ðíirðanâs....

Aizsāka Þaneta 

Re: ðíirðanâs....
20.06.2005 20:35
Emocionâli ïoti smags laiks. Tur neviens palîdzçt nevar.
Nedramatizç notiekoðo, pameklç, lai arî cik tas bûtu grûti, racionâlo kodolu. Ìimenç katra puse ienâk ar savu pieredzi, potencçm un ilûzijâm. Var cerçt uz sava dzîves biedra nesautîgu palîdzîbu un atbalstu. Taèu, ja notiek otra elemtâra izmantoðana, tad tas ir pirmais solis uz ðíirðanos. Ja Tu savâ dzîvç sasniedzi daudz, mîloða cilvçka normâla reakcija bûtu pozitîva. Ja tâ nav, tad tas nav Tavs cilvçks. Un, ja vîrietis savâs "neveiksmçs" vaino sievu... Ìimenes nav, vienkârði nav un viss. Ir paradums atgriezties vienâs mâjâs, brokastot pie viena galda. Çrta nostâja - vainîgi visi izòemot paðu. Ja Tu viòu izvçlçjies, tad galîgi dumjð Tavs vîrs nav un iepazinis Tevi ir pietiekami labi. Tâpçc tas cirks ar tableðu rîðanu un pârdzerðanos. Ja paliek skaidrâ, tad ir jârunâ ar Tevi nopietni, jârisina kâdas problçmas, jâatbild galu galâ. Bet ja sadzçries, ko nu? A ne ko! Viss stâv uz vietas. Viss kïûst arvien publiskâks. Draugi atklâti vai aiz muguras vçrtç ðo procesu. Var bût kâds paþçlo arî Tavu vîru. Un ðis atbalsts viòam ir kâ medusmaize, jo Tu- lielâ stute esi pagâjusi nost. Viòð par katru cenu meklç atbalstu. Iespçjams, Tu viòa stâstos drîz sevi nemaz nepazîsi, jo kaut kâ viòam sava seja ir jâsaglabâ, un atkal uz Tava rçíina. Bûs vçl nepatîkami apvainojumi un svçti solîjumi, bet cik tie ir vçrti? Ja atmet emocijas un ar vçsu prâtu paskaties uz savu vîru Tu tici, ka viòð var kïût tâds, kâdu Tu viòu iepazini un vai Tu jebkad spçsi aizmirst tos vârdus, ko viòð Tev ir sarunâjis? Necenties meklçt vainîgos tagad. Pçc gada izvçrtçsi, kurð bija pie vainas un kur ir Tavas kïûdas. Skaties uz notiekoðo kâ uz smagu projektu ar kaprîzu klientu. Noliec mçríi. Ðíirðanâs! Kas ir jâizdara vispirms un kas pçc tam. Kâdas formalitâtes jânokârto. Un pa solîtim uz priekðu. It kâ tâ nebûtu Tava privâtâ dzîve. Neuzskati ðíirðanos par dzîves sabrukumu. Daþkârt tie ir vârtiòi jaunâ, skaistâ dzîvç. Ja vari, nerâdi vîram savas emocijas un sâpes, viòð no tâm "barojâs". Neatstâj novârtâ juridisko pusi, tas var ïoti smagi atkosties. Jo ilgâk kaut pavediens Jûs saistîs, jo vairâk cilvçku tiks iesaistîti ðajâ skandâlâ un lielâkas sâpes Tev nâksies piedzîvot!
sam
Re: ðíirðanâs....
22.06.2005 16:26
droði vien padoms nebûs vietâ, bet ðî foruma apmeklçðana un personiskie piedzîvojumi ðâdos jautâjumos man liek domât, ka reizçm ðîm lietâm nevajadzçtu pievçrst tik lielu uzmanîbu... piemçram, brîdî, kad ir slikti visamaz sev to nepârmest, nedomât par to, ko citi no tâ izsecinâs, tâ jau var sadomâties nezin ko..
Zhanete
Re: ðíirðanâs....
30.06.2005 13:11
Uraa!
Esmu viena,ir neparasti klusaa dziivoklii.Bet tikai palenaam saaku saprast,ka murgs aiz muguras.
Izlasiiju diskusiju par alkoholismu,--miiljaas sievietes,kas tur vairs ko diskuteet...Esmu tam tikko izgaajusi cauri.Un jau peec tik maza laicinja,pagaajushas 2 nedeeljas kopsh skjirshanaas,esmu sapratusi,ka tas bija vieniigais,pareizais solis.
Noveelu citaam arii drosmi-tas bija saapiigi,bet iisi.Un miers,un jauna dziive-bez kauna,bez pazemojumiem,bez asaraam.
Sajuuta taada,ka kaut kas ir atrauts,kaut kas truukst-taa kaa iekaisis apendiciits-jaagriezh laukaa,kad iekaisis,kaut zheel-pasha miesa tachu..:))
Skumji ir,kad atceros jaukos briizhus,bet tad atminos visu murgu kopumaa un esmu lepna par sevi:)))
mjaa
Re: ðíirðanâs....
30.06.2005 15:51

labi ka tâ!
Morâlas paìiras un vainas apziòa pçc ðíirðanâs ir dabiska lieta.
Turies!
Neaizmirsti neloìisko bet pateso statistiku, ka lîdzatkarîgas sievietes parasti vietâ atrod vel lielâku aprûpçjamo vai glâbjamo, vai vismaz tâdu paðu. Lai izvairîtos no ðâda ðíietami neloìiska un neizprotama soïa iesaku Tev ko vairâk uzzinât par lîdzatkarîbu. Ja Tev liekas, ka mans padoms ir stulbs un nevietâ, tas ir tikai normâli, bet dzîvç ne viss ir tik vienkârði kâ liekas.
Zhanete
Re: ðíirðanâs....
01.07.2005 09:56
Laimiigais!
Paldies! :))nemaz nesaku,ka Tavs padoms nav veerts.Mans viirs man nebija pirmais apruupeejamais,pirms tam bija luuzeris,pirms tam-gariigi nestabils viirietis.. Taada nu mana dzive izveertusies,ka pievelku vai man pashai velk uz taadiem.. patreiz esmu viena un juutos ok. Un vispaar varbuut man nav lemts dziivot laimiigu lauliibas dziivi kopaa ar stipru,liidzveertiigu partneri:((
Neesi vienîgâ tâda. Lîdzatkarîgu cilvçku ir tikpat daudz kâ atkarîgo, ja ne vairâk, bet tikai neliela daïiòa no viòiem ir iemâcijuðies sadzîvot ar to un ir laimîgi un apmierinâti ar dzîvi, nelecot atkârtoti uz tâ paða vai cita grâbekïa. Ja vçlies ko uzzinât meklç pie Al-anon . Vari atrakstît man iedoðu kâdu tel.
Re: ðíirðanâs....
01.07.2005 21:09
Kaut kas tajaa domaa par liidzatkariibu ir. Nee, nee. Ar alko man nekaadu probleemu nav bet kad dibinu attieciibas allazh atrodas kaada draudzene kurai kalpoju par balstu. It kaa jau nekaa slikta tur nav, vareetu teikt pat ka tas ir ceeli bet arii tad ja domaas gribu ko citaadaaku tik un taa atrodas tieshi taada. Vai nu es vinjas atrodu vai vinjas mani - nesaprotu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 6?
Ziņa: