vai peec kritiena no zirga jaagriezhas pie aarsta?

Aizsāka ich 

vakar neveiksmiigi sanaaca nokrist no zirga - uz muguras, aizsita elpu.
peec ~ 15 min. braucu ar riteni - pie dziljaakas ieelpas - saapes kruushu kurvii.
arii noliecoties.
ik pa laikam arii veel shoriit.
vai veerts iet pie aarsta vai nekas nopietns nevar buut un paaries taapat? kritu uz zemes, aplokâ.
ja jaaiet - vai ir kaadi ieteikumi - kur, pie kaada speciaalista?
Nus,es ne pârâk senâ pagâtnç arî nokritu,precîzâk zirgs nometa(laikam neiepatikos);)un bija tieði tâdi simptomi kâ tev,visu vasaru jutu sâpes krûðukurvî pie katras ieelpas,bet pârgâja.Bet nu jâskatâs, varbût Tev ir nopietnâk...
:( man ne visai iejuusmina iespeeja uz katru ieelpu just saapes...
ne jau gluþi uz katru,man bija tâ,kad es dziïâk ievilku elpu nevis vienkârði elpojot.Varbût labâk aizstaigâ pie ârsta,mazums,kâds nervs saspiests un pats nevar atiet...
Re: vai peec kritiena no zirga jaagriezhas pie aarsta?
14.06.2005 10:28
Mana viena radiniece nojaucâs no zirga un pçc 2 nedçïâm tikai atklâja, ka mugurkaulam disks plîsis....tâ kâ labâk aizteci vien pie ârsta, lai sataisa rentgenus un izslçdz visâdas nejaucîbas!
kas ir diagnostikas centraa - man patreiz tuvaakaa iestaade, kur medikji sastopami - vai tur vareetu buut kaads, pie kura man iegriezties? [es tur tikai 'kobru' esmu rijusi un pusdienas eedusi :)] man kjirurgu vai traumatologu mekleet, ja?
Piezvani uz reìistratûru un pastâsti savu problçmu. Gan jau ieteiks kâdu risinâjumu.
Vispirms pie ìimenes ârsta. Viòð nozîmçs izmeklçjumus un nosûtîs pie vajadzîgâ speciâlista jau ar nepiecieðamajiem izmeklçjumiem.
man pie gjimenes aarsta shoreiz vis negribas iet. jo tas paaraak daudz laika prasa. jo straadaaju vienaa pilseetaa, dziivoju citaa... un tad pusdiena pagalam... nu jaa, un tagad driizaakais laiks, kad vareetu aiziet ir tikai 4diena...
man jau bij vakarvakaraa doma - ja braucot pamaniishu pa celjam, kur, pavaicaashu, vai aiziet :) bet nu netraapiijaas. ja shoriit buutu tikpat saapiigi, kaa uzreiz peec kritiena, buutu gaajusi.
Re: vai peec kritiena no zirga jaagriezhas pie aarsta?
14.06.2005 14:05
Nu ja var staigaat liidz ceturtdienai var staigaat arii tik ilgi kameer konstatees ka patieshaam vajag pie aarsta jo varbuutiiba ka kaut ko atklaas nepastaavot nopietniem simptomiem ir nieciiga.
ku!, mazliet deviigaak ar komatiem, luudzu.

nu ir jau taa, ka smadzeneem piegriezhas sanjemt nemitiigus saapju impulsus un shamaas tos noblokjee. a trauma ta no taa nepazuud.

zinu ljautinjus, kas ar lauztu kaaju staigaaja, domaaja, ka nekas jau nav. ar lauztu roku straadaaja fizisku darbu nedeeljaam, liidz piegriezaas, ka taa saapju sajuuta vislaik kaut kur fonaa tomeer ir, un aizgaaja pie aarsta...
noteikti jaaiet!!!taa vareetu buut galvas vai kaula smadzenju nespeeja,ribas luuzums vai plaushu disfunkcikuliloze!!!steidzami pie aarsta!!!
Vispâr izklausâs pçc lauztas(âm) ribas(âm)...
Ir gadîjumi, kad cilvçks kâdreiz lauztu ribu atklâj nejauði, tad, kad tâ jau saaugusi, kâdas nebût rentgenpârbaudes laikâ. Tjipa, ir sâpçjis, bet nav licies, ka tik traki... :)
Re: vai peec kritiena no zirga jaagriezhas pie aarsta?
14.06.2005 18:28
Khm to Hm

Un ko tad dara ja lauzto ribu atklaaj savlaiciigi? Pilniigi neko.
nu redz, man taa doma taada - ja tur kas luuzis pavisam vai tik kaut drusku iepliisis, tad liidz naakamajai jaashanai jaapagaida - liidz saaug. a ja ne - tad var mieriigi kaapt atkal seglos.
ko arii riit dariishu :) jo tiku cauri ar sasitumu.
Ribu lūzuma pazīmes ir sāpes traumētajā krūšu kurvja pusē, kas pastiprinās pie kustībām. Bieži vien cietušajam stipras sāpes ir dziļas ieelpas vai klepus laikā.
Varbūt jums ir lauzta riba ;)
Re: vai peec kritiena no zirga jaagriezhas pie aarsta?
26.02.2010 16:37
Protams ,jāiet pie ārsta!
Kaklu iešinēt ! Padarīt nekustīgu. Neveikt straujas kustības.
Var beigties ar pilnīgu paralīzi . ja ir bojāts kakla skriemelis!
Cerība aiziet pēdējā.
Nu ziņa no 5.gada. Domaju, ka nu jau skaidrs, kas bija pie vainas. :)
Re: vai peec kritiena no zirga jaagriezhas pie aarsta?
28.02.2010 16:08
Ha,ha,ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nepaskatījos datumu :)
Kas moderātoram pēkšņi uznācs?
Uzliktas vecas ziņas.
Kam tas vajadzīgs?
Beigas labas, viss labs ;)

ich
Re: vai peec kritiena no zirga jaagriezhas pie aarsta?
15.06.2005 08:20
nu redz, man taa doma taada - ja tur kas luuzis pavisam vai tik kaut drusku iepliisis, tad liidz naakamajai jaashanai jaapagaida - liidz saaug. a ja ne - tad var mieriigi kaapt atkal seglos.
ko arii riit dariishu :) jo tiku cauri ar sasitumu.


sabildējos toreiz un aizgāju atkal seglos pasēdēt. gan bez lēcieniem...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 10?
Ziņa: