Luudzu, luudzu paliidziet

Aizsāka nelaimes chupinja :( 

nelaimes chupinja :(
Luudzu, luudzu paliidziet
13.04.2005 23:03
Kaa lai tiek valjaa no nenormaala klepus? Dzeru daudz teejas ar citronu, + bronhu plaushu teeju + ACC.
Parunaat vispaar nav iespeejams. Luudzu iesakiet ko veel lai daru, lai tieku valjaa no shitaa nejaucenja - klepus???
Paldies par jebkuru sapraatiigu ieteikumu!
uga-uga
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
13.04.2005 23:11
aiziet pie dakter- tantes, -onkulja...
nelaimes chupinja :(
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
13.04.2005 23:13
A bez taa :( Man liidz shim ar dakteriem nav veicies ;(
uga-uga
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
13.04.2005 23:14
a bez taa iedziivosies/ esi jau iedziivojusies pneimonijaa/plaushkarsonii...nafig riskeet ar savu veseliibu...
nelaimes chupinja :(
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
13.04.2005 23:16
Veel jau neesmu iedziivojusies, jo tikko beidzaas gripa un saakaas shitais vaajpraats :( Bet taa esot lielaakajai daljai...
uga-uga
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
13.04.2005 23:21
esi jau dzirdeejusi par to, ka gripa var ievest smagaakaas komplikaacijaas? lasi:plaushkarsonii...???
Pamçìini Tavegilu pa 1 tabletei divas reizes dienâ kompleksâ ar kâdâm preklepus tabletçm. Zinu daudzi teiks, ka Tavegils ir pret alerìiju, bet nav tiesa, ka tikai alerìiska klepus gadîjumâ tâs palîdz, man personîgi tâs ïoti lîdz, kad sâkas ðâds briesmîgs klepus - pat lîdz vemðanai, nerunâjot par to, ka naktîs nav iespçjams gulçt, iesaku pamçìinât - sliktâk jau noteikti nebûs.
jaja
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
14.04.2005 01:13
Tieshi taa, vajag kadu pretalergijas lidzekli. Tavegilu gan labak ne, jo bus dulla galva.Labak zyrtc vai xyzal, vai claritine.

Man ari bija nenormalaksi klepus pec gripas.Man un parejiem, kas shito gripu izslimoja. Man klepus bija 3 nedeljas..Ta, ka gandriz apvemos un pa nakti nemaz nebija jegas gulet iet, jo tapat visa nakts bija japavada klepojot.
Danais
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
14.04.2005 11:45
Manupraat prasaas peec plauðu rentgena un aarsta apmekleejuma, jo ja vajag antibiotikas- tad vajag gan....
Es ar taadu paðârstçðanos sâudus sataisiiju- 2 meeneshus mociijos- ssakumaa ar bronhiitu tad ar plaushu karsoni. Bet saakaas viss no nevainiigas apauksteeshanaas.....
Nesapraða
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
14.04.2005 11:52
Nu jâ, izklausâs gan nopietni. Bet var jau mçìinât vecos labos veidus, piemçram: novâra kartupeïus ar mizu, pârgrieþ uz pusçm un liek kartupeïu "bankas". Nevajag uz plikas âdas, jâpaklâj dvielis vai lupatiòa vai tas tupenis jâieliek cimdiòâ. Tur, cik var izturçt. Jâliek uz krûtîm un starp lâpstiòâm uz muguras.
Otra vecâ metode - ieðmçrçt krûtis un mugur ar medu, ievîstîties vislabâk lina drçbç, bet gan jau arî kokvilan nekaitçs, pa virsu apìçrbs un tâ turçt vai gulçt. Medus iesûcas âdâ un labi palîdz.
Ir jau arî visâdas apriekâ nopçrkamas smçres, bet maniem bçrneïiem ne îpaði lîdzçja. Divi aprakstîtie bija labâki. Lai veicas! Pie ârsta gan tomçr vajadzçtu aiziet.
mmm
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
14.04.2005 13:49
man pret tieðâm baisu klepu lîdz tikai un vienîgi Stoptusîns (pilieni - var dot pat zîdaiòiem), bet... te nu laikam nav klepus vien... tomçr labâk aiziet pie ârsta nekâ pçcâk mocîties ar ko hronisku....
ciba
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
14.04.2005 14:13
Pirms gulçtieðanas kâjas izkarsç karstâ sinepju ûdenî(labâk, ja ir sinepju pulveris), pçc tam vilnas zeíes, karstu pelaðíu vai mâllçpju tçju ar medu un -gultâ. Krûtis var ieziest ar terpentîna ziedi. Man palîdz arî inhalâcijas. Speciâls inhalâciju koncentrâts nopçrkams aptiekâ. Veseïojies!
elita_vel
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
14.04.2005 14:21
.....atcereejos veel vienu labo - sajauc jodu ar vazeliinellju un ar shito kjesku izbeicee kaklu, kaaju peedas sasmeeree ar terpentiina ziedi /pirms tam izvannojot karstaa sinepju pulvera vanninjaa/ un uzvelk vilnas zekjes + uz kruutiim piparu plaaksteri - baigi kozh un pieliip, bet dziljo klepu nonjem ka prieks. Nu un shitas kompleksinsh paaris vakaru un labi buus:)
?????????
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
14.04.2005 15:59


Man daktere ieteica dzert Pertusiinu-it ka domats berniem,bet palidzot ari sadas gripas gadijuma....Vel pielietoju kumelisu tvaiku inhalaciju.Palidz ari Dexofan tabletes( ja ir sausss klepus un nav krepas)...Aptieka ieteica ari priezu siirupu.
Lai Tev izdodas!! veselojies!!
mazdakteris
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
15.04.2005 15:37
Ieiteikumi labi,bet mûsu steidzîgajâ pasaulç grûti izpildâmi.
1)Pie ìimenes ârsta izslçgt bronhîtu vai plauðu karsoi.
2) padzert jebkuru pretklepus sîrupu vai ðíîdumu.
3) krûðu ziedi,kas satur eikaliptu,krustnagliòas, sildoðus elementus uc.
4) var uz nakti arî Tavegilu.
4) siltu pienu,medu uz nakti.
Nevajag dzert pretklepus preperâtus kopâ ar citronu. Citrons ir skâbe,pret klepus preperâti satur sârmu...
6) varçtu arî Ortofçna tabl.50 mg. x3,ja ir aizdomas par nespecifisku iekaisumu.Bet ne ilgâk par 3-5 dienâm,ja nav slims kuòìis.
nelaimes chupinja :(
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
19.04.2005 17:40
Njaa... paldies par visiem labajiem padomiem, bet .... peec 2 dienu taadas briesmiigas kleposhanas aizgaaju pie aarsta.... Rezultaats - :((((
Vienaa plaushaa tomeer pneimonija. Taa luuk. Tik nesaprotu kur un kad taadu zarazu nokjeeru :(
padomnieks
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
19.04.2005 18:19
jâievçro gultas reþîms, un nevajag skraidît apkârt un pârstrâdâties, kad slimo

miera stâvoklis diezgan labi ârstç visas saaukstçðanâs. bez maksas :)
nelaimes chupinja :(
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
19.04.2005 19:33
Par paarstraadaashanos.... nu paraadi cik uchuki no 10 naff paarstraadaajushies..??? Skumji, bet fakc....
valda
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
20.04.2005 09:31
Parasti man pat pçc mazâkâs saaukstçðanâs viss beidzâs ar bronhîtu un drausmîgu klepu pâris mçneðu garumâ.
Pagâjuðâs nedçïas sâkumâ saslimu ar gripu (temp. 39 grâdi, sâp acis, ausis, zobi, galva, locîtavas). Sâku lietot Pau d'Arco (skudru koka mizu, darbojas vienlaicîgi pret vîrusiem, baktçrijâm un sçnîtçm) un mikrohidrînu (antioksidants), ko iegâdâjos Koraïïklubâ.
Viss pârgâja ïoti âtri un bez sekâm. Esmu atkal enerìijas pilna. Brîvdienâs pat visus logus nomazgâju.

Nebçdâ, nelaimes chupinja, viss bûs labi!
nu
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
20.04.2005 17:02
ne zaales, ne ko. vajag taisiit inhalaacijas ar kumeliishu vai klinjgjeriishu vai kjeerpju teeju. uzvaari uudeni, ieber blodinjaa teeju, uudeni virsuu. apsedzies ar dvieli un elpo tvaikus. vakaraa kaadas divas reizes uztaisi taadu kuuri. ja vari pa dienu, protmas, arii. kjeerpju siirupinju padzer, bet zaales tieshaam te nepaliidzees.
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
09.05.2012 11:47
sveiki!jus gadijumaa nezinat vao PAU D ARCO var dot 5 gadigam bernam?un cik kapsulas diena?
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
09.05.2012 17:33
Pau D'Arco nav paredzēts bērniem līdz 12 gadu vecumam.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Anita_S
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
02.03.2015 16:03
Manai meitai šobrīd ir 1.5 gads un es viņai Pau D'arco dodu no pašas dzimšanas. Viņam nav nekādu blakusefektu tādēļ arī ieteicams lietošanai visu vecumu cilvēkiem. Paskaties rakstu coral.nutritest mājaslapā. Anita
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
02.03.2015 17:20
Anita_S Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Manai meitai šobrīd ir 1.5 gads un es viņai Pau
> D'arco dodu no pašas dzimšanas. Viņam nav
> nekādu blakusefektu tādēļ arī ieteicams
> lietošanai visu vecumu cilvēkiem. Paskaties
> rakstu coral.nutritest mājaslapā. Anita
__________________________________________
Reklāmas raksts.Kārtējais...
Re: Luudzu, luudzu paliidziet
04.03.2015 11:26
Medu ar sipoliem sataisi un ljaul 2 stundas lai iesuucaas,un lieto 2-3x dienaa,nav neko garshigs.Man vinjs ljoti lidzeeja kad bija pamatiigs klepus;))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 13?
Ziņa: