hipnoze vai?

Aizsāka zane 

zane
hipnoze vai?
17.04.2005 16:02
Nesaprotu kâpçc mani labi paziòas nonâkuði atkarîbâ no "Jaunâs paaudzes"?Ar ko viòus paòçmis tas Aleksejs Ïedjajevs?Cilvçks,kurð ciest nevar latvieðus ,ir padarijis manus paziòas par kaut kâdiem domât nespçjîgiem auniem:(((((Tâ ticîba ir kïuvusi lîdzîga apsâstîbai.
madrex
Re: hipnoze vai?
17.04.2005 17:09
:D:D:D:D bravo, veel upuri. taa jaunaa draudze ir sekta, kas aptiira cilveekus un tad pamet. draudzee notiek hipnotiskie seansi. mans kaadreizeejais draugs bija sektaa. uz shodienu vinjsh jau ir nabags un 5 reizes mainiijis ticiibu. masveida psihoze ir varens ierocis sektai.
zane
Re: hipnoze vai?
17.04.2005 17:17
nu bet kâpçc mani tâ hipnoze neòem.Biju vienreiz uz to tâ saucamo dievkalpojumu.Gribçju saprast,kas tur notiek.Bija tikai izbrîns par transâ esoðajiem pieauguðajiem cilvçkiem un ðausmîgs riebums.
Magenta
Re: hipnoze vai?
17.04.2005 17:33
Tas Aspveicami!!!tatad tu esi vel kaut cik normali domajoðs cilveks.
zane
Re: hipnoze vai?
17.04.2005 17:35
Bet man ir drausmîgi þçl savu paziòu.Runâðana neko nedod,jo tad es kïûstu par paðu sâtanu viòu acîs.Ko darît?
anu
Re: hipnoze vai?
17.04.2005 19:02
Es ari vienreiz biju uz saietu, vai ka tur sauc. Es tik neatceros, ka to krievu veci sauca. Tas bija kadus 10 gadus atpakal. tad vins sasauca tos cilvekus prieksa un pienema tai jaunaja paaudze, es ari aizgaju. kaut ko vins tur neas ar rokam, man pat galva noreiba. citi giba un gazas. izskatijas ka tadi apmatie, un vispar tie paaudzes cilveki ka tadi apsestie izklausas un izskatas. Ta ari bija mana pirma un vieniga reize. Brrr....
Re: hipnoze vai?
17.04.2005 23:19
Jâ, jâ, jaunâ paaudze:)))))) Ar mûsu Pirmâs partijas funkcionâriem priekðgalâ.
Re: hipnoze vai?
17.04.2005 23:23
zane
Bet tavi draugi taèu jûtas labi, vai tas nav galvenais
sportists
Re: hipnoze vai?
18.04.2005 04:45
taa ir sekta ar smagaam artileerijam....muuc pa gabalu un nodod policijai! ko tu gaidi....
Labdien! Es vâcu informâciju par to, kas cilvçkus motivç iesaistîties reliìijas sektâs. Tuvâk gribu uzzinât par sektu " Jaunâ paaudze" Bûðu ïoti pateicîga par to, ka Jûs dalîsities savâs zinâðanâs un iespaidos.
Labdien! Es vâcu informâciju par to, kas cilvçkus motivç iesaistîties reliìijas sektâs. Tuvâk gribu uzzinât par sektu " Jaunâ paaudze" Bûðu ïoti pateicîga par to, ka Jûs dalîsities savâs zinâðanâs un iespaidos.

sap
Re: hipnoze vai?
20.12.2005 02:14
http://sap.lv/index.php?t=240

22.11.2005 15.44
....
Re: hipnoze vai?
20.12.2005 04:04
Tas,ka paziòas jûtas laimîgi neko nenozîmç:)Arî narkotikas ,alkohols dod laimes izjûtas,hipnoze tâpat.
Ja mums rûp mûsu bçrnu,draugu liktenis,neïausim sektâm ievilkt-ârprâts,kas tur darâs!Esmu spçlçjusi Jaunajai paaudzei koncertus.Tikai pâris reizes,jo jutu,ka prâtiòð aiziet tju-tju.Jau sagribçjâs atdot savu honorâru Ledjajeva kungam:)
Vairâki kolçìi mûziíi iesaistijuðies ðajâ sektâ.Murgs..tâdi kâ pâròemti,eksaltçti,ved tur arî savus mazos bçrnus..Tâ ir cita realitâte,tâ ir prâta pazaudçðana!
Re: hipnoze vai?
20.12.2005 10:11
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 12:49 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 3?
Ziņa: