masturbeeshasna(sievieteem)

Aizsāka =) 

Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 09:27
ku!
man jau sen tev gribeejaas pateikt ko domaaju par tavaam klizmaam un visu paareejo kas ar to saistiits
ja sekotu tavai domu logikai, tad jau deguna rubinaashana arii ir masturbeeshana
zheel - bet diagnozi nevaru atcelt, kameer tu nelabosies
kaadreiz domaaju ka gribu sev deelu, bet kad skatos pasaulee un redzu kas notiek ar viirieshiem, tad gribu sev meitinu

Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 09:28
to sakura
Nav tik traki ar tiem dçliem/vîrieðiem - mançjie ir baigi labie:)))
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 09:43
alstere
nav jau pamata neticeet, ka taveejie ir baigi labie
bet vispaariigi nemot neviena sieviete ne shajaa ne citos forumos neraksta taadas jeeliibas kaa viirieshi
vakar veikalaa staavu rindaa un skatos uz viirieshiem un domaaju kaads kuram kretiinisms apsleepts aiz aareeji normaalaa izskata , sievietes tachu neiet uz intiimklubiem, nesapno par klizmaam , nesit viirus un neizsaka rupjas pieziimes koleegeem vai kaiminieneem
lasiiju zhurnaalaa ka kanaadaa kaadas tur hokeja komandas treneris izvarojis savus hokejistus - jaunus un forshus dzhekus - tad man arii bija taa ka man visi viirieshi peec 30 likaas kretiiniski izvarotaaji , kaut gan skaidrs jau ka taa nav ar visiem, bet ej nu zini kaads kursh ir
ir jau arii sievietes visaadas , tajaa pashaa veikalaa vienreiz viena duushiiga , nu labi paeedusi sieviete visu priekshaa 2x pa pakausi paatiigi iegaaza savam -5-6 gadus vecam deelam, tas laikam kaut ko veel luudzaas mammai lai nopeerk - nu tas bija shausmiigs skats - un man bija bail iejaukties, bet varbuut vajadzeeja tai sievietei aizraadiit vai tam beernam kaut ko nopirkt , bet padomaa kaads tas pusiitis izaugs, ka mamma vinu shitaa - nu man ilgi peec tam bija dusmas uz sevi un stulbumu visapkarrt

Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 10:13
to sakura
Manuprât, ir gan debili vîrieði un arî sievietes. Pârsvarâ man nâcies saskartie ar abu dzimumu pozitîviem cilvçkiem. Vienîgais, ko saprotu un akceptçju (grûti tas nâcâs), ka vîrieði ir rîcîbas cilvçki, ja vajag atbalstu/palîdzîbu. Bet sagaidît, lai viòi saprastu mûsu sievieðu jûtu nianses un domu gâjienus nevar. Viòi spçj to pieòemt, bet ne lîdz galam izprast. Bet vai vajag, nezinu. Tâds jûtelîgs vîrieða tips arî nav simpâtisks.
Zhurks27
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 10:16
sakura

Nefajag nokaart degunu :)
Gan jau kaadreiz redzeesi viirieshus arii no citas puses ne tikai no taas kuras aprakstiiji :))))

Gan jau kaads retais eksemplaars kaut kur labi maskeejies ganaas :)))))
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 10:36
zhurk
lietas buutiiba nav viens viirietis, seksam un kritikai man ir viens apals spalvains un jaatziist pacietiigs tusuliitis un vina pacietiibu tieshaam augstu veerteeju, bet runa ir par pasauli , kuraa mees dziivojam , par to gan nevajadzeetu nokaart degunu, bet ja paskataas un palasa kas notiekaas un cik daudz nepamatoti sliktu lietu notiek un kaapeec

Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 10:41
alstere - nu man liekas, ka viirieshiem tieshi pietruukst taa juutiiguma un ka pasaule buutu tieshaam labaaka ja tur vairaak domineetu arii juutas, ne tikai logika
un izluukos noteikti ietu ar sievieti, bailes no zhrukaam sieviete uzreiz izraada, bet viirietis jau taapat baidaas un nopietnu gruutiibu priekshaa pirmais padodaas - nu man taa diezgan stingri gribaas domaat

Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 10:58
Nu jût vîrieði, jût tâpat kâ sievietes, tikai vîrieðiem tâs paðas sievietes (mâmiòas jobanâs) ir iemâcîjuðas, ka îsti vîri neraud, neizrâda jûtas, un vispâr ir kâ alvas zaldâtiòi....
Svarîgi jau ir atklât paðai savu vîrieti un bût tâdai, lai vîrietis Tev atverâs un uztic savas jûtas.
Domâju, ka lielu problçmu priekðâ vîrietim ir pat grûtâk, jo viòam ir ïoti daudz sabiedrîbas uzliktas daþâdas restrikcijas, sieviete turptetim drîkst paraudât, palûgt palîdzîbu vai padomu citiem, viòa var pat pateikt, ka necînîsies, jo vienkârði viòa ir sieviete.

Sakura, maini savu draugu/paziòu loku, izskatâs, ka Tev vieni briesmoòi ir apkârt!!!
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 11:08
Dusma
nu ko tu runaa, negrasos nekur emigreet , un te latvijaa nav uz ko mainiit, nonem savas rozaa brilles
pret iistiem briesmoniem esmu nodroshinaajusies un paareejo - ko nespeeju ietekmeet jaacenshas pienemt kaa ir
nu paskaties tajaa pashaa veikalaa taa proporcionaali uz virieshiem un sievieteem - un ko tu tur redzeesi vai birojaa vai trolejbusaa - nu tieshaam - ko tu tur redzi !?

PIZDEC
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 11:55
mâmiòas jobanâs
ÐEDEVRS
huanita
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 12:12
teemas attiistiiba no masturbeeshanas liidz 'globaalaakiem' jautaajumiem un viirieshu kritikai ;)
par masturbeeshanu- es arii to dariiju jau beerniibaa un veelaak, citu pieredzi nevajadzeeja jautaat, tas skan jociigi...bet... agraak vienmeer iedomaajos, ka es taa daru ja ne vieniigaa, tad... viena no sliktajaam, ka nedara taa visas, ne tuvu. Taa domaaju arii veel saliidzinoshi nesen, liidz pat saviem 24 pat laikam, naiva laikam ;) tachu par pozaam- nekad neesmu dariijusi to ar rocinju- heeh, man izraadaas ir taada 'tehnika', par kuru daudzi nezina, vai..vismaz sheit nepiemineeta ;)
savukaart par viirieshiem- man arii ir hroniska sajuuta, ka nav vispar normaalu un skatos uz visiem kaa uz ...ne nu gluzhi nozheelojamiem radiijumiem, bet taadiem..nekaadiem.. neuzticamiem un ja vajadzeetu, nebuutu pat veelmes un speeka saakt testeet, kursh ir kaads, paaraak bezceriigi izskataas...( ar praatu apzinoties, ka IR iznjeemumi un varbuut pat ne tik maz, bet kopumaa beediigi ). Katram savi truukumi, ideelu 'komplektu' neatrast, tas nu 100%. Personiigs labums arii ir no shiis pieredzes lasot jeeliibas, redzot prastumu..- saprotu, cik labs un superiigs ir MANS viirietis, un, ka neshuumeeshos par TIK nieciigaam 'probleemaam' ka spiitiiba utml.. kameer apkaart ir taadi degradaati, ljurbaki, nespeejiigi uz nopietnaam ilgstoshaam attieciibaam , nespeejiigi nekraapt, runaa jeeliibas, domaa ar kaajstarpes atribuutiku. naudinju pelna suudiigi, bet ambiicijas pret savu sievieti oi oi oi ... alkoholikjus, slimniekus un diivainos pat nepiemineeshu ;)
... taa vareetu bez gala turpinaat, nav jeegas ;)
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 12:17
sakura

Izskataas ka taa masturbeeshana tev nenes pietiekamu apmierinaajumu:) Bet ja gribi par mani ko teikt tad saki. Nekautreejies.
Kaa jau tas ir vairumaa gadijumu es nesaaku pirmais runaat par klizmu. Pirmais to es daru tikai tad kad redzu ka tas ir vajadziigs. Un tav vajadzeetu zinaat ka erotiskus staastus ar klizmu pielietoshanu es nepubliceeju.
Bet kas attiecas uz klizmu kaa taadu tad vinjai ir liels pielietojums arii seksa jomaa. Un tas nav mans izgudrojums. Un nevajag braukt citiem virsu taapeec ka tu komplekso tad kad runa iet par klizmaam.
dr.
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 12:26
patiesîbâ ir daudz sievieðu, kuras nekad nav apzinâti masturbçjuðas. Pajautâjiet vecakai paaudzei, ko viòi domâ par ðo tçmu. Vçl aizvien ir daudz cilvçku, kas automâtiski nodomâ ka tas ir slikti vai nosodâmi ( protams ir arî veselîgi domâjoði) . Un ðî attieksme tad arî tika nodota meitâm vçl tajâ vecumâ, ko viòas pat nespçj attcerçties. Rezultâts ir tâds "' pieskarties TUR drîkst tikai apmazgâjoties''.
Zhurks27
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 12:30
huanita

Par viirieshiem, nuu nemetiishos aizstaaveet savu dzimumu ka visi baigi labie :))) tieshaam daudzi ir interesanti eksemplaari kurus pat dzhekiem gruuti reizeem saprast ... Bet tas nu gan ka apkaart ir paarsvaraa taadi - tur nu iisti nepiekriitu. Varbuut tas atkariigs no vides kuraa paarvietojamies pa dziivi? Domaaju ka piem trollejbussa (sorry kas ar to paarvietojas ikdienaa) varbuut toch gruuti kaadu sapnju princi ieraudziit :))) Bet to ka visi dzheki nedomaa tikai ar mazo galvinju (nu vismaz ne vienmeer, bet situaacijas gan jau gadaas:) ) tas nu ir pilniigi droshi!

A par savu "tehniku" Tu nu gan intrigu uztaisiiji :)))
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 12:30
Ku !
saproti tachu ka es nekautreejos un es jau tev pateicu visu ko domaaju par to ko tu raksti
un tavi raksti par klizmaam ir vienkaarshi pretiigi - tu tieshaam pats to neapzinies ? , nu vai tu guusti baudu no taa ka saraksti jeeliibas ?
klizma ir nepiecieshama operaaciju deel
un ja guusti seksuaalu baudu no klizmas , tad galvaa tev ir klishkis kaut kaads nenormaals, jo tajaa vietaa nav taadi receptori lai guutu seksuaalu baudu
vienkaarshi sanemies un vairs neraksti par klizmaam un buus ok

dr.
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 12:30
Masturbçðana un onânisms ir viens un tas pats - tas tâ - izglîtîbai.
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 13:01
sakura

O.K. Lai ir pa tavam praatam. Bet dazhus komentus tomeer atljaushos. Lielaakaa dalja rakstu par klizmaam ir domaati cilvjiem kuriem tas interesee un kuri dazhaadu iemeslu deelj grib to izmantot veseliibas uzlaboshanai. Operaacijas nav vieniigais iemesls klizmu taisiishanai un vinju droshi var pieskaitiit pie dabiskiem aarstnieciibas liidzekljiem taapeec ka proceduurai tiek izmantots parasts uudens un vinja nerada organisma ieksheejaas vides trauceejumus.
Guut seksuaalu baudu no klizmas principaa ir iespeejams un sevishkji lielas iespeejas shajaa jomaa ir tieshi sievieteem jo vinjaam abas kjermenja atveres inervee viens nervu zars kaa rezultaataa anaali un vaginaali guustamais baudijums praktiski neatshkjiras. Tas taa informaacijai.
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 13:31
ku!
ai man apnika
nu priecaajies ar savaam klzimaam laimiigs, nav tachu man zheel
un diagnozi es tev uzstaadiiju un ja gribi aarsteeties tad saac ar pirmo manu padomu - nocieties un neraksti un nerunaa par to , kad to buusi izdariijis , tad domaashu kaa taalaak shito kaiti tev pavisam dabuut araa

Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 13:52
sakura

Man naaksies tevi saruugtinaat:( Domaaju par maajaslapas ieriikoshanu.
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 13:59
ku!
nu taa maajaslapa mani neskars , neskatos zinas un visu to kur raada kaut ko pretiigu
bet padomaa kaa tu dziivi savu nodziivosi vienaas klzimaas un domaas par taam , nu neizprotu es tavu funktieri
vieniigi pielauju domu ka tu speciaali kaitini cilveekus un pats sev jau tikt aal taas mulkiibas esi iestaastiiis ka savaadaak nemaz nevari

Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 14:19
sakura

Es domaaju ka tev ir pilniigi nepareizs priekshstats par mani izveidojies. Un tas viss ir foruma iespaidaa. Iteiktu tev iepaziit mani personiigi. Uzraksti uz guru03@inbox.lv un varbuut pat satiecies ar mani un tu paarliecinaasies ka es nestaigaaju ar klizmas trauku pa pilseetu meitenju pavadiibaa.
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 14:27
ku!
nu tas gan nav vajadziigs , nu padomaa pats ko tu man teiksi taadu, ko nevar uzrakstiit, jo novirzes jau var buut gan it kaa skaistaam sievieteem, gan viirieshiem un tavu skaistumu jau neapstriidu un varbuut labaa uzvalkaa tu arii staigaa
un ja pavisam atklaati - mamma man maaciija kaa iisti jabaidaas no trakiem un kaut kaadaa veidaa traks tu esi - spriezhot peec taa ko raksti par klizmaam

Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 14:46
sakura

Nezinu ko vel tev ieteikt. Man liekas ka tu komplekso kad runa iet par klizmaam. Varbuut apmeklee http://www.rusenemas.com/ un tad es vairs tev nelikshos tik apseests un uzbaaziigs.
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 15:15
ku!
nu protams - pat negribu zinaat kaadas sajuutas ir no klzimas
un doma par to jau pretiiga
veseliiba ir manu veertibu skalaa pirmajaa vietaa un tad naak viss paareejais un taapeec te visu ko lasu kaa buutu pareizi dziivot lai saglabaatu veseliibu bet te ir arii tik daudz mulkiibu
tu esi vienkaarshi apseests - laikam meklee veel kaadu kam klizmu taisiit - ak miilaa pasaulit - laikam man ir pamats priecaaties un tu veel aicini iepaziities - bet cilvekiem tachu bail no taadiem

man ar' bail!
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 15:31
ku!, sakiet atklâti, vai gadîjumâ nav tâ, ka jûs staigâjat apkârt tumðos vakaros, ievelkat cilvçkus vârturûmçs un taisât viòiem klizmas?
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 15:36
man ar' bail!

Nu kaa tad. Katram gangsterim ir savs rokraksts. Ja upuri ir izklizmoti tad skaidrs ka manu roku darbs:)
zux
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 15:42
eeee, tauta, par ko bij' teema? jums abiem nav jau apnicis par taam klizmaam?
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 15:43
Ku! Tev vârds "klizma" bûtu jâaiztâj ar vârdu "kolonterapija" un Tavas akcijas trîskârðotos!:)

bet vispâr es baigi labi izsmçjos par izklizmotajiem upuriem!:))))

Klau, ku!, pa kurâm ielâm Tu staigâ, tas gadîjumam, ja man ievajagas klizmu, maz kas dzîvç var gadîties!;)
Dod man ar!
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 15:54
Es ar gribu :)))
Dod man ar kaadu atsvaidzinosho :))))
Dod man ar!
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 15:56
Nu please :))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 19?
Ziņa: