"Piramiidas"ginekologi-Dr.Zumente

Aizsāka izmisusii 

izmisusii
"Piramiidas"ginekologi-Dr.Zumente
03.05.2005 12:59
esmu uz domaam mainiit ginekologu, esmu dzirdeejusi par DR.Zumenti, kaadas ir Juusu atsauksmes?
inetaa3
Re: "Piramiidas"ginekologi-Dr.Zumente
03.05.2005 13:03
ljoti laba dakteriite ir Maara Zumente, buusi droshaas rokaas!!!ej, un nebaidies!!!
atbalstu izvçli!!
laba.Agraak gandriiz vai noasinjoju-neviens nevareeja paliidzeet, kaa tikai operaacuja.Ieteica DR.Zumenti, vinja mani paglaaba no operaacijas, ievadot hormonaalo spiraali MIRENA, tagad varu teikt paldies DR.Zumentei un spiraalei, kura ir patiess briinums.Esmu paglaabta no naza.
arii atbalsti izveeli. jauka dakteriite un kabintaa arii var justies kaa pie cilveekiem.
Nesapraða
Re: "Piramiidas"ginekologi-Dr.Zumente
03.05.2005 22:16
Kur viòa strâdâ? Es vçl neesmu atradusi ârsti, kurai uzticçties. Tâs, pie kurâm gâju agrâk, diemþçl vairs nav pieejamas.
aliina
Re: "Piramiidas"ginekologi-Dr.Zumente
03.05.2005 22:23
straadaa Peernavas ielaa 6/8.Riigaa.privaatpraksee" Piramiida"".Mopb.tel.9490898.ljoti laba daktere ginekologje
Kâdas cenas?
Kad var tu sakt nodarboties ar seksu pçc dzemdîbas, pçc k.operacijas. Kâ var sakt agrâk ne ka ieteikts ( 4-6 NED.), UN NENODARIT PâRI VESELîBAI. Vîram gruti tik ilgi isturet, es taèu redzu, kaut gan pec dzemdîbas pagaja tikai 1,5 ned. Ko darit. Es varetu sakt, bet baidos kâ nedrikst. Lûdzu dodet padomu!!! Paldies.
Kad vare tu sakt nodarboties ar seksu pçc dzemdîbas, pçc k.operâcijas. Kâ var sakt agrâk ne ka ieteikts ( 4-6 NED.), UN NENODARIT PâRI VESELîBAI. Vîram gruti tik ilgi isturet, es taèu redzu, kaut gan pec dzemdîbas pagaja tikai 1,5 ned. Ko darit. Es varetu sakt, bet baidos kâ nedrikst. Lûdzu dodet padomu!!! Paldies.

Re: "Piramiidas"ginekologi-Dr.Zumente
23.08.2005 10:40
Ha. Nu 1,5 ned. taa pamaz ir bet nu ko. Ja taa necieshas tad pamazaam var saakt bet paaraak laba ideja taa nav. Labaak lai norauj kulacinjaa un nolaizh kaut kur uz teviim.
Pçc dzemdîbâm ar seksu var nodarboties ne âtrâk par 1-2 mçn.
Re: "Piramiidas"ginekologi-Dr.Zumente
23.08.2005 11:11
Beidz Briga, kur tad ir tie trakie kas tik ilgi gaida.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 5?
Ziņa: