Cik maksâ magn.rezon.?

Aizsāka zane 

Cik maksâ magn.rezon.?
08.06.2005 00:04
Magnçtiskâ rezonanse? Kaut kas ap simtu, jeb kïûdos? Paldies. Un vçl - vai rezultâtus uzzin jau uzreiz?
ieva26
Re: Cik maksâ magn.rezon.?
08.06.2005 01:15
Gailjezeraa 78 Ls tikai magneetiskaa rezonanse, 123 vai 128 Ls (aizmirsu) - magn.rezonanse+angiograafija (skataas asinsvadus)
atbildes no 3 dienaam liidz nedeeljai, kaa kad. Bet uz vietas uzreiz peec taas proceduuras ar aarstam uzjautaat, pateiks galveno!
Pateicos, ieva26. Ja, man Gailjos bus. Laikam ta, kas dargaka
Man gan liekas, ka no 1. apriilja cenas krasi samazinaajushaas, bet nu ... Stardinjos skatiijos, maksaaja kaut kaadi 6 Ls...atceros, staaveeju, briiniijos
arisa
Re: Cik maksâ magn.rezon.?
08.06.2005 10:26
Stradiòos maksâ 70 LVL Bet.... ja "iegulies" slimnîcâ, tas iet t.s. gultas maksâ. Man uztaisîja bez maksas 3.dienâ ;) Nu tikai viena diena gan tur maksâ 5 Ls, bet kopâ ar visâm iespçjamâm analîzçm utt vienalga izdevîgi
arisa..:)
Laikam jau Tavas summa logjiskaakas par maneejaam:) Es vienkaarshi tagad pati nesaprotu...tur bija rakstiits ambulatoraa pienjemshana....tieshaam nez:( Varbuut parlasiijusies:)
arisa
Re: Cik maksâ magn.rezon.?
08.06.2005 14:16
ambulatori gaidot, var bût 6 Ls, bet tas ir tâ - ìim ârsts raksta norîkojumu un tad tu gaidi apm 6 - 8 mçneðus rindâ un tiec pa tiem 6 Ls. rindas uz ðito padarîðanu ir baigâs, tâpçc arî gûlos slimnîcâ - izdarîju visus izmeklçjumus, visas analîzes + rezonansi un pçc 4 dienâm biju mâjas (ieskaitot, ka pa vidu bija nedçïas nogale). Slimnîcâ parasti jâgaida nedçïa uz to rezonansi, bet ar ârsu ir "jâsarunâ" un viss notiek ;))

bet tai slimnîcâ jau arî tik viegli netikt Vajag visu pa blatiòu sarunât, citâdi gulta brîva var neatrasties ;)
Re: Cik maksâ magn.rezon.?
08.06.2005 15:31
Un ko tad vinji dara, lai taa briivaa gulta rastos - izraksta kaadu priekshlaiciigi????
arisa
Re: Cik maksâ magn.rezon.?
08.06.2005 15:59
nu nç, brîvâs gultas nav priekð kura katra. Tev jâbût izredzçtajam, lai tâ gulta atrastos, t.i., kad gâju slimnîcâ, man jau ar teica, ka uzòems, ja bûðos brîva gulta. Nu i tur man tika pat atseviðía palâta (pa blatiòiem ;))
un naudiòam jâbût. Un visâdi tur vçl kritçriji ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 21?
Ziņa: