kas zin ko par unikliniku?

Aizsāka signe 

signe
kas zin ko par unikliniku?
10.02.2005 13:37
Kadas atsauksmes par arstiem, kadas ir aptuvenas cenas, vai ta ir laba iestade, vai ari kadas ir negativa pieredze??
Cik atra laika tur atbild tajaas on-line konsultaacijaas??
jaja
Re: kas zin ko par unikliniku?
10.02.2005 16:06
Gaju tur pie arsta, bija OK. Atbild parasti aatri, parzvana un piedava laiku.
krivais
Re: kas zin ko par unikliniku?
11.02.2005 13:30
Ja patiesi gribi ðo un to dzirdçt par savu íezu, tad online konsultâcijas ir garâm. Jâiet vien pie doka un jâaprunâjas. Principâ kantoris nav slikts.
Re: kas zin ko par unikliniku?
15.02.2005 08:00
traki dârgi, bet forði.



alias... forever
krivais
Re: kas zin ko par unikliniku?
15.02.2005 10:09
cik tad ???
Ciba
Re: kas zin ko par unikliniku?
15.02.2005 11:54
Nu man sanâca ðaize ar ðito Uniklîniku. Konsultâcija maksâ 8 Ls, bet pçc konsultâcijas nâcâs samaksât vçl + 15 Ls par izmeklçjumiem ( nekâdas analîzes vai maksas manipulâcijas man netaisîja). Biju ðokâ, vairs manas kâjas tur nebûs.
signe
Re: kas zin ko par unikliniku?
15.02.2005 12:21
Kaa, tu nejautaaji par ko tev liek maksaat???
Ciba
Re: kas zin ko par unikliniku?
15.02.2005 12:23
Par izmeklçjumiem vizîtes laikâ:) Nu mani gan tur noguldîja uz kuðetes, izklauðinâja, paskatîjâs kaklu, izmçrijâ asinspiedienu.
signe
Re: kas zin ko par unikliniku?
15.02.2005 12:29
Nu jaa...antireklaama sanaak, bet es gribeeju tur veersties ginekologijas jomaa...zinaaju, ka tur ir daargi, bet...dzirdeets, ka arsteesana gan tur laba, dakteri labi, nav no tiem, kas liek uzreiz uz operaciju galda, bet gan arste saakumaa ar medikamentiem,un tas mani piesaista..
Ciba
Re: kas zin ko par unikliniku?
15.02.2005 12:42
Es nur neesmu bijusi pie ginekologa. Zinu tikai to, ka alergologs tur gan nevisai, man svîrs pie viòa gâja, un pçc tam nonâca slimnîcâ, jo ne tâs zâles bija izrakstîtas. Es tur gâju, jo vnk tepat blakus mâjai.
Tagad ejam uz VIA UNA, ma patîk, jo tur uz vietas ir viss nepiecieðamais:
1) labaratorija;
2) USG;
3) RTG;
4) visi speciâlisti, masâþas utt.
Lçti arî nav, vizîte (pirmâ) maksâ Ls 7, atkârtota Ls 3. Analîzes nav diezko dârgas, lâtâk sanâk kâ Gulbja labaratorijâ, uz kurieni sûta no Uniklînikas. Arî Rtg nebija diezko dârgs. USG ginekoloìiskais, ja pareizi atceos Ls 5.
kur atrodas VIA UNA
Ciba
Re: kas zin ko par unikliniku?
16.02.2005 11:23
Katrînas dambis 10a, sîkâku info skati mâjas lapâ www.via-una.lv
Es tur eju un esmu apmierinâta, jo kâ jau rakstîju tur viss ir uz vietas.
mollija
Re: kas zin ko par unikliniku?
09.09.2005 17:56
vai jûs neziniet kâdi kardiologi pieòem uniklînikâ, ja ir pieredze bûðu priecîga par atsauksmçm tiesi par siem kardiologiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 24?
Ziņa: