briesmîgi reibst galva

Aizsāka Zinka 

Zinka
briesmîgi reibst galva
13.06.2005 08:48
Sveiki, man grûti ðobrîd nofokusçt skatienu, jo pamatîgi reibst galva :(((( Vakar vakarâ kratîja drebuïi, iedzçru Thera Flu pret saaukstçðanos. Alko lietojusi neesmu, galva nav sadauzîta, caurvçjâ gan nâcâs pabût. Kas ar mani notiek ?
Re: briesmîgi reibst galva
13.06.2005 08:55
Ja vari, aizej lîdz aptiekai un pamçri spiedienu.
Patausti ar rokâm vai Tev nav kakla un plecu muskuïi savilkti.
Izapïo ar pirkstiem katru skriemeli no galvas uz leju (cik vari aizsniegt), ja kâds bûs îpaði jûtîgs, tad iespçjams, ka bûsi atradusi vainu.

Ausis nesâp?
Vai Tev jau agrâk ir konstatçta veì. distonija?
Zinka
Re: briesmîgi reibst galva
13.06.2005 09:30
Paldies, Dusmiò, uz aptieku aizèâpoju, spiediens 127 uz 81. Laikam jau normâls .?
Veg.distonija man nav, paldies Dievam. Ausis nesâp. Darbs un dzîvesveids gan sçdoðs, mazkustîgs :(
Tûlît òemðos èamdît skriemeïus;)
ka
Re: briesmîgi reibst galva
13.06.2005 13:27
Shkjiet, ka var buut taa, ja sapuush caurveejaa......
Varu pateikt to ka iespçjams asisnvadi ir piesâròoti, tâpçc rodas dîvainas izjûtsa un sâpes galvas rajonâ. Otrs- vitamînu trûkums. Ðajâ laikâ tâ tieðâm var bût. man arî tâ agrâk bija....Iesaku palietot vitamînus tikai kvalitatîvus, jo no parastajiem jçgas nebûs!!
Zinka
Re: briesmîgi reibst galva
13.06.2005 16:09
tenzi
Re: briesmîgi reibst galva
13.06.2005 17:15
Iespeejams tu ieveero kaadu dietu!Man shaadi bija ,kad aizrautiigi aizraavos ar Atkinsa dietu.
gunitai
Re: briesmîgi reibst galva
13.06.2005 18:32
Kas ir parastie vitamiini? Un kas neparastie?
xyz
Re: briesmîgi reibst galva
13.06.2005 19:10
Tûlît spers ârâ kâdas firmas reklâmu, kura raþo "îstos, labos" vitamînus...
gunitai
Re: briesmîgi reibst galva
13.06.2005 19:39
Nee, diez vai spers. peedeejaa laika taktika ir visu tikai slepeni uz meilu noraadiit. sak, lai cuukas peerles dubljiem nenolej :-)
Lo
Re: briesmîgi reibst galva
13.06.2005 21:10
Râpulis manâ organismâ arî sâka izpausties ar galvas reiboòiem-nevarçju apsçsties ðûpolçs, nevarçju uz papçþa apgriezties pat pusapli. Bija reizes, kad reiboòa d''eï jâpieturas pie sienas. Tad sâkâs nepatika pret smaâm, taisot çst. Un tad jau=seoja diagnoze.....
Re: briesmîgi reibst galva
13.06.2005 21:18
Varbuut kaadu eerchu encefaliitu buusi nokjeerusi.
jâ, man ar' tâda doma prâtâ bija ienâkusi...
...
Re: briesmîgi reibst galva
13.06.2005 23:00
Vertebraalaas arteerijas sindroms? Nu vai kaut ka sno taas sugas. Neirologs nenaaktu par ljaunu.
Zinka
Re: briesmîgi reibst galva
14.06.2005 09:15
Paldies, mîïie ;)
Redz, ðodien galva vairs nereibst, bet mazliet sâp plus - nav spçka un sâp kakls. Laikam tomçr caurvçjðs pastrâdâjis... Iepirku jau Inhaliptu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 3?
Ziņa: