masturbeeshasna(sievieteem)

Aizsāka =) 

Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 15:58
zux

Piedod, taa sanaaca:)


Dusma

Un kaa izpaustos taa akciju triiskaarshoshanaas. Taa ka man uzbrauktu 3 reiz vairaak?
Uz Briiviibas ielas naktii esi uzmaniiga it iipashi ja kaads ar mineraaliisha pudeli naak pretiim:)
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 15:59
ku !
tieshaam saki - pa kaadaam ielaam tavs ikdienas marshruts ved ,
tas ir loti svariigi
un es briiniijos kaapeec tunelii zekbikses meetaajaas - domaaju kaadai aatrais sekss bijis, bet miilaa pasauliit - tagad saprotu - klizma taisiita,

no riita piecelies - domaa cik skaista pasaule , bet vakaraa ej guleet ar vardarbiigu klizmu un juuties laimiigs - shoreiz ka dziivs palicis

Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 16:08
:)))) Tu klizmu ar minerâli taisi? Nu vai nav eleganti!?
Ja Tu teiktu, ka esi kolonterapijas speciâlists, ar kura palîdzîbu varçtu nomest liekos kilogramus (nu kâ reklâmâs) tad meitenes jûsmotu, bet tâ, kâ Tu saki brutâli - klizma, tad visiem te bail paliek un fantâzija strâdâ krim-informa stilâ!
Nu tas tâ - mani filosofçjumi!
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 17:13
sakura

Man prieks ka tu beidzot mani saprati:) Un vissi ir apmierinaati. Gan tie kam informaaciju vajag gan tie kam pazoboties gribas.


Dusma

A tu ko domaaji es ar ziimiigu ieroci pa pilseetu staigaashu:) Bet es jau neesmu viltvaardis un nesolu to kas nav. Nu nevar ne ar klizmu ne hidrokolonoterapiju dabuut nost to svaru. Protams ka iislaiciiga svara samazinaashanaas notiek bet tas jau nav vajadziigais rezultaats. Tomeer klizmaam svara samazinaashanai ir netiesha noziime.
1. Tiem kas daudz un nepareizi eedushi padara veederu vieglaaku ljaujot vieglaak kusteeties un labaak justies bet tam ir noziime svara samazinaashanai.
2. Samaza kaitiigo vielu daudzumu organismaa un uzlabo vielmainju taadeejaadi uzlabojot pashsajuutu un mazinot apetiiti.
3. Vieglaak ljauj ieveerot dieetas jo var noveerst neveiksmiigu dieetu rezultaataa radushos aizcieteejumus.
meitene24
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 17:36
to huanita
Es arii esmu ieintereseeta par Tavu tehniku! Padaliisies??? (informaacijaa)

to ku!
Nezinu gan vai no klizmas var guut taaaaaadu baudu.... man liekas ka nevar gan. Ja nu vieniigi peec tam neseko anaalais sex...
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
01.06.2005 20:21
ku!
labaak aizej pastaigaa pa smarzhiigu kirshu daarzu un liecies mieraa ar taam klizmaam - tikko biju - baigi forshi vispaar

friGIda
Re: masturbeeshasna(sievieteem)
04.06.2005 16:45
Man gan patiik, ka Tur ir divi pirksti. Vai pashas vai citas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 13?
Ziņa: