virs un internets

Aizsāka pajolite 

dina
Re: virs un internets
11.04.2005 15:25
Manuprat nav isti taktiski sakt runas par to, ka traki nesmukas veljoprojam neprecetas. Ne jau taja smukuma visa sals slepjas, bet gan sirdi, raksturina... biezi jo biezi nakas domat, ko tas smukais puisis atradis tada pelnruskite vai otradi. Tiesi to atradis, ko meklejis!
Un tas, kas veljoprojam vienas....varbut vinam prasibas ar gadiem aug vai varbut nu nav gadijies tads, kas tiesam patik ta, ka saproti - varesu sadzivot ar izmetatam drebem, neieliktiem traukiem masina....
Gatis
Re: virs un internets
11.04.2005 15:26
ari chatotaja ...........cik ir jaapelna, lai buutu viirietis........????????????......:))))))))))))
madrex
Re: virs un internets
11.04.2005 15:27
ari chatotaja: tev gan gruuti. tad paliec pati bagaata un izveelies kaadu jaunu zaldaatu, kas tevi neesaas uz rokaam deelj bagaatiibas.
ari chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 16:47
Virietim japelna ta, lai vinjsh var uzturet bernus un sievu. Nu ne mazak ka 400 - 500 :))
vasja
Re: virs un internets
11.04.2005 16:49
pirms vai pçc nodokïiem?:))
madrex
Re: virs un internets
11.04.2005 16:49
ari chatotaaja: :D:D:D:D:D tad jau tu sapnjo par nabagu!!!!!
viirietim jaapelna vismaz 50000$/meenesii. tad tas ir viirietis ar galvu un visu paareejo.
preceta
Re: virs un internets
11.04.2005 16:55
madrex
Mani vîrs pameta, kad mûsu dçlam bija 2 gadi.Tagad viòam jau 3. laulîba ðíirta. Patreiz dzîvo civillaulîbâ (nedomâju, ka tâ bûs pçdçjâ).

Nesen mans 1. vîrs bija ieradies uz dçla 18. dzimðanas dienu. Iedzçra un raudâja krokodila asaras , ka esot bijis muïíis, viòam visa dzîve sagandçta, kâpçc es toreiz neesot viòu turçjusi, kâpçc esot laidusi prom..Jâ, tagad viòð ir vecis, sirmu galvu, pliku pïeðu un 3 bçrniem - katram no savas sievas. Savus bçrnus neaudzinâja, jo bija pa daudzâm gultâm jâvazâjas, bet nu audzina sveðus bçrnus.

Toreiz raudâju es, tagad viòð. Un neteikðu, ka man nebija prieks par viòa asarâm.

P.S. Tagad man viss dzîvç ir labi. Esmu kopâ ar vîrieti, kurð ir tâ vçrts, lai sieviete bûtu uzticîga un mîloða. Bet ne visi ir tâ vçrti. Diemþçl.
ari chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 16:58
Protams uz rokas!Interesanti, cik tad tu madrex , vasja pelni???Ja gjimene 1 berns, tad ar 500 man pietiktu..kadam laikam.
elita_vel
preceeta
11.04.2005 17:00
Kretiini ir bijushi visos laikos un patiesiibaa man arii prieks par Tava bijushaa viira asaraam:) Staigaataaji un laimes mekleetaaji parasti tur arii nonaak - pie sajeegas, ka nekur nav leiputrija un ne vienmeer smuks un jauns gjiimiitis ir garantija taalaakai laimiigai dziivei. Tachu pashiem nav bijis sajeegas par to, ka lai ko sanjemtu arii pasham jaavar uznjemties atbildiiba gan par sevi gan saviem tuvajiem:)
vasja
Re: virs un internets
11.04.2005 17:02
ari chatotaja:

nu kâdu nieku vairak gan.:))
preceta
Re: virs un internets
11.04.2005 17:07
to elita_vel
Vîrieði - lielâkâ daïa mâcâs no savâm kïûdâm nevis no citu..

Man arî bija prieks. Kad viòð raudâja, man nebija viòa þçl. Nemaz.
Dzîvç par visu ir jâmaksâ.
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 17:11
Khm: manupraat pareizi arii ir - maaciities no savaam kljuudaam, vieniigi shis gadiijums izskataas peec nemaaciishanaas. Ja Tu dziivee divreiz uzkaap uz graabeklja, taatad taas ir Tavas kljuudas un taas ir ljoti pamaacoshas, tachu, ja tas ir jau 10 peec kaartas graabeklis, buutu jaapadomaa par savaam praata speejaam:) Shim gadiijumam nederees arii teiciens, ka nekljuudaas tas, kas neko nedara:)
Gatis
Re: virs un internets
11.04.2005 17:28
arii chatotaaja sanaak ka tev 500 Ls pietiktu, izklausaas Tu ir vampiirs, kursh pasaka cik vajag un tad kjipa buus gjimene........reeka naak, noveelu mekleet bagaatu viiru, esi sev novilkusi labu meerauklu.........:)))) Kaa buus 500 Ls taa buus miilestiiba un rozes...........:))))))
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 17:30
:)500Ls nesanaaks ne rozeem, ne miilestiibai, tikai komunaalie un paika:)
Gatis
Re: virs un internets
11.04.2005 17:34
Oho te izkalusaas tuliit tie limiti pieaugs, nu nu elita_vel cik tad vajag????????????........:))))))))))))))
preceta
Re: virs un internets
11.04.2005 17:35
Es gan priekðroku dodu mâcîties no citu kïûdâm. Protams, ne jau vienmçr sanâk.

Doðos uz mâju pusi.

Gribu tik pateikt tçmas autorei tâ - ja arî viòð krâpj, nav vçrts dçï tâ bendçt sev nervus. Atceroties, KO es pârdzîvoju..Brrrr.
Un neaizmirsti - Dievs visu redz.

Bet pârçjiem precçtajiem - aizejiet mâjâs un samîlçjiet savas otrâs pusîtes. Mîliet, jo ir taèu pavasars!
ari chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 17:37
Nu ja, izklausas tiesham, ka daudz par maz gribu..Vienkarshi man gruti spriest, cik vajag, ja mazs berns majas un sieva nestrada. Es pelnu 250Ls un man visuma pietiek, kaut gan..gribetos vairak.
ari chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 17:40
Man tomer vajag tukstoti.
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 17:42
Gati:) Vajag redzeet perspektiivu gan attieciibaam gan materiaalajam staavoklim. Starp citu ljoti jauki ir tad, ja cilveekiem, kuri veelas buut kopaa ir kopiigi meerkji un saprashana par to kaa shos meerkjus realizeet. Diezvai apmierinaat var viirietis, kursh shodien ir nozadzis 50000Ls un riit varbuut tupees kjurkjii:) Viirietim manaa izpratnee ir jaapiemiit veseliigaam ambiicijaam, kur netiek vilta striipa pie 1000Ls, 10000Ls, vinjam ir jaabuut izpratnei KAA nopelniit naudu arii tad, ja vienaa dienaa visu liidzshineejo sapelniito buus zaudeejis:) Manai gjimenei shodien varbuut pietiek ar 1000Ls meenesii, bet pie shaada cipara es negribu apstaaties - pasauli uz priekshu dzen izaugsme un ja shiis izaugsmes nebuus attieciibaas, nebuus arii materiaalajaa plaaksnee - MOTIVAACIJA:)
Gatis
Re: virs un internets
11.04.2005 17:43
Protams, ka nauda gjimenee ir svariiga, jo biezhi vien striidi gjimenee ir naudas lietu izraisiiti. Bet kur tad paliek taa sveetaa, tiiraa miilestiina????:). Man ar sieva nestraadaa un seezh ar siiko maajaas, man sanaak biki virs 400, i pietiek rozeem, i komunaaliem, i boulingam utt., i siikajam, taa kaa nevajag krukjiit limitus, pareizi madrex teica vajadzeetu kaadus 50000 Ls meenesii........:)))))) Bet varbuut nolaidiisimies uz zemes....:)
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 17:49
Gati:) aha nolaidiisimies......taa jau visa valsts notupusies celjos pie zemes seezh........ Nedomaaju, ka pieticiiba ir lielaakais gods. Ok, tagad Tev pietiek ar 400Ls, jo sieva maajaas /taatad maz teeree/ un beerns viens. Nu un peec trim gadiem - veel viens siikais, sieva vairs maajaas negribes seedeet, gribeesies lielaaku maaju, katram pa mashiinai, beerniem radiisies citas intereses, kas arii maksaas, gribeesies visai gjimenei paceljot. Nu un to visu par 400Ls? Shaubos, nesanaaks:) Ja nedomaasi kaa savus ienaakumus palielinaat, tuutee diiz buusi:)
Gatis
Re: virs un internets
11.04.2005 17:52
elita_vel ..........es nesaku ka negribu vairaak, bet labi lai jau paliek.........nekomenteeshu, viens ir skaidrs visi 1000Ls nepelniis, kaadam arii mazaak apmaksaatos darbos jaastraadaa.........:))))
ari chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 17:55
elita_vel
Tu gan esi tada gudra. Cik tu pelni?Tev ir berni?
Ja negribi, neatbildi. Nespiegoju.
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 18:05
Gati:) Nelabs teiciens "visi jau nepelniis" un Tu buusi taa shvakaakaa dalja, kas nepelniis? Kaadeelj sev nolem taadu lomu - dziive tachu ir tikai viena un beerni aug, gribaas tachu lai vinjiem nekaa netruukst un var lepoties ar saviem vecaakiem.

ari chatotaja:) Es pelniiju tos 600Ls, tagad esmu dekreetaa, bet tas nenoziimee, ka vairs nepelnu:) un divi beerni man jau ir. Nav ko sleept - juutos labi un jutiishos veel labaak, kad sasniegshu savus meerkjus. Man ir gan ticiiba gan ceriiba gan miilestiiba:) Un ko vairaak vajag?:)
arii chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 18:08
AK, laimigaa. Un tu esi parliecinata, ka tavs virinjsh, kamer tu majas ar beebi, nesaietas ar chatotaajaam??
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 18:13
:)Es skaidri zinu, ka mans viirs tiekaas ar chatotaajaam:) Un es pat paziistu daudzas no taam:) Es teicu - tiekaas:) nesajauc. Kas attiecas uz mani, esmu mieriiga, jo zinu, ka esmu labaakaa un, ja kaada chata spindzele meegjinaas vinju vilinaat - var meegjinaat, tachu zinu, ka aplauziisies:) Pashpaarliecinaati?:)
arii chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 18:16
elita_vel
Es tava vieta nebutu TIK pashparliecinata!Sakuma tiekaas, peec tam jau gulj kopaa:))
bitite Maija
Re: virs un internets
11.04.2005 18:22
arii chatotaja
Es atkal nebutu tik skalja. Piedod, bet tu laikam izskaties drausmigi, ja 28 gados vel neesi tikusi pie pastavigam attiecibam un tev nav kas nosponsore silikonus :))
madrex
Re: virs un internets
11.04.2005 18:27
ari chatotaja: he, he, hee, vari buut drosha, madrex nav ieguustams :) madrex sen jau ir sapratis, kas ir veertiiba sievieshu kaartas paarstaavees !
ari chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 18:27
Jums skauzh mana briviba
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 6?
Ziņa: