît ar atvçrtu muti.
Selîna
Re: BREKETES
16.11.2005 17:25
Man arî ir breketes, bet par tâm sâpçm...Nezinu, bet man gandrîz nesâp. Tikai pirmajâ dienâ pçc ielikðanas un pirmajâ pçc kârtçjâs stîpas pievilkðanas zobi ir nedaudz jûtîgi. Bet tâ, ka kaut ko nevarçtu uzkost tâ gan nav bijis.
Re: BREKETES
12.01.2006 19:45
esmu izmisumaa..shoddien bija ikkgadeejaa paarbaude pie zobaarsta.....es nemaz neuzskatu ka man ir skjiibi zobbi - bet aarsts saka ka taadi buus jo man pashlaik aug gudriibas zobi un zzoklis ir par mazu tiem nav pietiekamas vietas un paareejie saak deformeeties - es galiigi nebiju gatava shaadam iznaakumam zobaarsta viziite - tagad seezzu maajaas un vislaik domaaju lasu internetaa visu informaaciju - un man tas liekas briesmiigi....un veel briesmiigaak ir tie izcenojumi..man tieshaam nau taadas naudas...ko lai dara? varbuut kaads var pateikt kur shii proceduura ir vissleetaakaa?, vai arii es nesaprot to kaapeec valsts neruupeejas pr beerniem (nu man ir veel 16)..kaapeec tas nav vismaz daljeeji apmaksaats?
Re: BREKETES
12.01.2006 21:11
ir tacu keramiskaas breketes...taas gan liek virspusee,bet nevar redzeet!man pashai nebija taas ,man bija parastaas,bet taas kuras es liku vareeja nomainiit gumujas dazaadaas kraasaas un tas nav tik traki!man pat puisis izteica komplimentu,ka smuki izskataas....
NatalijaJ
Re: BREKETES
12.01.2006 22:28
nesaprotu kaadeelj jaaliek keramiskaas breketes, kas paildzina aarsteeshanas laiku... mani ar metaalu uz abiem zhokljiem aicinaaja pat par modeli (ne brekeshu). Breketes netrauceeja arii iepaziities ar puishiem, jo tieshi tajaa periodaa es iepazinos ar vienu no forshaakiem viirieshiem kaadu man naacaas satikt.
mazinja
BREKETES
08.03.2006 20:21
Man ari butu jautajums... Es ari velos sev likt breketes, bet pati paslaik atrodos arvalstis... un lai nu ka, bet seit tas ir parak dargas, nevar par ar Latvijas cenam salidzinat! es seit ari biju pie stomotologa un man teica, ka man jasamazina zobu aukseja daljina(janorive mazaka), jo zobi lidzigi V veidam, apaksa sauri, bet auksa plataki, tapec tiem nav vietas, kur izversties! Gribeju jautat, vai kads zin, vai tada metode tiek izmantota ari Latvija...
Un otrs jautajums butu: Cik biezi tad jaapmekle stomatologs, kad uzliktas breketes? Tad jau man katru reizi bus jalido uz Latviju!
Paldies jau ieprieks

vikucis
Re: BREKETES
08.03.2006 20:50
Nu buutu gan jaalido uz latviju reizi 1,5 meen apmeerasm
mazinja
Re: BREKETES
08.03.2006 21:45
tad jau tas vel ir ok! to var pardzivot... lidojumu ar tagad letak var dabut!
mazinja
Re: BREKETES
08.03.2006 21:48
Nu nezinu, ko jus te ipasi sudzaties, es biju Vacija pie ortodenta... un jus pat neticesiet, ko vini grib, lai iztaisnotu zobinjus.... ja jus to cenu dzirdesiet, tad, man liekas, par dargumu vairs ipasi nerunasiet... ir dargi ari Latvija prieks tas "vienkarsas tautas", protams, bet ja man par taisnu smaidu pie parasta arsta 6300€ paprasija, nekada privata prakse, tad ziniet... man mute palika vala! un nekadi briesmonja zobi jau man ari nav, augsa viens mazliet uz ieksu bidas un apaksejie ar mazliet ieslipi! 6300€!!! Tas ir 4410Ls... Nu tad es labak Latvija to lietu daru!
STYX
Re: BREKETES
08.03.2006 22:36
Slinkums lasit visu lapu... Varbut kads jau mineja - bet breketes (ârçjâs) arî ir kâ dekoratîvi elementi pieejamas, un atðíirîbâ no iekðçjâm nemaksâ miljonu... Dârgâkas gan iraid par parastajâm...
duu
Re: BREKETES
08.03.2006 22:46
oij, bliez vien iekshaa parastaas breketes un buus okei. tagad taksh tas nav nekaads retums, neviens neblenzh zobos un neshausminaas. tas taisni ir pluss - censties uzlabot savus zobus, smaidu. nafig tad citiem var staastit, ka ej uz sporta zaali vai kkaadu dejoshanu? ka tas labais augums nerodas pats no sevis?

man breketi bija apmeeram gadu, smaids tagad ir burviigs:)
zane
Re: BREKETES
09.03.2006 15:02
nu man tik daargi neizmaksaaja breketes stomotologijas instituutaa...uz pusi leetaakMazaa2005 rakstîja:

> Palîdziet lûdzu! Gribu iztaisnot zobiòus...! Tie man nav pârâk
> ðíîbi, bet tomçr gribçtos lai ir perfekts smaids! negribu arî
> izskatîties pçc dzelzsmutes, tâpçc vçl samierinâtos ar BREKETÇM
> NO IEKÐPUSES. bet tâs ir ïoti dârgas - 1500Ls. tâ vismaz man
> Stomatoloìijas institûtâ teica! varbût kâds zin kur tâs var
> uzlikt LÇTÂK..????
> varbût kâds var ieteikt kâdu citu metodi, lai izteisnotu
> zobus...???
>
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 16?
Ziņa: