saap..

Aizsāka Maix 

Maix
saap..
06.06.2005 11:50
Jau ilgu laiku ir "smagas" kaajas, un saap mugura nedaudz jostas vietaa, var teikt ka stiiva. Biju uz doplerografiju, viss ok, uz analizem, rentgenu mugurai, viss kartiibaa. Nezinu pie kaa vel iet izmekleties, apnika mocities. Pat pietupties nevaru normali, kajas krampii rauj uzreiz. Ko varat ieteikt?

Man 25, vîr.
Re: saap..
06.06.2005 11:52
Manuâlais terapeits varbîut var lîdzçt?
Maix
Re: saap..
06.06.2005 11:58
kas tas taads? nesaprotu es tos med. terminus. :)
Maix
Re: saap..
06.06.2005 12:03
aa..masieris :))

Re: saap..
06.06.2005 12:19
to Maix
Ne masieris. Mçìinâðu paskaidrot. Ja Tev viss kârtîbâ, tad ïoti iespçjams, ka sâpes rada muskuïi , kuri kompensç nu tâdas kâ nobîdes, piemçram, Tavâ stâjâ. Vieni muskuïi strâdâ par daudz (sâp, nogurst). Tai pat laikâ tie, kam jâstrâdâ - slinko. Manuâlais terapeits (ârsts, kuram ir arî manuâlâ terapeita sertifikâts) sakârto to visu parasti 1 seansa laikâ.
Atvaino, diezgan nesakarîgi, bet pati lîdz ðim par to neko nezinâju. Gâju pie sporta ârsta. Viòð arî visu to izskaidroja un salika mani atkal pareizu:)))
Maix
Re: saap..
06.06.2005 13:13
1 seansa laikaa? Hm..izklausaas jau jauki. Kur taadu var atrast?
Re: saap..
06.06.2005 13:19
Jâ, izklausâs neticami, bet fakts "uz sejas". Tâ arî nezinâtu, ja nejauði netrâpîtos pie sporta ârsta, kas arî manuâlai terapeits.
Uzraksti uz meilu.
danee
Re: saap..
07.06.2005 13:05
Hm, bet varbuut rentgens mugurkaulam neko neparaada? Varbuut vajadziigi smalkaaki izmekleejumi?
Rentgens var neparaadiit, piemeram, diska truuci. Bet truuce , kaa saka, atdod uz kaajaam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 3?
Ziņa: