kaju pedas

Aizsāka Pienenite 

Pienenite
kaju pedas
08.06.2005 13:26
Sveicinati!
Esmu pavisam jaunina,bet manas pedas ir tadas galigi nesmukas.KAju pedu ada tada cieta,kaut gan smereju kremus,nekas nepalidz.KA lai sos veco adas slani dabun nost majas apstaklos.Vai to var izdarit kada kosmetikas salona,kas ta par proceduri,cik tas maksa.KA var majas kaju pedas savest kartiba,lai butu tadas mikstas un maigas ka zidainitim:)
Ludzu iesakiet.
PAldies
Re: kaju pedas
08.06.2005 14:12
Klînikâ Alma ir pieejams ârstnieciskais pedikîrs. Maksâ Ls 7. Labs.
Savas pçdiòas parasti kopju pati.
Pirms duðas vai vannas vçl sausas noberþu pçdas un citas vietas, kas mçdz pârklâties ar raga kârtu. Paskaties aptiekâs - pieejami ir visâdi berþamie. Man ir tâds no vienas puses rupjâks, no otras maigâks. Pçc mazgâðanâs lçnâm iemasçju âdâ kâju krçmu, pie reizes tâda kâ masâþa sanâk. Viss. Manas pçdas ir mîkstas un maigas vienmçr.
Pamatâ, protams, jâbût arî labam nagu-ragu stâvoklim. Ja pçdas plaisâ, tad jau ir kâds vitamînu trûkums u.t.t.
Re: kaju pedas
08.06.2005 14:24
Var pçc Alsteres metodes - pirms duðas uztaisît sauso pulçðanu, bet man patîk ðitâ:
1. Ar skrubi, kas var bût arî zieps + kafijas biezumi vai Dzintara kâju skrubis, noskrubinam pçdiòas.
2. Ozolu mizu novârîjums + sâls + kâda çteriskâ eïïa = mçrcçjam pçdiòas kamçr ûdens ir patîkami sitls, paralçli lûram kâdu baudâmâku ziepju operu pa tv.
3. Ar pumeku, Alsteres ieteikto birsti vai speciâlu akmeni berþam pçdiòas, neko negrieþam vai nedaram ar þiletçm.
4. Bagâtîgi iekremçjam pçdiòas ar barojoðu ìîmja kremu (ja nav kas akskluzîvs kâjâm iepirkts)
5. Uzvelkam vilnas zeíîtes un ejam ðlâfçt.
6. No rîta pamostamies, dzeram kafiju un apbrînojam brand-new rozâ pçdiòas!:)

Iesâkumâ kûre jâatkârto katru nedçïu, vçlâk pietiek ar 1xmçnesî.

Kâdu kopðanai ir jâkïûst par dzîves stilu!
Re: kaju pedas
08.06.2005 15:26
to Dusma
Tev ljoti stiliigs peedinju kopshanas apraksts sanaacis :)))
Kur Tu dabuun taas ozolu mizas? Man kaut kaa neeerti iet un koku diiraat.... :D
Re: kaju pedas
08.06.2005 17:05
Ozolu mizas dabonam jebkurâ sevi cienoðâ aptiekâ! Maksâ smieklu naudu, un kodçjâs zem nosaukuma tçja!
Protams, nekâdâ gadîjumâ nematamies pie kâda Slîteres meþâ augoða diþozola un neðíçpelçjam viòu pliku!
Saiva
Re: kaju pedas
08.06.2005 17:58
:)))) Paldies Dusma, uzlaboji garigo. Baigi jauki uzrakstiji.
nuta
Re: kaju pedas
08.06.2005 18:38
Dusmai,

baigi jauki , man arî bûs jâpamçìina:)))
Es mçìinâju tikai ar pumeku un rezultâts ne ïoti uzlabojas.
Santa
Re: kaju pedas
09.06.2005 11:52
Normâlas sievietes apmeklç pedikîru. Gan kosmçtiskais, gan ârstnieciskais dos lîdzîgu efektu. Cena tieðâm sâkot no 7 Ls. Vienreiz labâk ïaut profesionâlim to visu biezumu noskrubinât un tad jau var pats tikt galâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 4?
Ziņa: