psihologa padoms nepiecieðams

Aizsāka Puisis22 

Puisis22
psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 00:05
Problçma tâda ka es nespçju pateikt "Es Tevi mîlu", laia rî patieðâm mîlu ðo sievieti, es nekad nevienam cilvçkam to neesmu teicis, es nezinu kâpçc bet pçdçjâ brîdî to aprauju un nepasaku. Man ir kaut kâda psiholoìiska barjera, kâpçc tâ? nezinu.... bet patieðâm mîlu un uzraxtît arî to varçtu bet pateikt, es nevaru...

vai vçl kâds lîdzîgs man?

nu jâ es nekad neesmu muldçjis par mîlestîbu lai tik gultâ dabûtu meiteni, patiesîbâ es vispâr par mîlestîbu neesmu runâjis lai arî to jûtu...
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 00:11
Tu baidies? Vai kaunies?
Puisis22
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 00:28
es nezinu... laikam baidos... betno kaa nesaprotu.. baidos kapateikshu un ko zaudeeshu.. nezinu... ka tikshu saapinaats peec tam.. nezinu.. ja zinaatu tad jau tiktu ar to galaa
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 00:37
Vai tu baidies, ka meitene vareetu tevi pamest, ja pateiksi, ka miili vinju?
Ja vija miil tevi, tad nepametiis, tiashi otraadi juus kluusiet tuvaaki, ja nemiil tad pametiis taa vai taa ar smaidu uz luupaam. ;)
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 00:42
Vai Tavi vecaaki Tev beerniibaa regulaari teica, ka miil Tevi? Un Tu vinjiem?
Jaa taa nav, tad iespeejams probleema ir no taa. Kaa teikt nepierasta situaacija, nezini, ko no otra tajaa briidii sagaidiisi pretii.
Puisis22
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 00:58
nav man vecaaki to teikushi.. vai es kaut kaa to neatceros... vinja miil mani... ir netiishaam izsprucis vinjai.. bet nu ne jau taa ka skataas aciis un saka es Tevi miilu.. betnu taa tipa.... es tachu Tevi miilu... nu ieksh kaut kaada kotexta...nu es zinu ka vinjamiil mani un es vinju bet es nekad to neesmu teicis un nezinu nemaz kaa teikt ...
zâlîte
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 08:28
Man ir pretçja problçma. nav problçmu pateikt "es tevi mîlu", bet pçc pateikðanas domâju - ko es piedarîju, kas tagad bûs ?
Vispâr jau to sakot jârçíinâs, ka otrs var noreaìçt ïoti neprognozçjami.
Tçlaini izsakoties, otram cilvçkam rokâs tik iemests karsts!! kartupelis.
lena
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 08:44
atradu jaunu portâlu www.medicine.lv, tur ir ðis tas no psholoìijas, var bût tas palîdzçs saòemt speciâlista konsultâciju.
esese
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 11:16
Man bija tieði, tieði tas pats. Nevarçju to izteikt vîrietim. Vienreiz kaut kâ pustumsâ saòçmos un pateicu, naâkmreiz jau drusku droðâk ... tagad varu vîram kaut 15 reizes dienâ stâstît.
Tâ kâ - reiz pârkâpsi un tâ barjera pazudîs kâ nebijusi.
priecîgâ
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 11:22
znaèit nemîli, kad tas bûs, teiksi to bez pârtraukuma....
Vai probléma nav táda, ka tu nezini ká rikoties ja tev vina patiik... Taa vareetu but dazreiz. Tu nezini kaa lai pieklúst vinai... tas vareetu buut taads biklums vispaar... No taa var tikt valaa... Taa es domaaju kaut kas liidziigs man ir ka gruuti uzsaakt pareizu kontaktu... Daziem ir tajaa zinaa jaatreneejas varbuut.
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 12:44
to puisis22
Nu ja jau zini, ka vinja Tevi miil tad viss ir kaartiibaa, nav ko baidiities!!! :)))
Iespeejams, ka vinja gaida shos vaardus... kaa teica esese vajag tikai vienreiz to pateikt, un katra naakamaa reize buus ar vien droshaaka

Man liekas, ka nevienam tas nenaakas viegli, pateikt shos vaardus pirmo reizi savam miiljotajam cilveekam... Es arii nemaz nebiju tik drosha - aizsuutiiju sms... jo bija ieksheeja sajuuta, ka jaadara tas otram zinaams.
Bet kur ir problçma ??? Es vçl saprastu, ja tu viòai to gribçtu pateikt, lai iedabûtu gultâ. Bet tas, cik saprotu, nav aktuâli.
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 12:51
K

Lai iedabuutu gultaa var visaadas mulkjiibas sagvelst, bet vismaazaak jau nu sievietes uzkjeras uz "Es Tevi miilu!"

Tachu atklaat savas patiesaas juutas ir daudz gruutaak...
Tam puikam ir vajadzîgs nevis psihologs, bet kârtîgs pçriens :))
Puisis22
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 18:54
puika jau sen kaa miileejas ar to meiteni un riktiigi kaisliigi iet.. un miilji .. kautriigs neesmu it nemaz bet ir bremze uz sho I Love You... bet es neiepsringshu.. gan buus taa ka naaks pashi aaraa bez domaashanas... lai gan kaadreiz jaut aa bija bet peedeejaa momentaa apraavos... nu nez gan jau mainiishies.. nav ko iespringt :)
varbuut tu vinju nemiili /
Puisis22
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 22:14
varbuut... a kaa lai es to lai zinu.. kas zin kas ir miilestiiba? kas to var nomeeriit un pateikt... jaa taa ir miilestiiba.. es nezinu

viss ko es zinu kas domaaju par vinju lielaako dienas dalju.. ka veelos ar vinju veidot gjimeni.. zinu ka gribu beernus kopaa ar vinju audzeet.. un kaisle ir liela
zâlîte
Re: psihologa padoms nepiecieðams
24.05.2005 22:42
Mîlestîbu, kâ tâdu, nekad neviens nav varçjis definçt.
Rîkojies atbilstoði savâm sajûtâm un sirdsbalsij, bet nejokojies/nespçlçjies ar otra jûtâm.
Re: psihologa padoms nepiecieðams
25.05.2005 09:43
zaaliitei 100% taisniiba , te vairs nav ko piebilst

dr..
Re: psihologa padoms nepiecieðams
25.05.2005 13:35
Pateikt otram- Es tevi mîlu- nozîmç ïaut attiecîbâm kïut vçl tuvâkâm.Varbût ka tieði ði doma tevi arî uztrauc. Varbût tâs ir bailes zaudçt neatkarîbu ?
Puisis22
Re: psihologa padoms nepiecieðams
25.05.2005 13:58
bet tad jau es nedomaatu savaa galvaa par kopiigiem beerniem un gjimeni.. vai ne taa?
dr..
Re: psihologa padoms nepiecieðams
25.05.2005 14:08
Tur jau tas jautâjums, kâpçc SAVÂ GALVÂ ? bet ne kopîgi ar meiteni.
zâlîte
Re: psihologa padoms nepiecieðams
25.05.2005 14:10
Nu nemocies, ja neesi pârliecinâts, tad nesaki tos maìiskos vârdus :)
No tâ ko te stâsti izskatâs jau, ka mîli viòu.
dr..
Re: psihologa padoms nepiecieðams
25.05.2005 14:17
Mîlçt un baidîties no atkarîbas nav viena otru izslçdzoðas lietas.
zâlîte
Re: psihologa padoms nepiecieðams
25.05.2005 20:07
Daþkârt pâròem sajûta, ka atzîties mîlestîbâ = atzîsties noziegumâ :)
Cilvçki nebaidas viens otru nolamât, aprunât, uzrakstît kâdu sûdzîbu, pateikt kâdu riebeklîbu, pat iekaustît...
Bet ja pasaka - man ir patîkama tava sabiedrîba, tu man patîc vai es tevi mîlu ! nu tas ir kas lîdzîgs zemestrîcei pçc atomkara :)
milja_meitene
Re: psihologa padoms nepiecieðams
25.05.2005 22:10
Buus moments, kad gaidiisi vismazak..kad sirsninjaa buus tik daudz kaa ...ka pateiksi to negaidiiti un spontaani - un tie ir ari labaakie un visaugstaak veerteetaakie mirklji.
Lai Tev izdodas
Tija
Re: psihologa padoms nepiecieðams
25.05.2005 22:34
Puisi22, tu esi tik jauks. :) Prieks lasiit tavas domas. Domaaju, ka tavai meitenei ir loti paveicies ar tevi. Esi miiloshs, Tava meitene to noveertees. Gan jau tev shie vaardi pashi atradiis iisto briidi. Lai jums abiem labi klaajaas!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 2?
Ziņa: