epilâcija un iekaisums

Aizsāka ievuciic 

ievuciic
epilâcija un iekaisums
06.06.2005 12:49
Man regulaºi epilçjot kâjas rodas iekaisumi.... pretîgi, bieþi sulojas un izaug par kârtîgiem bumbuïiem reizçm pat struto. Tad sulojas un beigâs (pçc apmçram mçneða) aizaug.... bet tajâs vietâs vçl ilgu laiku ir tâdi kâ zilumi.

Ko lietot pirms un pçc epilâcijas.... aptiekâ ieteica Bepanthem ziedi, kliòìerîðu ziedi, bet vienalga iekaist.... Varbût varat ieteikt kâdu dezinfekcijas lîdzekli (tagad lietoju ûdeòraþa pârskâbi - nedaudz labâk ir, bet saka, ka tas nemaz nav labâkais veids).

Ieteikums "ne epilçt" ðoreiz nederçs....
Pirms un peec epilaacijas noteikti kaajaam jaabuut tiiraam...Pirms shiis proceduuras vari kaajas kaartiigi noberzt ar ziepeeem..peec epilaacijas dezinficeet ar 2% salicilskaabes spirta skjiidumu...
P.S. Forumaa daudz shii lieta tiksui apspriesta...apskati arhiivus
r
Re: epilâcija un iekaisums
06.06.2005 18:00
Nu, nezinu, iekaisumi, kas sulo un struto mçnesi, jau nu izklausâs diezgan ekstrçmi. Vismaz man ne ko tâdu lîdz ðim nav gadîjies ne dzirdçt, ne piedzîvot. Man ïoti þçl, bet te nu gan laikam "ne epilçt" ir vienîgais reâlais ieteikums, kas nâk prâtâ.
Re: epilâcija un iekaisums
06.06.2005 19:57
Iesaku amputeet to stulbo galvu kas maitaa visu rumpi.
zâlîte
Re: epilâcija un iekaisums
06.06.2005 20:39
Autors: ievuciic
Datums: 06-06-2005 12:40

Man arî ir lîdzigi, un es jau sen vairs neesmu bçrns.... bet tikko iekoþ ods (da jebkâds kukainis - dundurs, lapsene), tâ reakcija ir neþçlîga. Milzîgs bubulis un, ja sakasa, tad vispâr.... un tâ jau no bçrnîbas, kâ vasara tâ visi stilbi sarkanos un zilos pletjos...

Autors: ievuciic
Man regulaºi epilçjot kâjas rodas iekaisumi.... pretîgi, bieþi sulojas un izaug par kârtîgiem bumbuïiem reizçm pat struto. Tad sulojas un beigâs (pçc apmçram mçneða) aizaug.... bet tajâs vietâs vçl ilgu laiku ir tâdi kâ zilumi.

nabadziòð, kas Tev tik nav jâpârcieð - te odi, te þiletes, te odi, te þiletes ...un pçc tam tâs neþçlîgâs reakcijas...
Pirmo reizi dzirdu kautko tik unnikálu!!!!
Klau..neesi lietojusi kaadu imuunsupresiivus liidzekljus - metilprednizolonu u.c. Kaadus citus medikamentus? Tieshaam sastrutoshaan - nu galiigi nav normas variants, vareetu buut runa par olbaltumvielu nekvalitatiivu darbiibu dziishanas procesu laikaa...
ievuciic
Re: epilâcija un iekaisums
07.06.2005 12:24
Zâlîte:
Man þçl ka tava dzîvîte ir tik neinteresanta, ka jâanalizç pârçjo.


hmm....
Tavus minçtos medikamentus neesmu lietojusi, bet imuinitâte ir sûdîga jau no bçrnîbas, diemþçl un milzîgs leikocîtu daudzums, kam tâ arî neatrada iemeslu. Uz olbaltumvielâm patiesîbâ ir neliela nepanesîba, bet nekad nevarçju iedomâties (un neviens arî nav teicis), ka tas varçtu bût saistîts ar âdu... Bûs par to jâparunâ laikam ar ârstu, paldies par ideju un ieteikumu.
Primaari buutu jaastiprina imunitaate, jo taa njem lielu daliibu dziishanas procesos. Diez vai buutu jaadzer imuunmodulatori ( tie parasti ir daargi un neefektiivi - to raada pieredze ) - taas ir pirmaas zaales, ko parasti raksta gjimenes aarsts.
Olbaltumvielas ir ljoti daudz...tie ir visi koagulaacijas faktori ( kas atbild par asinsreci ), viis imuunglobuliini, kuri arii nosaka Tavas imuunaas sisteemas izturiibu dazhaadaas stresa situaacijaas....
Saakumaa vienkaarshi skaties, ko Tu eed ( lai tomeer dienas kaartiibaa nebuutu domineejoshaas bulcinjas, picas, chipsi utt ) - vasaraa, tagad maksimaali daudz eed augljus, zaljumus....Obligaati ietver savaa eedienkartee piena produktus...raugu....
Par stresu-protams ieteiktu samazinaat maksimaali, bet apzinoties, ka tas nav iespeejams, par to nerunaashu.
Un veel...aada parasti ir pati pirmaa, kas noreagjee uz organsima saslimshanaam - aada, nagi, mati. Paskatoties uz shiim struktuuraam biezhi vien aina liek domaat par vienu vai citu diagnozi.
P.S. Ja rodas sastrutojumi, tad lokaali vari uzziest Fucidin kreemu...
Lai tev veicas
ievuciic
Re: epilâcija un iekaisums
07.06.2005 14:47
hmm...

Paldies par ieteikumiem.... vienu brîdi lietoju to krçmu un liekas, ka tas patieðâm palîdzçja.... bûs jâaiziet pie ârsta pçc receptes. Es jau visu laiku domâju, ka vajadzçtu pieíerties vienreiz tai veslîbai tâ pamatîgâk,,, bet kaut kâ galîgi laika nesanâk... atlieku un atlieku.... Laikam jau tas nav prâtîgi....


Vçlreiz paldies, tu mani "piespiedi" saprast, ka jâiet vien bûs pie ârsta un jâtaisa kârtçjâs analîzes.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: