Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?

Aizsāka Klaudija 

Klaudija
Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 11:57
Pçdçjos gados esmu novçrojusi, ka sex gribu vidçji uz pusi mazâk kâ iepriekð. Ginekoloìe pârbaudîja hormonus- it kâ viss kârtîbâ.
BET- man gribas gribçt seksu! Ko es varçtu lietot, çst, dzert lai kautkâdâ puslîdz dabîgâ veidâ atjaunotu ðo vçlmi? Man taèu tikai 30 gadu!

bear
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 12:01
Atrast vîrieti, kuru gribâs.
Anna K
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 12:01
mîïa , man 26, arî gribâs, bet... jâmeklç kâdas zâles (man vçl arî ir jâdzer zâles, kas varçtu samazinât sex vçlmi) un ar to visu es biju ïoti seksuâla, tagad nav orgasma pat pçc orâlâ sexa
Klaudija
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 12:29
Viirietis ir! Sekss- ja man ir veelme- ir lielisks. BET es juutu ka tas nav galvaa bet gan organismaa- tipa pat sevi apmierinaat negribaas...
Anna K
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 12:31
Varbût jâmeklç sesapatologa vai kâda cita konsultâcija? vai ir tâdi medikamenti, kas atjauno libido?
Klaudija
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 12:41
Nu klaat pie vis veelos beernu- tas noziimee ka negribu piesaarnjot organismu ar kaartiigaam zaaleem. Bet gan kaadas dabiigas lietiòas ....
Jâpiebilst ka drîz ieðu prom no darba- varbuut ka kad beigsies stress un pârslodze libido atjaunosies pats no sevis?
mmm
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 12:54
Organisms nav idiots - sex ir domâts (nu no dabas) pçcnâcçju radîðanai... ja sieviðíis ir hroniski neizgulçjies, nostresojies u.c. nodzinies - vai tâdai var piedzimt potenciâli pats veselîgâkais bçrns?... nu i kâpçc jâgrib vairoties, ja nekas labs nevar sanâk...?
atpûties, atbrîvojies no uzmâcîgâs idejas kâ tad atkal sagribçt... un viss notiks...
Klaudija
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 12:58
Ai- nu kaapeec neviens man nevar ieteikt kaadu teeju , ogas vai zivi? Visi gudri teikt ka vajag guleet, un nevajag dzemdeet ja ir stress.
Bet dziive nav roþu dârzs- stress buus vienmeer! Un visiem. Bet ja nedzemdeesim- tad izmirsim. Un cik veselii vai slimi dzimst beerni to nenosaka TIKAI stresa, miega lîmenis un kvalitaate. Ir 101 cits cçlonis un iemesls....
griezh un rauj
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 13:18
Veikals Labi.. Var atrast arii dabiigas sastaavdaljas saturoshas Liubido uzlabojoshas tabletes, pilienus un citus briinumus..
Klaudija
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 13:22
Ja jaa- tipa spaanju mushas. Tas man nepatiik. Vai tieshaam neviens nezin kas no dabiigiem preparaatiem uzlabo libido??? Tiapa austeres utt?
griezh un rauj
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 13:57
Nu kliist baumas, ka padomju armijaa jauniesauktos baroja ar Boru, jo tas mazinot seksuaalo veelmi.. Liidz ar to booru neest..
A koeest.. Hmmm. No shokolaades rodas izjuutas kas pieliidzinaamas iemiileeshanaas juutaam.. A kad cilveeks iemiilaas arii libido zied.. taa kaa pameegjini eest shokolaades...
Bet principaa par tavu libido jaaruupeejaas tavam partnerim...
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 14:22
ar eeshanu nekas nebuus liidzeets, vainu un risinaajumu meklee tikai sevii
un ja shobriid nav taada seksualitaate kaa agraak, tad atslaabinies un gan buus atkal, vai tev kaut kas deg, kaut kas jadara par katru cenu, pa kaklu pa galvu?
necenties no sava organisma izspiest to kam tas nav gatavs, taa tu vari savu klientu, kaiminu, darba deveeju, vai vienkaarshi garaamgaajeeju spiest laukaa kaa citronu ...bet ne sevi

sevi tachu vari pazheelot - ieklausies savaa organismaa un tas tev saka, ka pietiek seksa sviedru un spermas , varbuut tam vajag kaadu gariiguma devu nevis tikai pliku kraaninu un baudas kliedzienus
nestreso - ieklausies sevii, iemiili sevi ne tikai kaa seksiigu sievieti , bet kaa sievieti , kaa cilveeku un tad kad "iekshaas" viss buus sakaartots, tad arii ar seksualitaati viss buus baigi labi un nekaads stress tev to vairs neietekmees

griezh un rauj
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 15:07
P.S. Drukas kljuda Mendjelejiva tabula, jamazina Broma daudzums partika, nevis Bora.. Ahh vecums vecums, neaak viens.. :D
eredisfunks
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
17.05.2005 19:52
pad armijaa nebija runa par boru bet par bromu :)
visdriizaak kjiiseljos lika kaalija vai naatrija bromiidu, kam ir nomierinoshs efekts.
Jap, dzeeru to kjiiseli, vainu tur broma patiesiibaa nebija, vai arii tas reaali neiedarbojaas, sex gribeejaas taa kaa taa.
Klaudija
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
18.05.2005 11:08
Dârgâ Sakura!
Emocijas ir, nav plika seksa, spermas un kliedzienu. Ir patiesi skaistas , miiloshas attieciibas ar viiru. BET- libido ir mazinâjies.
Jautâjums bija sekojoðs- vai ir zinâmi kâdi dabîgi lîdzekïi tâ uzlaboðanai? Nemâciet mani dzîvot. Nevçrtçjiet manu vîru, un manas attiecîbas ar viòu.
Vienîgais ko vçlçjos zinât vai ir kâda produkti kas laika gaitâ man palîdzçtu uzlabot situâciju. Man nav nepiecieðama nepârtraukta gribçðana, bet gan uzlabot to kas it.
Bet paldies tiem kas cenðas man ko ieteikt.:)
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
18.05.2005 11:50
Klaudija , vai vari man paskaidrot , ko noziimee pliks sekss ?! Varbuut ar to saakas Tavas probleemas, ka sev esi iestaastiijusi ka ir pliks un ir aciimredzot "apgeerbts"sekss. Neesmu speciaaliste, bet taa vien liekas,ka tie kas lieto vaardu plikss sekss pashi sevi stuuree uz graavi un kad tur seezh, tad briinaas - kaa gan taa. Taapeec saku - pirms maini eedienkarti, sakaarto galvu, t.i. domaashanu.

Klaudija
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
18.05.2005 14:53
Citçju Sakuru : sevi tachu vari pazheelot - ieklausies savaa organismaa un tas tev saka, ka pietiek seksa sviedru un spermas , varbuut tam vajag kaadu gariiguma devu nevis tikai pliku kraaninu un baudas kliedzienus

Tie bija pârfrâzçti tavi vârdi.
Es nemeklçju psiholoìisku palîdzîbu.
Bet varbût vajag vienkârði pieòemt to kâ paðsaprotamu lietu, ka ar gadiem libido samazinâs un par to daudz nestresot!? :) Nu un kas, ka negribâs vairs katru dienu, bet tikai reizi nedçïâ? Tas taèu nav nekâds hokejs, kur reiþu skaitam ir kâda nozîme!:)

Tas, ka stress mazinâsies dçï darba pameðanas, tavu libido nepalielinâs! :( Zinu no pieredzes! :( Tas ir neatgriezeniski! :(
Saiva
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
18.05.2005 18:34
Vai nelieto OK? Kad es lietoju, vispar biju imuna pret sexu...Un vel - domaju, ka stresainais darbs ir galvenais vaininieks. Esmu gandriz parliecinata, ka tiklidz aiziesi no darba, viss vertisies uz labu. Vismaz ar mani taa bija.
mmm
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
19.05.2005 08:37
Sievietei libido kâ tâds ar gadiem pieaug (hormonâlâ fona izmaiòu rezultâtâ), bet.. mçdz mazinâties attiecîbâ uz vîru...
un nav jâbût vîram kautkâdam ne tâdam... vçrtçjot ar prâtu u.c. cilvçciskajâm mçrauklâm - viss ir labi vai pat lieliski, bet nevelk kâ magnçts uz viòu un viss.... nav tâs elementârâs dzîvnieciskâs kopoðanâs íîmijas pievilcîbas... a to vajag... kaut maskçtu paðam no sevis, bet vajag....
sex pliks un mîlçðanâs.... manuprât vajag abus... seviðíi jau ilgi dzîvojot ar kâdu kopâ.... man savukârt cienîtais neatzîst un atsakâs saprast pliko variantu, bet tâ kâ man vismaz 2x no 3 gribas... (lietosim jebkuru epitetu, kas nav mîlçðanâs baltâ mâkonî)... tad es labâk izvçlos palikt gribot....:(
Klaudija
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
19.05.2005 09:16
Nu patiesiibaa ja gribeetos kaut reizi nedeeljaa- buutu prieciiga....
Liidzko saaku TO dariit, taa teikt meegjinu atsleegties- tad viss ir ok. Bet ja man prasiitu- vai gribi- viennoziimiigi teiktu- nee.
Un OK nelietoju jau ilgus gadus- vismaz 7- taa ka tas nav taa iespaidaa.
Un ar viiru parasti censhamies pilnveidot savu seksuâlo dzîvi ar daþâdiem jauninâjumiem. Taèu varbuut ka tieðâm darbs pie vainas? 10 stundas dienâ pie datora un telefona, vakrâ kursi.... Sviestâ var saiet...
Saiva
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
19.05.2005 09:24
"10 stundas dienâ pie datora un telefona, vakarâ kursi.... "


Sausmas, un Tu vel gaidi kaut kadu sex-velmi....?????????????
mmm
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
19.05.2005 09:56
njâ, pie tâdas slodzes viennozîmîgi ka ragi dûòâs.... a tev pa dienu (kad esi sprigana un vçl nepiekususi) arî negribâs....? jeb tâ negribçðana izpauþâs ka tad, kad vakarâ beidzot varçtu pie tâ tikt - a jau po...veris
Klaudija
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
19.05.2005 13:23
NEKAD negribâs. Arî brîvdienâs. Aaa- ðad tad- kad esmu kautkur izbraukusi no maajas- uz kaadu minuuti taada veelme paviid- bet ja uzreiz TO nevar izdariit- tad tik pat aatri paariet......
Meibii tieshaam slodze? Un veel- darbs sçdoðs. Agraak kad straadaaju darbu kur nemitiigi bija jaakustaas- bija labaak. Taatad laikam jaaiet prom no darba- jaaravee daarzs un buus viss ok?
meibi
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
19.05.2005 13:45
No neta: dabiskie lîdzekïi - parastâ nezâle nauduïi (svaigâ veidâ, izvilkums spirtâ vai ziemâ kâ tçja), vîbotòu galotnes (kurâm sâk aizmesties sçklas - izvilkums spirtâ) u. c.
Un vçl dzirdçts (neticami!) - íiploks (khe, khe)
Klaudija
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
19.05.2005 17:50
No visa nosauktaa es ticu íiplokam vairâk kâ tiem abiem....
Deina
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
19.05.2005 20:08
Man liekas ka ta ir kaut kada liga kas lena gara sak uzglunet musdienu sievietem. man ir ta pati problema un tikai 28 gadi. Es nezinu , kas tur par vainu. es ari gribu gribet seksu. vienigais ko ieveroju ja pa dienu saedos shokoladi tad vakara prats uz seksu nesas. bet ta gan vel neesmu atradusi nekadu dabigo brinumlidzekli.
Reizem ar pratu gribas, liekas tik jauku butu pamileeties, bet kaut ka fiziski ta velme neuznak :(. es jau varetu ari varbut ta dzivot, ka sekss 1 vai 2 reiz nedelja, bet viram tas nepatik :D
zâlîte
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
19.05.2005 20:25
Piedodiet, bet es tieðâm nesaprotu, kur tas âíis problçmai - gribu gribçt seksu ?!
ðokolâdes trûkums organismâ :), vîrietis nav îstais, nav noskaòojuma, vienkârði negribas...utt.
Kur vispâr ir teikts, ka obligâti tik un tik reizes nedçïâ ( lasît konkrçtâ laika sprîdi ) jâmîlçjas, citâdi tas nav normâli ?
Klaudija
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
23.05.2005 11:28
Zaaliite- tu muus nesaproti.:)))
Tara
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
23.05.2005 23:28
Man toties tikai 26...un..negribaas nemaz..starpcitu, kas ir ok????(Lai buutu tumsoniiba,ka nezinu:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 5?
Ziņa: