JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU

Aizsāka inde 

katrine
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 16:26
zio- ja as- palasi vecâkus komentarus,tçmas par to.
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 16:26
Pirmajâ reizç parasti nekas labs nav - abi satraukuðies, sakautrçjuðies, bet mçdz bût brîniðíîgi izòçmumi, bet parasti, ja cilvçks jau ir kâdu laiku pazîstams.
Loreta
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 16:30
Tas bûtu tîri amizanti - klizma....
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 16:37
skepse
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 16:41
Es varu piekrist ka cilvçki varbût bioloìiski nav radîti, lai bûtu monogâmi. Bet man poligâmija bûtu pieòemama tâdâ veidâ, ka ir attiecîbas uz kâdu laiku, piem. 5 vai 10 vai 15 gadiem, un kad ir skaidrs ka viss ir izsmelts, cilvçki ðíiras lai veidotu citas attiecîbas. ES arî neticu mîlestîbai uz mûþu.
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 16:45
Nu bet tad tam jaabuut norunaatam jau pashaa saakumaa bet vai tad nebuus taa ka cilvji jau uzreiz nevarees viens otram iisti uzticeeties jo zinaas ka tam visam peec kaada laicinja jaabeidzas.
skepse
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 17:04
Ja vien kâds ir reâli domâjoðs un nemâna sevi ar ilûzijâm, tad , man ðíiet, ir tikai godîgi atzît, ka mçs nevaram zinât, kas notiks ar mûsu attiecîbâm pçc kâda laika. Man skiet muïíîgi baznîcâs dotie solîjumi. Manâ izpratnç tie ir meli, ja vien esam godîgi pret sevi.
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 17:08
Ðodien var atrunât nezin ko: ka bûs uzticîgi, ka nebûs vai ka attiecîbas uz pieciem gadiem. Tâm norunâm tik un tâ netic, jo katrs klusîbâ tic kaut kam skaistam un lielam. Neviens jau nedibina attiecîbas bez perspektîvçm, bez skaistas nâkotnes cerîbâm!. Un kas zin, kas bûs pçc tiem 15 gadiem? Ja vçl visi ik pa laikam mainîtos ar saviem dzîves draugiem (utopija) tad vçl tâ, pa burzmu bûtu cerîba atkal kâdu atrast. Savâdâk ir tâ kâ ir tagad. Ja kâdam dzîvç nepaveicas, tad atrast sakarîgu cilvçku ar gadiem kïûst arvien grûtâk. Tâ ka solam, ticam, krâpjam, viïamies. Viss kâ pie cilvçkiem.
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 17:12
Tâ ka solam, ticam, krâpjam, viïamies. Viss kâ pie cilvçkiem

aha, dzîvojam tak tikai vienu reizi... :)
skepse
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 17:14
Patiesîbâ, kad ðis jautâjums, ka mçs, iespçjams, nebûsim kopâ uz mûþu, tiek izrunâts ar otru pusi, kïust pat vieglâk ( varbût ne uzreiz, bet ar laiku ). Tas,, ka tas tiek izrunâts, jau nenozîmç, ka tas tâ obligâti arî notiks. Es esmu sapratusi, ka bailes runât par ðo tçmu ir dçl pârmçrîgâm bailçm otru zaudçt.
meicha
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 18:04
Viss jau palicis diezgan vienkaarshi, cilveeki shkkjiet arvien vairaak saprot, ka dziivojam vienreiz un taapeec izbauda to un dara, ko patieshaam veelas.
Bet...kaa ir ar beerniem? Arii man shobriid ir tas briidis, kad juutas pret viiru ir pazudushas, bet pazaudeet vienalga negribas, liekas ka ir taada platoniskaa miilestiiba. Un veel jo vairaak negribeetu saapinaat beernu... bet, kas notiek apkaart...taadas iespeejas...tik vilinoshi...
skepse
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 18:15
Es zinu ka tas skan neþçlîgi, bet man ðíiet, ka jautâjums par to- palikt vai nepalikt kopâ, ir jâizlemj neatkarîgi no'tâ, ir vai nav bçrni. Bçrniem ir vajadzîgi laimîgi vecâki, nevis pienâkuma nomâkti. Un kam pçc 20 gadim pârmetîsi, ka neïâvi sev dzîvot ? Bçrnam ?
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
01.08.2005 18:26
Es jau savas domas pateicu, pie laimîgas kopâ dzîvoðanas, sexam nemaz nav tâ galvenâ nozîme.
Daudz vairâk izsaka savstarpçja cieòa un draudzîba.
Daudz vieglâk ir atrast ar ko âtri un patîkami nodrâzties, nekâ ar ko uz operu aiziet un pçc tam vçl vakariòas paçst
Atrast cilvçku ar kuru vienkârði kopâ grâmatu lasît ir vçl grûtâk
Ar draugiem taèu draudzçjamies gadiem un mûsu draudzibu ïoti maz ietekmç tas ar ko viòð guï, kapçc lai tas ietekmçtu manu attieksmi pret sievieti ar kuru man kopâ ir labi.
no malas
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
10.09.2005 15:13
Otto to esi iesûbçjis! ar steigu meklç sev jaunu sievieti !
sieva
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
14.09.2005 16:46
Es piekriitu otto, jo neticu, ka var buut iemiileejies visu muuzhu, taapeec ar dziivesbiedru vajadzeetu attieciibaam buut vairaak kaa ar draugam, lai zinaatu, ka varees sadziivot kopaa ilgu laiku...
p
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
06.01.2006 10:55
Viss ko slçpj no otras pusîtes ir krâpðana?
p
Re: JAUTÂJUMS PAR KRÂPÐANU
06.01.2006 12:28
Kurð var atbildçt?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 3?
Ziņa: