Luudzu padomu

Aizsāka keilii 

keilii
Luudzu padomu
16.05.2005 21:02


Vai kaads man var paskaidrot kaadas blakusparadiibas var buut lietojot Tirezolu?? Vai tas ir hormonu zaales vai ne??? Vai tas var radiit svara palielinaasanos??
lielmaate
Re: Luudzu padomu
16.05.2005 23:34
kas ir tirezols???
Re: Luudzu padomu
16.05.2005 23:42
Es arî tâdu nepazîstu. Varbût Tirozols (Thyrozol)?
lielmaate
Re: Luudzu padomu
17.05.2005 09:37
ja tas ir Thyrozol vai vienlaga kas, tad pameklee tepat valsts zaalju registraa un vinsh dod visu info par to!
Re: Luudzu padomu
17.05.2005 13:49
Tirozols ir zâles ar ko nomâc vairogdziedzera funkciju, ja tas izstrâdâ par daudz hormonus. Ilgstoði lietojot blakusparâdîbas, tâpçc pçc normâla hormonâlâ stâvokïa sasniegðanas iesaka operâciju vai radioaktîvâ joda terapiju
keilii
Re: Luudzu padomu
18.05.2005 10:13


Paldies visiem par padomu!Es kludijos rakstot zalu nosaukumu...Lai jums jauka diena!!
Es šīs zāles lietoju jau divpadsmit gadi.Jā mati man ir uz pusi vismaz palikuši plānāki.Vielmaiņa paliek lēnāka,tāpēc jāēd prātīgi jo svars arī palielinās.Vairāk nekas nav novērots.
Re: Luudzu padomu
20.01.2010 16:16
iluta, vai hormonu līmenis kārtībā? Varbut ar devām jāpaspēlējas, ja hipotireozes simptomi parādās? Ko ārsts saka?
Devas pirms pus gada samazināja uz pusi,bet to rezultātus redzēs februāra vidū.Reiz jau pirms 3 vai 4 gadiem mēģināja samazināt ,bet tad nekas neizdevās.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 2?
Ziņa: