kaadi juus esat? ;)

Aizsāka ;))) 

Kora
Re: kaadi juus esat? ;)
04.06.2005 23:53
Alstere, vai Tu esi ar îsiem, blondiem matiem, tâda fifîga... par kundzîti grûti nosaukt... Nu tâda sieviete :))) ???
ieva26
Re: kaadi juus esat? ;)
05.06.2005 00:28
es arii esmu draugos.lv ;) sku, es tevi redzeeju tieshi shodien savos dr. draugos :)
bet Alstere... :) nezinu, varbuut vinja grib sevi patureet kaa inkognito, tapeec neko neteikshu, bet vinja ir forsha !
to kora
Ir man iisi blondi mati. Neesmu ne kundziite, ne daama;))) Bet fifiiga...nezinu gan. Saki vien, kur maniiji, ta atziishos...
Kora
Re: kaadi juus esat? ;)
05.06.2005 11:56
Uz meilu :)
skutje_brokastojot
Re: kaadi juus esat? ;)
05.06.2005 12:42
ieva26 - redz kaa! es gan nezinu kaa Tu izskaties :) nu ja, jo nezinu kaa Tevi sauc, vai niks ieksh tiem draugiem. aa, bet, ja esi manu draugu draugs..hehe, tad jau labs cilveeks :)))))))))))
Alstere gan smuka - tochno zinu :DDD
Mellene
Re: kaadi juus esat? ;)
05.06.2005 19:04
Draugos iet ar îsto vârdu, citâdi nav jçgas. Atliek tikai brînîties, kâ no ðejienes kâdu tur var atpazît. Es arî esmu draugos. Atpazîstiet nu!:-)))
boleks
Re: kaadi juus esat? ;)
06.06.2005 08:52
ir tachu iespeja draugos uzveidot domubiedru grupu dr.lv vai dr. padomdeveji vai tml. :)) kas gribes tur paradisies ;)
...
Re: kaadi juus esat? ;)
06.06.2005 12:34
Mellene, nekaa briinumaina ;) dazhi no shejienes sho pashu niku piemineejushi draugos.. ;) tad nu mekleetaajaa var apskatiit ;)
protams, tevi nepaziis, ja nebuusi uzraadiijusi, ka esi Mellene ;)
Mellene
Re: kaadi juus esat? ;)
07.06.2005 13:36
Jâbût milzigai izdomai, lai pçc nika meklçtu Draugos...nu, bet lai bûtu...:-)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 3?
Ziņa: