netîðâm uzgâju linku

Aizsāka zâlîte 

zâlîte
netîðâm uzgâju linku
23.05.2005 21:29
www.skarbums.nr1.lv un pat nezinu ko domât.....
foto ir ðauðalîgi
vasja
Re: netîðâm uzgâju linku
23.05.2005 21:36
Foto. Jo vairâk uz leju, jo skarbâk. :((((
vasja
Re: netîðâm uzgâju linku
23.05.2005 21:41
Palasîjos vçl, neticu... Nu, lûk, nav ko piebilst..
Re: netîðâm uzgâju linku
23.05.2005 23:00
Ljoti laba informaacija. Galvenais ka pareiza.
Re: netîðâm uzgâju linku
23.05.2005 23:20
Aborti gan ir drausmiigi....
Kontracepcija nepilniiga....

sanaak, ka jaadziivo kopaa ar miilamu, atbildiigu viirieti, lai beerns, kursh piesakaas nebuutu lieks vai neveelams..

Labi, ka ir prezervatiivi.. nekaa labaaka laikam nav. Interesanti, ka mineetajaa saitaa, tos nemaz nepiemin, (sludina seksu tikai starp laulaatiem draugiem)... shajaa greeciigajaa pasaulee. Eh...
samo
Re: netîðâm uzgâju linku
23.05.2005 23:26
ooo!!!tie foto labie!
eredisfunks
Re: netîðâm uzgâju linku
23.05.2005 23:30
raadi taadus skatus vai neraadi, taisiis tos abortus kaa taisiija. Cerams, ka no 100 kaads 1 buus praatiigaaks vai praatiigaaka. Veceneem ar nav ko novelt vainu uz dzekiem (vel uz vinju vai nevel, rezultaats ir taads pats un pati nevainiigaaka un tiiraaka nepaliec), it iipashi ja nav ar varu piespiestas. Vai nu pasuuti veci rataa, vai liec uzvilkt gumiju, vai liec pagaidiit liidz kaazaam, kaa vecajos labajos laikos bija.
Re: netîðâm uzgâju linku
23.05.2005 23:38
kleo

Par preziishiem jau tagad zina pat mazi beerni:) Bet tika piemineeta viela kas tiek smeereeta uz preziishiem un tai piemiitot abortiiva darbiiba. To es nezinaaju. Bet kameer sperma ir preziitii iekshaa tam nav liela noziime.
Mazdakteris
Re: netîðâm uzgâju linku
23.05.2005 23:40
Tadas fotogrâfijas var demonstrçt tikai cilvçks ar psihiski-sadistiskâm tieksmçm. Neizslçdzu nekrofiliju - indivîdu kuru uzbudina mazu bçrnu sadalîjuðies lîíi. Normâls cilvçks ðâdus kadrus nepublicçtu.Mçs nezinam aborta iemeslus( tuberkuloze,AIDS,siflis,garîgâs slimîbas u.c.) Lai kâ vârdâ mçs runâjam, bet visam ir savas robeþas.Tie ir fakti, kas ir izrauti no konteksta.Atkârtoju,es nevaru runât par tçmu kurâ izmanto psihishi slima cilvçka noslieces demonstrçðanu.
Re: netîðâm uzgâju linku
23.05.2005 23:53
ku!

Es ar neko nezinaaju par sho vielu... prezervatiivi ar tik biezhi nepliist, lai par to uztrauktos... Un ja arii sapliistu, diez vai es palautos uz sho "abortatiivo" vielu, xe
sai
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 00:08
nesapratu?!??! kas ir PRET abortiem?!?! jo - pat ne tu - ku - nespej nodrosinat VISIEM berniem pajumti, labu partiku utml. KOLIDZ spesi - tad varesi pukstet. lidz tam - sedi klusu.
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 00:15
Kaapeec vajadzeetu kaadu apklusinaat??? Tas tachu ir nelietiigs panjeemiens..
Puisis22
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 00:33
es tieshaam... gandriiz apveemos taas bildes skatoties.. nu par skatiishanu diezvai nosaukshu jo aaaaatri paarskreeju paari.. drausmiigi
mmm
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 08:48
tizla manipulçðana ar cilvçkiem! nepieraduði ïautiòi vems arî no sastrutojuðas brûces skata...
vai nu dzemdç no vîra katru gadu, vai nekâda sexa?
pirmais variants sola fiziski sagrautu sievieti un baru slimîgu, puspliku, neçduðu u.t.t. bçrneïu baru...

kâpçc baznîca noklusç faktus par to cik pirms kontracepcijas izgudroðanas bija ìimçs bçrnu (un cik no tiem izdzîvoja un izauga), cik traìçdiju noklusçts...

cilvçkiem ir "jâizaug" lîdz katrai konkrçtai vçrtîbai, nevis tie ar varu jâspieþ ko darît.....
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 09:25
Es esmu PAR tautas izglîtoðanu, tikai par to VEIDU vçl varçtu pastrîdçties!

Daþiem pietiek ar teorijas apgûðanu, bet daþiem ir vajadzîgs arî uzskates materiâls! Un ne visi jaunieði ir "gudrâki" un "izglîtotâki" seksa jautâjumos nekâ viòu vecâki! Diemþçl eksistç vçl Latvijâ arî tâdi cilvçki, kam dzimstîbas vienîgâ kontrole ir aborts - un ko tad ar viòiem darît - ðût to caurumu ciet?
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 09:26
Gandiiz izveemos no shitaada skata.
vasja
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 09:48
Briesmîgi, jo tâ ðausmu doza ir pasniegta tik koncentrçtâ veidâ.
kaza
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 10:03
Labi, ka man tâs bildes vaïâ nevçrâs.
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 11:02
Varbuut shitaadas bildes ir jaaraada patsmitniekiem, lai domaa, par kontracepciju, nevis palika staavoklii 12 gados utt.,, un peec tam ir aborti.
priecîgâ
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 11:04
labu nakti, labu apetîti
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 11:21
Visiem hujeva umnjikiem.

Es savus 44 gadus esmu pratis dziivot savu seksuaalo dziivi taadaa veidaa ka nevienai sievietei nav bijusi vajadziiba paartraukt no manis ienjemtu gruutnieciibu. Taa kaa nevajag dirst par to ka dzimstiiba bez abortiem nav reguleejama.
priecîgâ
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 11:24
hujeva gudrîtim! visu cieòu...
mmm
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 11:26
bet tur jau iet runa ne tikai par abortu aizliegðanu (ðâda iespçja jâsaglabâ kaut vai gadîjumiem, kad tieðâm nepiecieðams to darît - nu... nopietni apdraudçta mâtes dzîvîba, t.i., ja nenogalçs bçrnu, nomirs abi...)
tai saitâ iet runa, ka arî izsargâties ir tik pat ïauni kâ aborts....
kita
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 11:32
Ta ari nesaprotu...par ko jus te vemstaties? par tam realitates bilditem?? UN??? KAS tad tur taaaaaads? Tautai jabut izglitotai, jazin, kas un ka bus, ja veiks abortu utml. Ko te ðausminaties?! Galu galâ - parasta operâcija.
Danais
Re: netîðâm uzgâju linku
24.05.2005 11:47
Piekrîtu Mazdakterim. Pilnîgs faktu savârstîjums no acîrmedzami morâli nestabila (traumu pârdþivojuða) cilvçka puses.
Atseviðíi fakti ir patiesi, bet to nedrîkst pasniegt tâdâ veidâ.
Mans viedoklis ir tâds- neviena sieviete abortu neizdara sava prieka pçc un negûst no tâ baudu. Tâtad tas ir smags lçmums- ko nosodît var tikai viòa pati. Nevienam nav tiesîbu teikt kas ir labi un pareiz ðajaa situâcijâ.
Tik pat labi arî prezervatîvi ir nâvîgi ienaidnieki- jo sçkla VARÇJA NOKÏÛT LÎDZ OLÐÛNAI , bet mçs to nosmacçjam gumijas gabalâ....

Suòa murgi.
Viss jau ir ok...es arii apshkjebinaajos, bet paareejais viss (iznjemot abortu apraxtus) ir kristieshu lazha: sex tikai lauliibaa un tikai beernu radiishanai, kontracepcijas noliegshana utt... Tas nu gan vairs nekur neder :(

P.S.
Esmu vienmeer biis kategoriski pret abortiem
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 20?
Ziņa: