elita_vel + madrex= viirs un sieva

Aizsāka elita_vel 

elita_vel
elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 18:23
Vai tagad tautai top skaidrs, kaapeec te madrex, te elita_vel saskrienas tekstos? :)
ari chatotaja
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 18:26
Abi sezh pie datora?Un kas maiziti pelna???Jebshu jus tikai uz pabalstiem vien dzivojaties?
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 18:27
a kam tas ruup... un vai kaads ticees... un vai kaadam jaatic...
ari chatotaja: maiziiti pelna naudinja, taa straadaa muusu vietaa !
uga-uga
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 18:28
izsaku liidzjuutiibu
kleo: ja neruupeetu, tad nejautaatu un nerakstiitu kljuudainus spriedumus par personiibas dubultoshanos !
uga-uga: pienjemu :)
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 18:31
Taapat jau ar jums nekko nevar saprast, kursh ko kuraa reizee raksta... taa kaa varat rakstiit arii zem viena nicka..
uga-uga
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 18:32
madrex: a kas tad tev cits atliek :D
secinaajums par forumu - forums ir stipri novecojis un nepilda savas funkcijas. buutu pareizi, ja katram pilsonim, kursh veelas iesaistiities diskusijaas, buutu jaaregjistreejaas, lai izvairiitos no padumjaam sarunaam. zinu, ka kaads no adminiem piedalaas forumaa (nemineesim vaardus), taapeec priecaashos, ja tiks nolemts forumu paarkaartot.
uga-uga: varianti ir divi - pienjemt un nepienjemt. esmu dziivespruieciigs tips, taapeec pienjeemu !
uga-uga
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 18:36
un nepienjemt buutu tas vieglaakais variants....apsveicu...Juus izdariijaat pareizo izveeli :)
salidzini
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 18:36
Ak vai.Es, cik nu palasiju medrex, nodomaju, ka vinam cita varetu but sieva. nu ka saka.tad agudraka, piedodiet. bet elita- nu ta jau neka ipasi daudz nezin. vismaz shai joma
uga-uga: paldies. Juus jau saakat apbeert mani ar komplimentiem. tas priecee un dod uzmundrinaajumu. es apbriinoju Juusu speeju komuniceet - naidiigumu paarveerst vieglaa sarunaa! bravo, es nocelju cepuri Juusu priekshaa!
uga-uga
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 18:42
madrex: vaiii die es pat nosarku...vai tieshaam tas viss piemiit man...man vienai pashai??? :)
salidzini: ar gramatikas kljuudaam bija gruuti izprast tavu domu gaajienu, bet es sanjeemos un laikam jau sapratu tavu domu. atljaushos nepiekrist tavam viedoklim par saliidzinaashanas metodi. interneta teksti nebuut neraksturo cilveeku dziivee. bet arii elitas teksti sheit ir pietiekoshi korekti, kas nebuut neliecina par vinjas negudriibu. ja tu meegjinaaji saliidzinaat ar sevi, tad laikam tev tas izdevaas. man prieks, ka diskusijaa iesaistiijas tik intelektuaala buutne. shis forums buutu galiigi garaam, ja tevis te nebuutu. paldies par atsauksmeem.
uga-uga: manupraat tas ir tikai taads neliels siikums tavaa raksturojumaa.
uga-uga
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 18:54
madrex: nujaa buutu jau arii biki taka pa nabagu ar tik labaam raxtura iipashiibaam vien dziivot...buutu dikti gruuti...man taa domaat :)
uga-uga: laikam jau ... man taa domaat :))
uga-uga
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 18:59
nu wo...a man domaat, ka mazaak domaat un vairaak zinaat...lai gan man pirmais labaak padodas nekaa otrais...
elita_vel
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 19:26
salidzini:) diezgan murgaini
uga-uga: tomeer nepiekritiishu - labaak domaat vairaak, bet izdomaato pielietot praksee. plikas zinaashanas ir 0 veertas!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 gs. teeze - patiesiiba rodaas murgos!!!!!
uga-uga
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 22:28
madrex:nu neez vai plika domaashana ir vairaak par nulli veerta...
uga-uga: kaa domaashana var buut plika?
uga-uga
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 22:41
madrex: nu tad man uzreiz pretjautaajums, kaa var buut plikas zinaashanas?
uga-uga: ja nav darbiibas attiecinaatas uz zinaashanaam, tad taas zinaashanas ir 0. bet doma nevar buut plika, jo domas rezultaats ir kaut kaa variants/modelis.
uga-uga
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 22:54
madrex:
ja nav darbiibas attiecinaatas uz zinaahsanaam, tad taas zinaashanas ir 0, saki tu...bet skolaa maaca tak dazhaadas lietas uz kuraam nav iespeejams attiecinaat kaadu darbiibu...bet tas tak uzreiz nenoziimee, ka taada veida zinaashanas ir nulle...piemeeram, ko Hitlers savaa laikaa sastraadaaja utt, kaadu darbiibu tad es uz to varu attiecinaat?
nevienmeer no domaashanas izriet kaads rezultaats...briizhiem savaas domaas cilveeks sapinaas, ka neredz ne saakumu ne galu, kur nu veel atcereeties ko vipsaar domaat gribeeja...
uga-uga: tieshi taapeec tie, kas vadaas peec skolas zinaashanaam ir nabagi, neveiksminieki, niikulji!
katrai domai ir jeega, ja doma ir bez jeegas, tad taa nav doma, bet gan mirkliigs domu skreejiens.
hitlers straadaaja - uz to tu vari attiecinaat : straadaat savaadaak, lai nenjemtu taadu galu kaa Hitlers :)
uga-uga
Re: elita_vel + madrex= viirs un sieva
11.04.2005 23:03
madrex: akcepteeju tavu domu lidojumu, bet nu nepiekriitu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 24?
Ziņa: