sâp krûtis

Aizsāka uva 

uva
sâp krûtis
07.06.2005 13:46
ïoti sâp krûtis! uzreiz pçc Mr nesâp dazâs dienas, bet tad sâk piebriest un palikt jûtîgas, kamçr pilnîgi sâp! ïoti pat, traucçjoði. Lîdz mr vçl laiks, tagad apm.cikla vidus- sâp par âtru. Ar ko tas saistîts? hormoni? arî 1.mr diena ïoti sâpîga!

p.s. man ir mastopâtija, bet ginekoloìe to uzskata par minimâlu un neko tâdu- tas nevarçtu bût iemesls.
Lilina
Re: sâp krûtis
07.06.2005 13:49
Tas var buut no mastopaatijas! Un nav noziimes - liela/maza...sapeec katram var savaadaak & to nav iespeejams noteikt taa!
uva
Re: sâp krûtis
07.06.2005 13:51
Bet tad taèu sâpçtu visu laiku, visu ciklu!? man nesâp krûtis mr laikâ un daþas dienas pçc tam...
Lilina
Re: sâp krûtis
07.06.2005 14:14
Man mastopaatijas laikaa arii nesaapeeja visu laiku!!! Reizeem saasinaajaas, ja aaraa bija auksts laiks un reagjeeja arii uz citaadiem faktoriem!
Re: sâp krûtis
07.06.2005 14:14
No mastopaatijas kruutis saapeet NEVAR. Taa nav shiis slimiibas kliiniskaa izpausme.
Uva, Tev shiis saapes paraadiijushaas tikai peedeejaa laikaa? Ja liidz ar saapeem uzbriest, tad gandriiz 99% tas saistiits ar hormonaalaam paarmainjaam....Cikls ir stabils?
Lilina
Re: sâp krûtis
07.06.2005 14:26
hmm..., var gan saapeet un saap!!!! Kaa Tu domaa, kaa to mastopaatiju citas atklaaj???
uva
Re: sâp krûtis
07.06.2005 15:43
hmm,
jâ, lîdz ar sâpçm uzbriest un nav tikai pçdçjâ laikâ, vienmçr ir uzbrieduðas un jûtîgas bijuðas, arî mazliet sâpîgas, bet ðodien nu kaut kâ ïoti sâp. Var jau bût, ka nav stiprâk kâ agrâk, bet sâp.. laikam jau hormoni.. ginekoloìe jau gribçja, lai sâku ok lietot, bet man no tâs redze pasliktinâs :(
bet ar tiem hormoniem- tas ïoti nopietni? bûs jâiet laiakm atkal pie ginekologa... ;/
uva
Re: sâp krûtis
07.06.2005 15:44
cikls ir stabils... nekâdu ginekoloìisku problçmu, iekaisumu utml nav...
Danais
Re: sâp krûtis
08.06.2005 10:06
Mastopaatijas deelj varbuut ka nesaap ar. Bet ja rodas hormonu probleemas- tad saap un izmekleejot kruutis atklaaj mastopaatiju. Jo taa tak ir ÏOTI daudzaam sievieteem.
Re: sâp krûtis
08.06.2005 10:09
Lilina...NESAAP kruutis mastopaatijas delj:))) Zinu tachu, ko rakstu:) tas, ka tiek saspiesti apkaarteejie nervu gali....varbuut, bet pats veidojums nesaapiigs...taa jau arii diferencee:)

To Uva...
Jaa, labaak aizcilpo pie ginekologa - vinja vislabaak zin Tavu slimiibu anamneezi. Ar hormonaalo sisteemu uzmaniigi, patiesiibaa, kaa ar jebko muusu organsimaa:)No kaadaam OK Tev pasliktinaajaas redze?
uva
Re: sâp krûtis
08.06.2005 12:18
jâ nu NAV tâs mastopâtijas saapes, tas taèu nebûtu loìiski, jo nesâp visu laiku un uzreiz pçc mr utt. Un neesmu es apaukstçjusi utt. Kaut kas ar hormoniem iepçjams. Nâksies iet vçlreiz ...
Bet redze man pasliktinâjâs no Cilest, lai cik tâs skaitâs vieglas utt. Ârste brînînjâs. Bet nu var jau bût, ka sagadîðanâs, man ar to redzi vispâr tâ ir ... un vçl mâcîbas toreiz bija intensîvi, varbût sagadîjâs, vienkârði negribu riskçt.

Es bûtu ïoti priecîga, ja man kâds tîri dçï info varçtu pateikt, kâdi ir tie hormoni, kurus derçtu pârbaudît. Jo man viss ir it kâ ok, izòemot to, ka tik âtri cikla laikâ sâp piebriest un sâpçt krûtis un sâpîgas mr...

paldies !!
Re: sâp krûtis
08.06.2005 12:22
Uva...nju parasti jau standartaa estrogeenu, progesteronu, folikulu stimuleejosho hormonu...tie buutu tie, kas "vada" Tavu ciklu un ir atbildiigi par noriseem dzemdes sieninjas biezumaa un MR norisee...
Jaa, par redzi arii biezhi nesanaak dzirdet, taadeelj jautaaju:)
uva
Re: sâp krûtis
08.06.2005 13:11
jâ, es jau sapratu, ka tâpçc :)
paldies par hormonu uzskaitîjumu un vispâr atbildçm! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 2?
Ziņa: