ja kaarpa

Aizsāka tenzi 

tenzi
ja kaarpa
10.06.2005 17:55
Ja uz peedas ir kaarpa pie kaada aarsta man jaagriezhas pie kjirurga vai dermatologa?
Paldies !

Re: ja kaarpa
10.06.2005 17:58
Dermatologa, bet man pçdas kârpu ar supermetodçm dedzinâja 3x, bet nekâ - ði dzîvîga;)))
Tad aizgâju un piedzedzinâju prastâ vietâ (ârstnieciskâs kosmçtikas kabinets Dzirnavu ielâ) par latu. pazuda kâ nebijusi.
Nesen ar interesi lasîju, ka saldçjamo parikti var tagad aptiekâ nopirkt. Piefiksçju gadîjuma, ja nu atkal kâda uzmetas.
Re: ja kaarpa
10.06.2005 22:07
Griezies pie dermatologa
Juris
Re: ja kaarpa
21.06.2005 09:00
Ar ârstu manuprât var pagaidît. Ir vecs un pârbaudîts tautas lîdzeklis - strutene. Aug gandrîz jebkurâ lauku sçtâ, parasti gar sienmalâm pie kûtiòas, pirtiòas, ðíûòa, utt. Nolauþam kâtu un dzelteno sulu uz kârpas virsû. Var atkârtot pçc patikas daudz reiþu.
Ilzy
Re: ja kaarpa
21.06.2005 10:36
Par tautu metodçm - mana omîte un mamma iesaka menstruâlâs asinis - uzsmçrçt uz kârpas... izklausâs varbût dumi, bet palîdz...
Re: ja kaarpa
21.06.2005 10:55
Nu beidziet - menstruâlâs asinis ... uz tad vçl pusnaktî jâiet uz kapiem ar ilgviïòotu vârnas izbâzeni padusç, caurâs zeíçs un vîra/sievas-mâtes foto zobos... jâ un vçl benzîna kannai obligâti jâbût uzsietai uz muguras ar rozâ lenti...

Mûsdienu medicîna ir izgudrojusi pietiekoði plaðu zâïu sortimentu un kârpu piesaldçðanas u.c. kârpu iznîcinâðanas metodes, lai varçtu atbrîvoties no kârpâm - èiks un viss!
Ilzy
Re: ja kaarpa
21.06.2005 11:12
-> Dusma

benzîna kannai jâbût uzsietai ar gaiði zilu nevis rozâ lenti uz muguras :)
!!!
Re: ja kaarpa
21.06.2005 11:22
Ha-ha-vai tiesam sis ir forums dr.lv....vai neviens sevi cienoss arsts padomus foruma nesniedz...

Es, ka neprofesionale, bet ar lidzigu problemu gala tiekosa butne, varu rekomendet - noperc aptieka DUOFILM -maksa 3-4 Ls- seko instrukcijai un viss paries.
Re: ja kaarpa
21.06.2005 11:26
to !!!
Ja Tu tikai zinâtu. kas ðai forumâ notiek!!!! Te padomus nesniedz arî neviens sevi cienoðs ðoferis, deputâts vai veterinârs. Iztiekam paði, kâ nu mâkam. Daþkârt arî bez cieòas.
!!!
Re:
21.06.2005 11:55
Tu gribi teikt - tadi ka DARZENI te tusejas, vai:)
Re: ja kaarpa
21.06.2005 11:57
to !!!
Pareizi, dârzeòi.
Tu tagad esi kâlis.
!!!
iepriekseja
21.06.2005 12:02
Alsterei:)

Ta ka es esmu viesis seit, tad kalis nekadigi nevaru but, es no saulainam zemem, es-skaists arbuzs
Re: ja kaarpa
22.06.2005 13:58
Vispâr man arî tâda problçma,gan tâdas sîkas metâs uz kakla,varbût no vecuma vai?Vai tâs maziòâs arî var ar aptiekas lîdzekïiem noòemt,baidos ka neuznâk panika vai no tâs kârpu aiztikðanas vedabû ko nopietnu?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 18?
Ziņa: