asinsvadu tonuss

Aizsāka miks 

miks
asinsvadu tonuss
13.04.2005 19:34
Ko noziimee-paaugstinaats intra-ekstrakraniaals asinsvadu tonuss? Vai taa ir nopietna lieta 18 gadiigam jaunietim? Paldies!
Re: asinsvadu tonuss
17.04.2005 22:13
Vis kas saistits ar galvu, uztverams nopietni. Vispar tas liecina par pasliktinatu asinsriti galvaskausa. Kas to izsauc. Japeta nopietnak. Ja atrod tada vecuma tad runa par agrinam asinsrites izmainam. Ja jums uzlika tadu diagnozi, tad domaju ka ar jums nodarbosies ari talak. Ja virsu, vai klat sai diagnozei liks vegetativo disfunkciju tad jamekle kas izsauca so vegitativo disfunkciju.

Veiksmi.
debora
Re: asinsvadu tonuss
18.04.2005 08:47
Manam vîram arî atklâja ðâdu problçmu.
Viòð mocâs ar regulârâm galvas sâpçm. Viòam tas sâkâs uz nervu pamata. Viòam palîdz sildîðanâs vannâ, uzturçðanâs svaigâ gaisâ un fiziskâs aktivitâtes.
bely
Re: asinsvadu tonuss
18.04.2005 11:43
Dr.asist.Raimondam.

Kâ var pârbaudît , kas izraisa veìetatîvo disfunkciju ? Es arî mokos ar galvas reiboòiem un zvanîðanu aisîs un brîþam liekas "ka fiðku nerubiju".
Neveru nolikties uz leju esot traucçta venozâ asins attece . Kas tas ir?
Var bût kâds var paskaidrot?
Re: asinsvadu tonuss
18.04.2005 11:54
Lieta tada ka vegitativo disfunkciju biezi uzliek negribot, vai nevarot meklet talak un dzilak. Pirmam kartam jaapmekle neiropatologs, endokrinologu (obligati) u.t.t. Var aiziet pat lidz galvas datortomografijai. Neticu, ka tik daudziem Latvija ir veg.disf. ka tada. Izmeklejaties. Par "venozo atteci" - diemzel es jums nelidzesu pa internetu. Meginat paskaidrot - ja, bet likt diagnozes - ne. ]

Veiksmi
bely
Re: asinsvadu tonuss
18.04.2005 14:19
dr. asist. Raimondam.

Paldies.
Esmu izmeklçjisies pie daþadiem speciâlistiem( arî datoru).
Izmaiòas neatrod. izòemot doplerogrâfijâ uzrâda ,ka darbojas tikai viens asinsvads 60% ,otrs 10% (sparandas un pakauða daïa) nezinu kâ tos sauc.
Kâ rodas ðâdas izmaiòas? Agrâk sûdzîbu nebija ,bçrnîbâ skolâ labi mâcijos galvas sâpes nav bijuðas,atmiòa laba.
Diagnozi man nevajaga. Bûtu priecîga par paskaidrojumu un kâdu padomu kâ ar to cînîties vai sadzîvot.
Re: asinsvadu tonuss
18.04.2005 15:49
Par tiem procentiem... hm hm. Teiksim par tiem maz ko zinu.
Teiksim vispareji.
No ka tas rodas. Daudz faktoru. Es tos visus nezinu un zinat nevaru. Specialiate man ir cita. Ko zinam to teiksim. Venoza hipertensija un venozas atteces traucejumi var rasties pie traumam, vispareja likvora palielinata spiediena, ka reakcija uz hipoksiju, pie isemijas, asinsizpludumi, ka ari pie intrakranialo venu trombozem, pie to saspiesanas. Savulaik palilielinats venozais spiediens (intrakranials) izsauc visparejo intrakraniala spiediena palielinasanos, savukart tas var pasliktinat arterialo asinsriti. Veidojas tads ka patologisks aplis. Brr. Saos vardos pats sapinos )).
To ko jus aprakstijat var nosaukt ka cerebralas asinsvadu krizes. Tad novero tas visas izjutas un vegitativie traucejumi. Talak kakla dala japievers uzmaniba muskulu tonusam. Ja tas palielinats labi deres masieris, manualais terapeits. Protams jaskatas ari citas slimibas. Hipertensija, plausu asinsrites problemas...
Drosi vien to jums viu teica un izskaidroja. Pajautajiet labak savam arstejosam arstam. Domaju ka tas jums vairak pastastis.
Ka sadzivot? Pirmam kartam pildit visu ko teiks arstejosais arsta. Krasi samazina sals lietosanu uztura. Jadzer B vitaminus. Jaarste citas slimibas. Ipasi japievers uzmanibu aterosklerozes problemam, mugurkaulaja slimibam. Protams ari jadoze psihisko un fizisko slodzi. Var lietot nomierinosos lidzeklus. Cirkulaciju uzlabosos lidzeklus. Nootropila grupas lidzeklus. Si tema ir loti gruta un smalka, man vina nav isti pa zobiem ))
Veiksmi.
??
Re: asinsvadu tonuss
18.04.2005 19:09
Venozo atteci sâls daudzums neietekmçs. Jâlieto venotoniskie lîdzekïi - piem. -Venoplant . Kâds iemesls izsaucis venozâs atteces traucçjumu veidoðanos - tas arî jâlikvidç.

Par tiem procentiem - parâdîts , ka asiòu plûsma reducçta ( samazinâta ). Jâsaudzç mugurkaulâja kakla daïa - jâsekmç mugurkaulâja stabilitâte ( stiprs muskuïu aparâts ) - muskuïus nostiprinoði vingrinâjumi un stâjas korekcija, ieteicama relaksçjoða un saudzçjoða !!!! masâþa - kakla d. un visai mugurai. Pati ar to cînos , ir zinâma pieredze.
bely - ja zinâtu Tavu e- mail , uzrakstîtu.
Re: asinsvadu tonuss
18.04.2005 20:31
Par venotoniskiem lidzekliem piekritu, par NaCl ne. Jo ja cilvekam ir pasliktinata venoza attece, tad vinam var but palielinats intrakranials spiediens, protams ja kompensatorie mehanismi izsmelti. Ka zinams sals piesaista udeni (skidrumu). Nu tad ludzu paskaidrojiet kadelj jus "??" tik kategoriski noraidiet sals dietu?
Inz
Re: asinsvadu tonuss
19.04.2005 09:32
Man tas pats ar kakla lielajiem asinsvadiem - viens paarpildiits, otras pustukshss. Un vis tikai taapeec, ka kakla skriemelji lien laukaa. Ciinos un mokos. Galva normaali neapasinjojas, biezhi saap un biezhi vispaar ir taada sajuuta, ka iisti fishku nerubiiju, kas apkaart notiek. Dakteris teica, ka netiek apasinjota aptuveni 1/3 galvas.
bely
Re: asinsvadu tonuss
19.04.2005 12:12
Dr.asist. Raimondam.

un autors : ??

Paldies . ka iedziïinâjâties manâs problçmâs. tagad saprotu vairâk "ðai apburtâ lokâ". Ârstu izziòas tâ arî rakstîts - reducçta asinsrite, tâpçc daþreiz spiediens galvâ (bet arteriâlais 110/700) daþreiz vâks uz galvas un grûti koncentrçties,jûtos kâ piedþerusies (art.spied 100/60).
It kâ visas analîzes normâ, holesterîna nav , liekais svars arî nav.lietoju MgB6, Cvit. apmeklçju manuâlo terapeitu.
Ârtstu slçdziens - jâsadzîvo visu mûþu! Tâtad tâs ir manas rûpes....
Dienas lielâko daïu strâdâju pie datora ,sprands stresaini savilkts ir arî osteohondroze.
Jâvingro ,bet ar reibstoðu galvu un sliktu asinsriti stâvoklis pasliktinâs.
Pie slodzes vçl parâdâs sirdskauves, kas nepâriet krietni ilgi (jâlieto korvolols) un paðsajûta nav no labâjâm.
Uzklausîðu jûsu viedokïus un mçìinâðu kaut ko labot , negribu padoties!
??
mans e-pasts - bely102@inbox.lv
Kā Jūs sadzīvojat ar venozās atteces problēmām, ja tas skar galvu? Vai šī problēma var ietekmēt arī atmiņu?
bely
Re: asinsvadu tonuss
25.12.2009 20:12
Protams , ka ir arī dažādas problēmas , jo ja asins nerinķo ka nākas, tad ir tas "vāciņš uz galvas. Ir grūtāk koncentrēties un nepatīkams reibonis, pie ātrākas kustības pamatīgi reibst. Ir arī biežas galvas sāpes ar spiedošu sajūtu galvā un džinkstēšanu ausīs. Nu vārdu sakot- nav nekas patīkams.
Varbūt ir kadi paņemieni un pieredze stāvokļa uzlabošanai? Es zinu tikai masāžas.
Re: asinsvadu tonuss
26.12.2009 15:19
Jāpakonsultējas ar ārstu-vetebrologu.
Jādomā vai nevarētu veikt operāciju,kas skriemeli,kas traucē asinsvadiem novāktu.
Ja tā ir kakla skriemeļa vaina.
Protams ,operācija ir ļoti bīstama.
Kakls,nervi,asinsvadi......
Jādomā kopā ar ārstu.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.12.2009 22:29 by Mazdakteris1.
bely
Re: asinsvadu tonuss
27.12.2009 11:23
Par operāciju nevar būt ne runas. Protams , ka baidos un vēl jau ir iespējas dzīvot un samierināties....
Vingroju, masēju, staipos...pamēģināšu arī Ziņģites "rāpošanu"!
Re: asinsvadu tonuss
27.12.2009 13:43
...pamēģini fizioterapeitu, a ne Ziņģītes rāpošanu... vertebrologs kā pēdējā instance...
Re: asinsvadu tonuss
27.12.2009 14:55
uhu, Ziņģītes rāpošana, kurā tiek rekomendēts rāpot ar atliektu galvu, jau nu patiešām nebūtu vēlama.

Ja vingrojot stāvoklis pasliktinās, tad moš nav riktīgā vingrošana?
bely
Re: asinsvadu tonuss
27.12.2009 18:14
Tieši tā galvas atliekšana man ir vis vis mokošākā. Darbs ar datoru un saspridzinājums nav vairs izturāms.Nepalīdz arī fizioterapija, jo lielo cenu dēl nevaru atļauties regulārus apmeklējumus. Masāža arī stāvokli tikai pasliktina, jo pēc tās ļoti reibst galva un sajūta, ka slikti ar sirdi.
Kaut zinu, ka bez masāžām nevaru.....baidos, .....masē mani viegli , nav par ko sūdzēties, bet sajūtas nav labas....
Varbūt tā jābūt?
Re: asinsvadu tonuss
27.12.2009 21:16
ņea, tā tam nav jābūt. ja pēc masāžas ir slikta pašsajūta, tas tomēr liecina, ka procedūra ir bijusi par stipru, vai pat vispār neder.

ar masāžu un savilktiem muskuļiem viss nav tik viennozīmīgi - muskuļi savelkas, lai stabilizētu kādu nestabilu segmentu - tos atbrīvojot, tiek noņemta arī šī pseidostabilizāciju un stāvoklis ilgstošā perspektīvā pasliktinās.
Re: asinsvadu tonuss
27.12.2009 22:32
Var pamēģināt kakal stiepšanu,ļoti uzmanīgi.
Vēl konsultāejoties ar vetebrologu varētu nēsāt balstošo kakla šinu.Ir mīkstās un puscietās kakla šinas.
Veiksmi.
Re: asinsvadu tonuss
27.12.2009 22:35
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Var pamēģināt kakal stiepšanu,ļoti
> uzmanīgi.
> Vēl konsultāejoties ar vetebrologu varētu
> nēsāt balstošo kakla šinu.Ir mīkstās un
> puscietās kakla šinas.
> Veiksmi.



nnja, interesanti padomi - ieteikt 2 terapijas metodes ar absolūti pretēju iedarbību....
bely
Re: asinsvadu tonuss
27.12.2009 23:09
Patiesi, pēc masāžas muskuļumspriedze atslābst un pāriet sāpes, bet galva reibst vairāk. Jāasāk nēsāt kakla balsts, bet ikdienā ar to ir grūti un arī estētiskais skats uz mani ne visai.
Nemāku arī mazināt ikdienas spriedzi,viss savelkas pakausī un sprandā. Droši vien ir labas un pārbaudītas metodes.
Re: asinsvadu tonuss
27.12.2009 23:45
ir gan - LABA fizioterapija. un tāda Latvijā ir baiss retums :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 22?
Ziņa: