Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?

Aizsāka Klaudija 

xxxxxxxxx
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
30.05.2006 14:39
zin neprecçtai man ar bij ekstra griboðie:))un precçtai piecus gadus bij piecas dienas nedçïâ:))
bet re kâ ðe kâ , òu òekâ
noteikt, ka otrais ar bût ekstra griboðais:))))
bet man vçl ðito paðu gribas pajâdelçt
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
30.05.2006 15:00
Es taa juutu ka man bez sievieteem dziivojot taa gribeeshana manaami brauc uz leju. Driiz vareeshu par impotentu pieteikties :)
cits
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
30.05.2006 15:04
Ku! tev bûs neticama piekriðana:)
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
30.05.2006 16:42
cits

Varbuut patieshaam jaasaak staastiit cik nekaitiigs es esmu gultaa :)
med med>griez un rauj
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
30.05.2006 16:44
Mulíîbas! Padomju armijâ nekâdus bromus nedeva. To es varu pateikt,kâ speciâlists. Nebija tur muïíi,kas samazinâtu potenci.
Potences samazinâðana novestu pie nevçlçðanâs karot,cînîties,diençt. To jâsaprot katram,kas drusku sajçdz no fizioloìijas. Tieði otrâdi .bçra C vitamînu. Rçíinâja vidçjo reizes vai dienakts devu uz cilvçku skaitu un ârsts vai feldðeris, ejot parakstîties par çdiena kvalitâti, iebçra íîselî C vitamînu. Tieði tâpçc neskatoties uz visai nabadzîgo çdiena karti karavîri neslimoja ar tâ saucamiem stresa lûzumiem. Jo C vit. ir viens no kmponentiem,kas nodroðina kaula izturîbu.
Nevaru visu garo padoma klâstu izlasît,tâpçc riskçjot atkârtoties varu piebilst tikai daþus padomus.
Diemþçl ,klasiskie padomi:
- svaigs gaiss;
-izgulçðanâs;
-mîïð partneris;
-izbçgt no stresiem;
-nedaudz pipariòi pie çdiena;
-rieksti(valrieksti, pistâcija u.c.);
-C vitamîns;
saules gaisma mçrenâs devâs;
gaiðas telpas darba laikâ;
ðokolâde;
zaïumus un garðvielas;
vieglas masâþas,t.sk.erotiskâs
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
30.05.2006 16:49
med med>griez un rauj

Labs padoms. Patieshaam.
Fly
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
30.05.2006 18:04
Ehh,da man shitaadu probleemu...:-( Gribaas vienaa baltaa gabalaa...
anoniimi
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
31.05.2006 18:36
Es ar piederu pie taas pashas nelaimiigaas sievieshu shlakas kam iisti negribeejaas...
liidz briidim

kad saaku uz darbu paarvietoties ar velosipeedu (nezinu ko es tur izkustinu bet esmu cits cilveeks)

man ir aizdomas ka lielaakaa probleema ir nekustiigs darbs un iegurnii tiek bremzeeta asinsrite, kas arii izsauc to baigo negribeeshanu\


tas taa varbuut veel kaadam liidz
sos
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
31.05.2006 22:06
Izrâdâs, ka atslçgas vârds ir velosipçds :) Mani tikai mulsina viena doma - a kur es tâda sasvîdusi, ne visai smarþîga un griboða likðos? ( Darbâ nav iespçjas noskaloties duðiòâ )
Evita
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
31.05.2006 22:20
Nu vai tad nu tieðâm no braukðanas ar riteni îpaði nosvîstu? Ja normâli apìçrbjas, nebûs ne vainas.
Nu, bet nekâda panaceja gan tâ nav - es braucu ar riteni, 3x nedçïâ skrienu garus gabalus, no rîtiem vingroju, bet vienalga neko diþi griboða neesmu:)
Bet fakstiski, ja ir tâ, ka kâdreiz ir bijis citâdi, tad veselîgs dzîves veids un kustîbas varçtu palîdzçt.
misî
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
01.06.2006 07:15
Vienkârði vajag iemîlçties :)))))..........nu tâ, lîdz ausîm...
moins
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
01.06.2006 16:26
...nu tâda laime bieþi negadâs...es domâju-lîdz ausîm....
daalija
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
01.06.2006 16:30
interesanti, kaa, piemeeram, biroja darbiniece, kurai jaabuut uniformaa un augstpapeedenees var ar riteni uz darbu braukt?
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
01.06.2006 16:44
Darbâ pârìçbjas. Zinu precedentus.
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
01.07.2007 20:39
Kur tad isti to Voluptu var nopirkt,kada ir cena un vai palidz atjaunot kopejo veselibas stavokli?
meladze
Re: Kâ atjaunot sexuâlo vçlmi?
01.07.2007 21:10
kaut kur esmu dzirdejis to variantu par velosipedu bez sedeklja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 16?
Ziņa: