Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!

Aizsāka es 

Nu bâc, nezinu,kas ar mani-psiholoìiski dumi esmu noskaòojusies, vai varbût tieðâm kâdas izmaiòas,bet man visu laiku ðíiet,ka pçc dzemdîbâm(pirms 2,5g) man tur kïuvis platâks:(Zinu par starpenes muskuïu trennçðanu-daru to.Jâsaka gan,ka daba manu vîru nav apveltîjusi ar to lielâko locekli, nu nav arî galîgi mazs...Viòð pats man neko nav teicis,mana ginekoloìe arî.Bet nu tajâs reizçs,kad ilgâka priekðspçle, kad kïûstu izteikti mitra,tad tieðâm ðíiet,ka tur ir platâks.Savukârt, kad ir âtrais seksiòð, tad viss ðíiet O.K.
Un tâs stulbâs domas mani nepamet un nepamet...
Ko darît?:(((((((((((((((((((((
Re: Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!
07.01.2005 16:39
Platâks kïûst. Tas tiesa. Tâ kârtîgi trençjot starpenes muskuïus + apakðçjo vçdera presi, muskulatûra tur pilnîbâ kompensç ðo problçmu.
Nu tad jau laikam nebûs manas iedomas:(
Otro bebuci toè vairs nedzemdçðu:(
Varbût pastâstiet par tiem vingrinâjumiem-kâ izpildît PAREIZI!?
Re: Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!
07.01.2005 17:02
Nâkamie bebuèi to vairs neietekmç:)) Pirmais pastaipîja i viss.
Tradicionâlais vingrojums ir cieði savilkt atlaist starpeni, bet 1) slinkums 2) nav seviðíi efektîvi.
Es vçdera apakðdaïas preses vingrojumus iemâcîjos sporta zâlç. Atvaino, bet tâ, lai bûtu skaidrs, aprakstît grûti. Aizej uz kâdu klubu un parunâjies ar kâdu treneri sievieti un izmçìini. Ja nav pareizi, jçgas nebûs. Tikai vajag regulâri trençties. Vienkârði es biju ðokâ, kad pçc pâris mçneðu treniòiem efekts bija nepârprotams.
Re: Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!
07.01.2005 17:18
tikai nelamâjiet, reiz jau rakstîju toreiz lamâjât
metâla lodîtes, pietiekoði smagas, lai paðas, nesasprindzinot muskulatûru izkristu ârâ, ieliekam, nçsâjam, trennçjam tieði pareizos muskuïus
Kur tâdas var nopirkt?
Re: Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!
07.01.2005 17:24
domâju, ka bûs jâmeklç sex veikalos, diez vai mûsu aptiekâs bûs
tev
Kur nopirkt
07.01.2005 20:46
interneta veikals - http://www.tev.lv/lv/dir.asp?s=0&d=4761
Re: Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!
08.01.2005 14:53
Bet sex veikalos piedaavaa kaut kaadas orgasma lodiites, vai taas taas pashas buutu? Un vai pietiekami smagas, lai treneetu starpenes muskuljus?
Re: Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!
08.01.2005 16:06
nu kas var bût forðâk - trenç muskuïus un vienu pçc otra sasniedz orgasmu :)
kas_par
Re: Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!
08.01.2005 23:19
.........ir iemesls,kadelj neko nebîdu ar dzemdejuðâm.

tas tachu/....nu garâm!!!
stulbenis
mîïâkâ
Re: Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!
28.01.2007 15:12
Kâdâm izstaipîtâm govîm jâbût, lai ðâdas lodîtes kristu ârâ??????? Mans mîïâkais man tâdas uzdâvinâja (baudai). Pat nesasprindzinot muskuïus viòas nekrît ârâ!!!!
Re: Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!
28.01.2007 16:52
Mila govs( piedod tevis pashas apzimejums) cik tev beernu?:)
mîïâkâ
Re: Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!
28.01.2007 16:56
Nav un nebûs! Negribu, riebjas sîèi! Savu sakaistumu netaisos bojât!
Re: Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!
28.01.2007 17:16
Piedod, ta jau man likaas, jo ja tu butu dzemdejusi, citas maminas par izstaipitam govim nesauktu(lai pati automatiski nebutu govs:)))
Nu tad ka tu vari salidzinat ka tev pat nesasprindzinot muskulus nekrit ara ja pat dzemdejusi neesi :)
Re: Pçc dzemdîbâm tur izstaipâs???!
28.01.2007 18:25
Mîïâkâ 0 ,kâdus gan padomus Tu vari dot dzemdçjuðai sievietei ??? Tu govs -alavniece ,vai domâ ,ka esi labâka par citâm ,kompleksi lauztin lauþas ârâ !!!
Un cik ilgi dziedâsi ,beigsies Tavi ziedu laiki ,un kam tad bûsi vajadzîga ,skaistums arî nav mûþigs ,mîïâkâs statuss arî nav ilgs ...
satiekas divi taadi idioti kaa kas-par ar mîïâko un abi divi laimiigi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 25?
Ziņa: