Ko dariit?

Aizsāka Lindochka 

Lindochka
Ko dariit?
09.06.2005 22:52
Nezinu, kas ar mani notiek:(, bet pienjemu (ceru) , ka tas no stresa - darbaa vadiibas mainja ar visaam no taa izrietoshaam sekaam, viira teevam probleemas ar veseliibu, viiram magjistra darba aizstaaveeshana utt.
Bet notiek sekojoshais - sakoncentreejusies straadaat dodos uz darbu, straadaaju, paeedu, atkal straadaaju, dodos maajaas un tad .... saaku RIIT visu peec kaartas, kas atrodas ledusskapii:( Vakaraa apeedu "paagaajusho laiku" 2 dienu normu un tad, jau ap pl.20.00 - 21.00. eju guleet, jo nav speeka neko izdariit, arii interese kautko dariit nav. Un taa jau otro nedeelju ....
EEst, kaa man liekas, eedu veseliigi, paarsvaraa daarzenjus un augljus, zaales nekaadas nedzeru.
Varbuut saakt lietot vitamiinus? Vai kaadas citas zaales? Es negribu, ka shis staavoklis vareetu ievilkties un es kljuutu par "vraku". Vakari mani saak biedeet:(
:((
Re: Ko dariit?
09.06.2005 22:55
Bulimija. Bet bez vemshanas (pagaidam)
Re: Ko dariit?
09.06.2005 23:16
stâvoklî neesi gadîjumâ?
Lindochka
Re: Ko dariit?
09.06.2005 23:58
Nee, staavoklii neesmu. EEst eedu ljoti daudz, bet svaraa tieshaam - nepienjemos. Shodien paarnaacu maajaas, pieeedos (paareedos) un jau pl.19. aizgaaju guleet:( Triis stundas paguleeju, pamodos un tagad domaaju, ko apeest veel:(( Centiishos notureeties un no riitdienas uzpaseeshos, lai rijiiba atkal mani nepaarnjem!
Re: Ko dariit?
10.06.2005 00:55
Man taa notiek, kad ir stress....
Principaa censhos pec 18.00 neest.....bet, kad kadus 9 meneshus biju darba mekleejumos un neapmierinaata ar dziivi, ar sevi , ....edu visu, kas gadiijas acu priekshaa.
Kaa juutos nomakta....taa taisnaa celaa uz virtuvi, jo eshana ir bauda..un kad esi nomakts, gribi sev dod ko labu(hehe...nosaciti labu)
Stresss....
veejinnss
Re: Ko dariit?
10.06.2005 06:08
vienkaarsi ar eesanu tu apslaapee stresu
Lindochka
Re: Ko dariit?
10.06.2005 09:13
Bez eeshanas kaa veel var apslaapeet stresu? Zaales? Pastaigas? Vingroshana?
Re: Ko dariit?
10.06.2005 09:42
es pret stresu koþïâju koðïeni un pûðu burbuïus :) bet es domâju, ka skrieðana tev arî varçtu pâlîdzçt.... zâles labâk nevajag dzert... vari pamçìinât arî jogu :)
Re: Ko dariit?
10.06.2005 09:59
Lind...
Re, pati uzkaitiiji - pastaigas, vingroshaana - vienalga kas, kas sagaadaa prieku. Atceries, ka slima nevienam nebuusi vajadziiga - lai kaads buutu dziives ritsm, NEDRIIKST aizmirst par sevi un savu organismu. Protams, ka apetiites mainjas ir cieshaa saisitiibaa ar stresa faktoriem Tavaa dziivee - gluzhi taapat kaa sirdspuksti. Tas ir organisms, kuraa nevar izloleet atseviskjas daljas, kuras straadaatu autonomaa rezhiimaa...
Lai Tev veicas
Lilina
Re: Ko dariit?
10.06.2005 10:34
Tas principaa ir normaali un paarejoshi. Man taada riishanas tuure arii bija uznaakusi..apmeeram meenesi atpakalj...2 nedeeljas riju visu kaa negudra.. Brokastis (kuras parasti needu vispaar), tad darbaa divas taaf. shokolaadi pirms pusdienaam, pusdienaas taa riktiigi - pirmo, otro un saldo, hmmm - liidz darba beigaam veel bulkas un pirraagus un kaa tiku maajaas...ap 18 - atkal eedu un ap 20 veel vakarinjas un liidz guleetieshanai popcorn vai whatever, bet veel kaut ko... Nesapratu arii, kas notiek. Bet paargaaja! Tajaa laikaa svaraa nepienjeemos!
Re: Ko dariit?
10.06.2005 10:36
Saac ar sevis miileeshanu - Tev tachu pashai traucee tas paarriishanas tuures...
Lindochka
Re: Ko dariit?
10.06.2005 10:58
Es censhos sevi miileet:) un par sevi atcereeties. Zinu, ka tas nav labi, ko vakaros daru, bet.... kaa paarbraucu maajaas un saaku eest - es PAARVEERSHOS! Eeshanu es nevaru nokontroleet:( , peec tam, kad esmu PIEEDUSIES, saprotu, ka daru slikti, sirdsapzinja shausta, bet nepaiet ne pusstunda kaa es dodos guleet.... un naakamjaa dienaa viss saakaas no jauna....
jautajums
Re: Ko dariit?
10.06.2005 11:14
Vai tas ir tads bulimijas paveids- pieesties, lai gan pec tam neizvemt? jo Lindochka ari raksta

"kaa paarbraucu maajaas un saaku eest - es PAARVEERSHOS! Eeshanu es nevaru nokontroleet:( , peec tam, kad esmu PIEEDUSIES, saprotu, ka daru slikti, sirdsapzinja shausta"


?
Re: Ko dariit?
10.06.2005 11:20
tie ir eeshanas trauceejumi katraa gadijumaa...Anoreksija un buliimija ir viena otraa paarejoshas formas....Starp taam, pienejemu, ka var buut arii paarejas periodi. Nekas mediciinaa nav absoluuts
Lindochka
Re: Ko dariit?
10.06.2005 11:43
Peec peedeejiem komentaariem saaku satraukties veel vairaak:( Arii par savu psihisko veseliibu. Es sevi kontroleeshu:)
Santa
Re: Ko dariit?
10.06.2005 11:50
Runa ir par nervu pârslodzi. Bût pâragri runât par tavu psihisko veselîbu. To var tikai ârsts. Vai nevari uz pâris nedçïâm ielîst kâdâ sanatorijâ - nekâdas rûpes, nekâdu pienâkumu. Problçma var atrisinâties pati no sevis. Ledusskapis arî blakus nebûs.
Re: Ko dariit?
10.06.2005 11:56
Iesaku - nevis nodarboties ar pârrîðanos, bet gan pirkt maz bez "ekskluzîvu" çdienu un lçnâm, nestaidzoties viòu baudît.
Piemçram: nopçrc íirðus, zemenes un pa virsu kâdu eksotisko augli un tâdu miksli lçnâm izbaudi.
Vai arî nopçrc kâdu lasi, jûras briesmoòus, kâdu krabi, apçd Gustava Berga 3 ðokolâdes koòèas vakarâ.
Mazâs kastîtçs var dabût maziòus dzeltenus tomâteïus - paòem Fetaki sieru, uzber pârgriestus tomâtiòus + pipari + dilles un valðíîgi stûíç to visu mâgâ.
Kulta darbîba saglabâsies, bet effekts un sevis mîlçðana bûs lielâka!
Nodrîbelç ìimeni, ka kamçr Tu baudi vakara maltîti - Tevi neviens nedrîkst traucçt, lai tâs ir 15, 20, 30 minûtes tikai Tev!
Santa
Re: Ko dariit?
10.06.2005 12:01
Dusma!
Tu man rosini apetîti. Tâ es arî pârçdîðos!
Re: Ko dariit?
10.06.2005 12:04
Òam, òam! ;)))

Vienkârði ar joni tuvojâs pusdienas laiks un tapçc tas domu lidojums tâds ganstronomiski-neíîtrs!:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 1?
Ziņa: