Calcigran

Aizsāka kvakva 

kvakva
Calcigran
07.06.2005 10:42
Cik daudz % organisms uzsûc kalcija no ðî preparata - Calcigran (parastais ne Forte)?
Re: Calcigran
07.06.2005 12:40
Nezinu kas îsti ir ði konkrçtâ Calcigrana preperâta sastâvâ, bat par uzsûkðanos ir tâ no Ca karbonâta organismâ uzsûcas 10% no tur esoðâ kalcija, no Ca fosfâta - 10 %, no Ca laktâta - 33 %, Ca citrâta 50 %, no Ca jonu formâ - 97 % ( tâds ir koraïïu kalcijs ).
Re: Calcigran
07.06.2005 13:14
vinis - beidz tu ar tiem koralliem vienu reizi. Izplati citur kaut kur. ok?
Re: Calcigran
07.06.2005 16:48
Cilvçks jautâja, es atbildçju tîri pçc zinâtnieku datiem , kurus var atrast vairâkâs vietâs internetâ angïu valodâ.
meitene24
Re: Calcigran
07.06.2005 19:53
Vai Ca jonu formaa ir piejams tikai caur koraïïiem????
Re: Calcigran
07.06.2005 21:29
tikai jaanjem veeraa ka piemeeram Ca jonu formaa uzsuucas 3 reiz labaak par Ca laktaatu bet maksaa 10 reiz daargaak!
...
Re: Calcigran
07.06.2005 23:19
Paraadiet man kjiimisku vielu (kaut vai koraljljiem), kur sastopami elementi JONU formaa. Jebshu manaa laikaa citu kjiimiju maaciija...
Re: Calcigran
08.06.2005 00:12
Nu es taa padomaaju un atvaidzinaaju savas zinaashanas un... sapratu ka tie koralju kalcija tirgotaaji ir riktiigi afeeristi un muljkju kjeeraaji jo joni shkjidrumos un gaazees pastaav tikai elektriskaas straavas vai jonizeejoshaa starojuma ietekmee bet izbeidzoties jonizeejoshajam faktoram izzuud arii pashi joni.
Re: Calcigran
08.06.2005 10:26
Neesmu fiziíis un nezinu skaidrot kâ tur viss notiek, bet paði fiziíi raksta, ka korallis pievienots ûdenim, to jonizç. Un pilnîgi pareizi teica ku , ka tas nav ilglaicîgi; ðie mikroelementu joni pakâpeniski izzûd.

Kâpçc strîdçties - par to ir daudz literatûras un pçtîjumu, arî internetâ to var izlasît. Katrs var iepazîties, izanalizçt kas ir pieòemams un kas nav.

Pasaulç jau vairâkus desmitus gadus ir veikti pçtîjumi un cilvçki ir novçrtçjuði koraïïu dziednieciskâs îpaðîbas. Mçs jau varam visu noliegt un palikt pie olu èaumalâm, bet manuprât pirms kaut ko noliedz vajag ar to kârtîgi iepazîties un izanalizçt.
Re: Calcigran
08.06.2005 12:10
ok! Var jau buut, ka tas koraïïu kalcijs ir baigi feins. Bet kaapeec tas tik daargs? ;) Turklaat veel kaut kaads uudens.....

Neticu, ka tas ir tik labs, cik labi maksaa... xe xe
...
Re: Calcigran
08.06.2005 13:00
Man maaciija, ka ap 20% internetaa atrodamas informaacijas ir ticama. jo katrs jau var sarakstiit, ko grib. kaut kaa neticas, ka koraljlju informaacija nu buus to 20% viduu...
Placebo efekts ar ir labs, tik nez vai par to buutu tik daargi jaamaksaa... Vai arii tieshi cenaa sleepjas terapeitiskais efekts?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 17?
Ziņa: