gaiss no vagînas..

Aizsāka xxxa 

xxxa
gaiss no vagînas..
08.04.2005 14:20
Pçc dzemdîbâm parâdîjusies un turpina bût ðâda parâdîba - gaisa izvadîðanâs no vagînas pie tam ar skaòu :((((( praktiski vienmçr tikai guïus pozîcijâ, tb gultâ :( Dzemdçju pirms jau 2 gadiem...
Pirms tam bija gadîjies tikai pçc "sunîðu" seksa pozas :)
Vai tas ir nepârejoði...varbût vainîgi netrennçti vagînas muskuïi, kuri dzemdîbu procesâ "izïurkâjuðies" ?
Kâ cînîties?
Vingrinâjumus ðo muskuïu nostiprinâðanai pârzinu - mazlieta arî trennçjos uzreiz pçc dzemdîbâm...
kaza
Re: gaiss no vagînas..
08.04.2005 15:07
Nezinu kâ cînîties, jo nemçìinu. Nemçìinu, jo tas netraucç ne man, ne vîram. Teorçtiski - vingrojumi, lai nostiprinâtu vagînas muskuïus.
Domâju te Alstere noteikti, varçtu ko derîgu pateikt ....
Re: gaiss no vagînas..
08.04.2005 15:53
Alsterei tâ bija gan pie sex, gan svecîti taisot un vienlaicîgi kâjas tirinot.
Alstere neòçma galvâ, interesanti bija.
Tagad fokuss pazudis. vai nu vecums, vai no treniòiem:)))
khmkhm
Re: gaiss no vagînas..
08.04.2005 16:25
Klau Alstere, atvaino, protams, par jautâjumu, bet vai Tev paðai no visiem ðiem brînumiem ir arî kâds kas nav Tev vçl pielipis, kâ lasu kâdu tavu komentu tâ uzreiz teikums, "Jâ man tâ ir bijis" un cik es saprotu vienmçr tâlâk seko, ka esi veiksmîgi ar to tikusi galâ.
Tikai neapvainojies, varbût tieðâm pârspîlçju, bet tâds mans novçrojums.....
Re: gaiss no vagînas..
08.04.2005 16:41
to khmkhm
Vecums, vecums...pieredze. Un pçc dabas esmu cînîtâja. Un naf vçrts dzîvot, ja nolaiþ íepiòas.
Ar ðis t``emas problçmu taèu netiku galâ:)))
madrex
Re: gaiss no vagînas..
08.04.2005 16:42
xxxa: ciinies sekojoshi - paarstaj raustiities n0o skanjaam. aizbaaz ausis ar vati vai arii atsakies no seksa.
khmkhm
Re: gaiss no vagînas..
08.04.2005 16:43
hmmm tak teici, ka problçma pati pazuda ;) tâtad gandrîz var teikt ka tiki gan.....
Re: gaiss no vagînas..
08.04.2005 16:46
to khmkhm
Tâ ir dalîðanâs pieredzç, ne padoms:)))
khmkhm
Re: gaiss no vagînas..
08.04.2005 16:49
Nç nu viss jau ir OK, padomiem un pieredzei jau ðeit ir tâ îstâ vieta, vienkârði es laikam parâk aizdomâjos ne tajâ virzienâ.. :))
mazdakteris
Re: gaiss no vagînas..
08.04.2005 17:02
Interesants fakts, bet nekas nav neiespejams.Jaunîbâ aizrâvosar jogu un varçju "klizmot" sevi ar caur anâlo atveri,ievelkot tajâ gaisu.Pielietoju tad,kad mocîja gâzu kolikas.Palîdzçja labi.Tagad diez vai varçðu tâ sev palîdzçt.Bet riòíveida kustîbas saules virzienâ arî palîdz virzît gâzes(gaisu).Starpenes muskulatûru vajag attîstît ne tikai gaisa nolaiðanas dçï , bet arî kâ profilaktisks lîdzekli dzemdes noslîdçðanai,urîna nesaturçðanai uc. Veiksmi
kkarlis
Re: gaiss no vagînas..
12.04.2005 12:48
manai sievai ari ta bijis.nu ko, pasmejamies un seksojam talak
Pakaïa...
Re: gaiss no vagînas..
12.04.2005 22:12
Mazdakteri! Vai Tu zâli neesi çdis ar to otru galu? Kâ Èapajs tajâ aniíî?
gaisins
Re: gaiss no vagînas..
12.04.2005 22:22
nja man agrak ta nekad nav bijis, bet tagad.. visulaik sexa laika :(((
riba
Re: gaiss no vagînas..
13.04.2005 03:38
ar laiku paariet, nu man paargaaja.
Mees gan nesatraucaamies , kaa jau te rakstiija pasmeejaamies un sexojam taalaak:) Tagad atceroties vçl lielâki smiekli nâk, lai gan bûtu interesanti uzzinât kâpçc tas pçkðòi piemetâs un tik pat pçkðòi pazuda:P
Santa
Re: gaiss no vagînas..
13.04.2005 08:17
Jocîgi! Man ar tâ ir bijis, bet pats no sevis pârgâja! Neesmu ne ar jogu nodarbojusies, ne starpeni trençjusi.
jopcik
Re: gaiss no vagînas..
13.04.2005 13:07
fui visi te taadi vagiinu gaisa laideeji
veemiens nak
Nu gan problemu atradusi-jasmejas!Pirmkart ej pie arsta,nevis par to kliedz pa visu pasauli:)))))))))))Man ari 2 berni,un nekadi gaisi un citi brinumi nenak.Laikam tiesham esi slima ar visadam tur STS un tad ne tas vien tev naks:)))Tizlene
uga-uga
Re: gaiss no vagînas..
13.04.2005 18:36
Ksenija: wo tu i tizlene...te nav visa pasaule, taa kaa lai kliedz...aprobezhotaa...grrrrr
siveenaste
Re: gaiss no vagînas..
30.08.2005 22:06
man shkjiet, ka ksenija ir viena no tiem siikajiem, kuriem dziivee ir veel tik aprobezjota pieredziite, ka gatavi sadomaat da jebko, lai varetu kaadam uzbraukt! tas taa, buutiibaa tam vispar nav pilniigi nekaada iemesla pieveerst kaut cik uzmaniibas.
GALVENAIS es tieshaam domaaju, ka shii probleema (vai arii NEprobleema) skar ljoti daudz sievieshu! arii es to skaitaa, lai arii man pashai veel beernu nav.Es tur nesaskatu arii neko nenormaalu! lai arii pati veel par to paarliecinaashos iztaujaajot manu dakteriiti. ir jau tiiri neeerti, kad tas notiek, bet draugs man ir ljooti saprotoshs un es juutu, ka vinjam tas netraucee!
marja
Re: gaiss no vagînas..
30.08.2005 23:19
Ksenijai: FUI!!!
un pçc Ksenijas sprieduma ; vismaz ðajâ forumâ ir vesels bars ar "tizlençm" (me too) :b
ESTERE
Re: gaiss no vagînas..
31.08.2005 07:42
Ksenja! Vot Tu tieðâm esi tizla! Var bût ka Tev nav nemaz sex??:) 'bernus atradi kâpostos... ja neko nezini par tâdâm lietâ. Vienkârði ja paòirdz kur tik tupas sievietes ka tu rodâs?:))))
Gribeetos zinaat kad iisti tas purkskis notiek ,vai pirms vai peec seksa ,bet buutiibaa ,Tur ir jaazina ,vai tikai gaiss nenaak driizaak iekshaa ,ja tas notiek peec dz .ak.,ja sieviete ir norm.uzbudinaajusies,vinai veidojaas orgastoskaa aploce tas ir vagiinas ieeja tieksashaurinaata ,bet taalaak notiek paplashinaajums ,viirietis ieejot vagiinaa izppumpee aaaraa gaisu un tur rodaas vakuums ,kas ir svariiga veseliiga dz.akta sastaavdala ,kad dz akts beidzaas un tiek izv dz.loceklis tad tur strauji iepluust gaiss ,tas rada sho skanu ,ar cienju .
pandora
Re: gaiss no vagînas..
31.08.2005 13:29
Tas tâ mîïi un prof. izskaidrots
pandora
Re: gaiss no vagînas..
31.08.2005 13:30
Tas tâ mîïi un prof. izskaidrots


Nesatraucies, tas ar laiku paaries.Nodarbojies normaali ar vingrosanu - vaginas muskuli sarausies atpakal.Taa ir katrai 2, sievietei.Ko vinjas te spreegaa.Normaals viirietis arii to saprot.nebeedaa!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 16?
Ziņa: