kaut ko nomierinosu

Aizsāka ievina 

ievina
kaut ko nomierinosu
04.06.2005 17:56
Man tikko piezvaniija miilotais viirietis (vins straadaa aarzemees) un pazinoja, ka sastapis citu sievieti. Es kaa mulke vinam biju uzticiiga visu laiku, kopaa bijaam 3 gadus (2 no tiem vins dziivo aarzemees, bet reizi meenesii brauca ciemos). Iesakiet kaut ko nomieinosu, jo sajuuta, ka aiz beedaam nomirsu. Balderjani nepaliidz, varbuut ir kaut kas stipraaks. Liidz sim ar nerviem viss bija kaartiibaa, taadel neko par taadiem medikamentiem nezinu
Re: kaut ko nomierinosu
04.06.2005 18:01
Sevi varu ieteikt guru03@inbox.lv dazhreiz tas paliidz.
ievina
Re: kaut ko nomierinosu
04.06.2005 18:06
Ar ko tad Tu man paliidzeesi?
Re: kaut ko nomierinosu
04.06.2005 18:08
Njaa. Ja tu taadu jautaajumu uzdod tad laikam tev nevareeshu liidzeet:(
Re: kaut ko nomierinosu
04.06.2005 19:42
Saape ir jaaizsaap, nevis ar zaaleem jaanomaac.
Pie kam- pret beedaam jau zalaju nav :(
zâlîte
Re: kaut ko nomierinosu
04.06.2005 19:59
Galvenais nesçdi viena. Aizej pie kâdas sev uzticamas personas, kurai vari uzticçt savu sâpi un izrunâjies, tas palîdz.
Kopâ varçsiet paðtukot, ko tev iedzert/darît bçdu remdçðanai.
Kâ mçdz teikt : dalîta bçda - jau pus bçda.
sovet.
Re: kaut ko nomierinosu
04.06.2005 20:07
Par balderjâniem stiprâkus dod tikai pret recepti. Bûs jâiztiek ar vîna pudeli un raudâðanas metodi.
Re: kaut ko nomierinosu
04.06.2005 20:09
Ðodien ïaujies bçdâm, izraudies tâ, ka deguns sarkans, klausi zâlîti. Rîtâ arî pabçdâjies, bet parît sâc meklçt sava jaunâ statusa pozitîvâs puses.
Re: kaut ko nomierinosu
04.06.2005 20:25
Pirmkaart izsleedz sho viirieti no savas dziives. Vinsh vairs nav Tavs, un Tev vinju nevajag. Esi maksimaali dusmiiga uz vinju. Ljauj valju asaraam par taa teikt netaisniigo situaaciju.
Vislabaakais protams buutu ja juus vareetu satikties un tad izskjirties, jo pa telefonu jau attieciibas nokaartot ir gruuti. Vai vinjsh arii ir tik gleevs.... ka nav speejiigs nokaartot savas attieciibas normaali. Arii par to vajag padusmoties. Bet nekaadaa gadiijumaa nepaliec viena shovakar. Ir tak sestdienas vakars, aizej ar draudzeneem uz kaadu kafejniicu vai ciemos. Un tu redzeesi, ka apkaart ir tik daudz cilveeku, ar dazhaadaam probleemaam, ka tavs krenkjis vairs neliksies tik liels. Lai veicas. Un galvenais degunu augshaa!!! ;)
yyy
Re: kaut ko nomierinosu
04.06.2005 20:38
Paòem un sadzeries alkoholu, un tâdu, kas tev vislabâk garðo un izraudies.Palîdz.
Tâ ir labâk, ne kâ sâkt sçdçt uz ripâm.
ievina
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 10:05
Paldies par padomiem Bet kaut kaa juutu, ka netieku galaa Darbs atbildiigs, nedriikst kluudas pielaist Tacu koncentreeties nevaru Visu laiku birst asaras Es tam cilveekam ticeeju par 100% Man draudzene ieteica Lexotanilu. Vai taas varetu paliidzeet? Vajadzeetu kaut ko bez miega efekta
skepse
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 11:12
Lexotanils ir îstais- bez miega efekta, sameklç tikai receptii.
skutje_brokastojot
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 12:44
es arii ieteiktu ku!, ja kas :)
skepse
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 12:49
Vai var konkretizçt ku! pakalpojumus. Varbût palîdz arî pie iesnâm ?
skutje_brokastojot
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 13:09
skepse - jautaa ka nu vinjam ;) ir sheit noraadijis savu email :)))
skepse
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 13:14
Ha- ha. Slepenie pakalpojumi....Vai tie maz ir medicîniski pakalpojumi....
skeptiíe
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 13:22
babòiks tas ku ! un viss :( palasi ko viòð ðajâ un delfu forumâ ir pierakstîjis, visur sevi piedâvâ :(

Autors: ku!
Datums: 04-06-05 13:43

vendija

Es tevi arii:))))))
Mmm! Tev ir garas kaunuma luupinjas? Tas ir interesanti:)
Tiesa es tevi laikam nepaziistu bet tas nekas. Man ir e-pasta adrese guru03@inbox.lv

p.s. Rakstiit var arii tad ja luupinjas ir iisas:)
skepse
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 13:25
Jâ... þçl. Tas pie iesnâm un haimorîta laikam nelîdzçs.
www
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 17:15
Galvenais, nepievçrs uzmanîbu vecmeitai(it kâ skepsei, bet patiesîbâ d...), kas patstâvîgi sçþ forumâ, un to vien dara kâ citus apliek, un nevar pârdzîvot, ka viòas piedâvâtie komentâri nevienam nav interesanti, jo tie ir lçti un apnicîgi.
skepse
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 17:25
www -tu ðoreiz smagi maldies.....
skepse
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 17:34
Un arî ja nemaldîtos, vai ir çtiski ieteikt kâdu forumâ atklâti ignorçt. Un kâpçc nesauc pilnâ vârdâ to kuru gribi ignorçt. Biðíiò bail ?
ievina
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 17:55
Cilveeki, miilie, nevajag striideeties un apvainot vienam otru.
skepse
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 18:00
Strîdçties gan vajag ( dzimstot patiesîba- tâ runa ), varçtu mçìinât iztikt bez apvainojumiem, bet ne vienmçr izdodas...
Vecmeita
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 18:15
ku! piedava klizmas - dazhada veida augsti profesionala limeni un te vinjam ir vesels sho proceduru atbalstitaju pulcinjs.
skepse
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 18:32
Pilnîgs fufels !! Klizma augsti profesionâlâ lîmenî.!!!Cik zinâms, slimnîcâs klizmas taisa sanitâri. Palasîjos par tâm viòa klizmâm. Pilnîgs blefs.
sss
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 18:49
Ievin! No pieredzes varu ieteikt tâ - vispirms izraudies, izbrçcies spilvenâ, izdusmojies par stulbo vîrieti,kurð ir izvçlçjies citu, bet pçc tam sakoncentrç visu uzmanîbu uz sevi - ieej aromatizçtâ vannâ, pçc tam iezied íermeni ar kâdu smarþîgu losjonu, ja finanses atïauj, aizej uz frizçtavu un pamaini matu griezumu, vçlams tos arî nokrâsot spilgtâ krâsâ, uztaisi labu manikîru, aizej uz masâþu, nopçrc sev kâdu seksîgu maiciòu, vai svârciòus vai ko tamlîdzîgu. Es gan nezinu, var jau bût, ka tieði tâ tu visu laiku jau esi izskatîjusies, bet ,ja nç tad dari visu, lai ejot pa ielu tu izskatîtos koða, seksîga un izaicinoða. Un tad Tu varçsi patîksminâties par veèu siekalainajiem skatieniem un augsti paceltu galvu nospïauties par visiem veèiem, ieskaitot to, kurð tevi piekrâpa!
Nu atvaino, ja tâdi nesakarîgi tie mani padomi, bet man tikai ïoti gribçtos, lai tu saproti, ka neviens vecis nav tavu pârdzîvojumu vçrts. Ja pratîsi saòemties, tad noteikti viss skaistâkais tev vçl priekðâ!!!!
Novçlu, lai Tev veicas!
Miljaka
Re: kaut ko nomierinosu
05.06.2005 22:17
Nu gruti jau sanjemties, kad asaras ik sekundi ka udenskritums pa acim gazhas lauka. Ta ka izraudies, izraudies, izraudies - nu nav bijis vinjs tev istais un padoma - butu vel draudzejushies kadu laiku, tu neko nezinatu, bet vinjs sedetu uz diviem benkjiem. Lai vai cik sapigi, tada viriesha zaudejums, ta nav mirstama vaina un vismaz labi, ka vinjs tik godigs bija, ka pateica (gan ne izveloties labako variantu) bet tev ta bus vieglak vinju aizmirst jo neredzesi. Un tagad tev ir jaunas izdevibas un laiks priekhs sevis nevis nemitigi gaidit , kad ta puisis beidzot atgriezisies majas.
Re: kaut ko nomierinosu
06.06.2005 13:51
labâkâs zâles ir - cits vîrietis! sapucçjies un aizej uz kâdu tusu ar dejâm un daudz vîrieðiem.... kârtîgi iztusçjies - piedzeries, izlâdçjies... man palîdz...
.....,,,,,////
Re: kaut ko nomierinosu
06.06.2005 14:07
Ku! esot forðs, varbût var lîdzçt, ja iepazîstaties klâtienç...
Re: kaut ko nomierinosu
06.06.2005 14:13
ievina - klausi visam ko tev saka, tikai nepiedzeries ne alkoholu, ne zaales, smukums tev veel noderes,
bet reekinies, ka sirdsssapes jau tik aatri vienalga nepaaries un ja tev ir svariigi, es pat varu ar tevi satikties peec darba un parunaaties ar tevi , jo dazhreiz svesham ir vieglaak uzticeeties kaa paziistamam
nu turies un iedzer gan baldrijaanus un laujies asaraam

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 18?
Ziņa: