periodontoze

Aizsāka neziòa 

neziòa
periodontoze
06.06.2005 19:15
Ðodien zobârsts man konstatçja ðâdu mutes saslimðanu un ieteica doties uz Stomatoloìijas klîniku, lai konsultçtos pie periodontologa. Nedzîvoju Rîgâ, tâpçc uzreiz nevaru to izdarît, bet lûdzu kâdu zinoðo man paskaidrot sîkâk par ðo slimîbu un ieteikt, ko varu lietot profilaksei.
Paldies visiem,kas atsauksies!
Re: periodontoze
06.06.2005 23:15
1. atmest smçíçðanu (ja smçíç)
2. aiziet uz higiçnu un noòemt visu virssmaganu un zemsmaganu zobakmeni, darît to regulâri
3. lietot zobu diegu un kârtîgi tîrît zobus

pârçjais ir jâdara ârstam atkarîbâ no slimîbas paveida un pakâpes.
sniedzis
Re: periodontoze
07.06.2005 17:41
es ieteiktu aiziet ve'pie kada zobarsta un parleicinaties, vai patiesam jums ir taa paradentoze.
man bija lidzigi (toreiz man bija 25 gadi) un ja godigi es biju panikaa (manam teevam sii kaite bija), aizgaaju pie citas zobaarstes un zini, jau vairaak kaa 5 gadi pagajusi un nav ne smakas no paradentozes.

toreiz taa cita zobaarste, pie kuras aizgaaju straadaaja Stomatologijas instituutaa, tagad vina ir izveidojusi savu praksi, straadaa Barona un Bruninieku ielas stuurii (praski sauc Porta Via, telefons 9244092, dr. Stelmaconoka)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 23?
Ziņa: