atskauksmes par dr.

Aizsāka zilbiite 

zilbiite
atskauksmes par dr.
04.01.2005 14:29
Sveiki! Vai te kads liepajnieks apgrozaas?
Gribeju zinat vai ir kadas atsauksmes par ginekologi Dr. Români Liepaja.
Dora
Re: atskauksmes par dr.
04.01.2005 14:53
Es zinu tikai Dr.Ramani Liepâjâ. Tâ pati??
zilbiite
Re: atskauksmes par dr.
04.01.2005 14:59
zinu toc ka ir ROMAAne..strada dzintaru ielas doktorata
Dora
Re: atskauksmes par dr.
04.01.2005 15:00
Tad es neko nezinu......
Re: atskauksmes par dr.
04.01.2005 15:06
Nu man vinja nepatiik! Baigaa moralizeetaaja.... rokas un kaajas triiceeja ejot pie vinjas, ka tik kaut kas atkal nav pareizi izdariits utt. Apskates ar bij saapiigas, bet taas veel vareeja paciest. Neeiesaku!!! Domaaju, ka peec ginekologa apmekleejuma sievietei jaajuutaas labi!
I
Re: atskauksmes par dr.
04.01.2005 15:52
Es personîgi neesmu bijusi pie viòas, bet esmu dzirdçjusi ne visai labas atsauksmes. Labâk paskaties Metalurgu poliklînikâ, tur pieòem vairâkas ginekoloìes, piemçram, Zarembina.
zilbiite
Re: atskauksmes par dr.
04.01.2005 16:31
Paldies...ta ari neesmu atradusi vienu aarsti pie kuras atgriezties vel un vel..

p.s. a kaadas metalurgaa cenas. saprotu ka tur gin. ir privaatprakses
I
Re: atskauksmes par dr.
04.01.2005 17:42
Es pati Liepâja vairs nedzîvoju, tâpçc nezinu. Pati es gâju pie Krieviòas 1. poliklînikâ, bet tas jau bija pirms 5 gadiem. Piezvani uz reìistratûru un pajautâ cenu, bet domâju, ka nav dârgâk kâ pie Românes. Mana vîrene bija pie viòas un samaksâja pietiekami daudz(vairs tieði neatceros, bet nodomâju, ka bezmaz dârgâk kâ Rîgâ).
Re: atskauksmes par dr.
04.01.2005 21:27
Nu nez, Zarembina ar nebija mana iistaa ginekologje.... taada galiigi nekaada.
Labâk pamçìini pie dr. Veeveres, pagaidaam labaakais ko esmu atradusi, pieòem vinja lielajaa slimniicaa, konsultatiivajaa polikliinikaa, maksaa 5ls.
Re: atskauksmes par dr.
18.04.2006 23:36
Lai nu ko, bet ZAREMBINA tieðâm ir pelnîjusi VISLABÂKOS vârdus!!!Neviens dr. vinai nelîdzinâs, pat Vçvere nç. Zarembina patiesi ar visu atdevi un sirdi ir savâ darbâ.Un lai tâs tarkðíes, kurâm kas nepatîk, ïabâk nerunâ!
G
Re: atskauksmes par dr.
19.04.2006 10:19
Române ir gan ginekoloìe, gan psihoterapeite.
Skat. www.cii.lv
Es1
Re: atskauksmes par dr.
19.04.2006 10:27
RENDY

Kâpçc tu ðitâ raksti un neïauj katrai izteikt savas dimas labas vai sliktas. tâpçc jau colvçks parasa lai dzirdçtu visâdas atsauksmes. Kad tiksi iecelta par prezidenti tad arî savu politiku noteiksi!!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 5?
Ziņa: