nu tak nevar bût!

Aizsāka elçna 

elçna
nu tak nevar bût!
04.06.2005 17:19
Es ar nevaru saparst, nu, pilnîgi kâ maza meitene savos 30 sâku justies!!!! Man ta tie negadîjuma sakari gadâs reti, a vot pirms 2 nedçïâm sanâca, un astotajâ cikla dienâ, kurâ teorçtiski baigi mazâ iespçja pailkt stâvoklî. Nu, re, un tagad jau kuru dienu tâdas, he, he, smuki piebrieduðas un sâpîgas krûtis. Nu, vispâr jau ðitâda forma man dikti patiktu, es tik nevaru saparst: ja es, teiksim, bûtu palikuse stâvokli, vai tad TIK âtri jau varçtu bût pirmâs pazîmes?
kâds
Re: nu tak nevar bût!
04.06.2005 17:23

nopçrc testu , pârbaudi.
Re: nu tak nevar bût!
04.06.2005 17:39
vai ta ðitik âtri tas tests jau ko nebût râdîs? Dabûðu katru otro dienu iet uz aptieku testus pirkt!
Re: nu tak nevar bût!
04.06.2005 18:07
Juutu ka demograafiskaa situaacija saak uzlaboties:)
Re: nu tak nevar bût!
04.06.2005 19:12
Tests darbojas peec 10 dienaam

Arii pirms meeneshreizeem piebriest kruutis....
Re: nu tak nevar bût!
04.06.2005 20:42
Ai, ja godîgi, es vispâr nesaprotu, par kuru iznâkumu bûtu priecîgâka, ekkk... Ja runâ âkstoties, tad man jau nu dikti patîk ðitâdas krûtis - mmmm, stingras un feinas, bet... ja domâ nopietnâk, tad ir daudz, daudz sareþìîtâk. Nevajadzçtu tomçr tâ bût... Tas vîrietis, protams, galîgi ar roku neatmestu, bet... ne es viòu mîlu, ne viòð mani. Bet pagaidâm vçl pâragri par to domât, bet tas tâ - pieredzei. Ja kas, krûtis sâp jau gandrîz lîdz padusçm, ðíiet - dedzina.... Nudien nesaprotu, ko domât, vçl jo vairâk tâdçï, ka aptuveni nojauðu: niviens ðîto manu ziòu vairs ne lasîs, ne atbildçs, ekkk.....
Re: nu tak nevar bût!
04.06.2005 20:48
Bet ko Tu gribçtu ðajâ sakarâ zinât - te lasît?
Ðovakar ir sestdienas vakars, jaunatne kaut kur èupojâs, mâjâs tikai rûdîta jaunatne, jaunâs mâmiòas un sliòíi. Vot pirmdien Tev te tâââââdus padomus sastâstîs. Bet, iespçjams, lîdz pirmdienai viss tâpat taps skaidrs
D
Re: nu tak nevar bût!
23.02.2006 10:58
Tçma veca, bet ja tagad lasât, tad atsaucaties, kâ tad îsti viss beidzâs. Arî man ðobrîd ir tâda pati situâcija. Liekas ka krûtis pârsprâgs un sadegs. Stâvoklî arî nu it kâ nevarçtu bût. Un gadu ir vçl vairâk nekâ Jums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 8?
Ziņa: