Kur var nopirkt Kaía aci?

Aizsāka beata 

Man ïoti vajadzçtu uzzinât, kur Rîgâ var dabût kaía aci. Esmu skatîjusies lielveikalu oriental veikaliòos, bet varbût kâds zina kâdu konkrçtu vietu, jo lîdz ðim man neko nav izdevies atrast..
KAÍA ACI?????????? kas tas tâds?
Zaiga
Re: Kur var nopirkt Kaía aci?
16.06.2005 12:42
Parasti esmu redzçjusi gadatirgos. Tas ir akmens.
Kaía acs ir kâ aizsargakmens pret ïauno aci! Es ïoti ceru, ka kâds zina kâdu veikaliòu.. Bungalo nebija, arî Dominâ vienâ indieðu nieciòu veikalâ nebija.. :(
kokopops
Re: Kur var nopirkt Kaía aci?
16.06.2005 14:16
kaía aci var dabût aizejot rîgâ uz zooveikalu un nopçrkot kaíi.tad mâjâs,veicot iepriekðçju kaía anestçziju(ar rungu pa galvu), kaíim aci iztecina laukâ un gatavs.prieks palîdzçt!
Cik oriìinâli ;)
Tas man ìeld ;-)
Re: Kur var nopirkt Kaía aci?
16.06.2005 19:08
Vai kakjacs ir tas pats akmens, kas tiigjeracs?? Taads tumsh ar rudu sviitrojumu?
Nç, ar svîtrojumu neesmu redzçjusi. Parasti vienâ tonî ir pats akmens(visbieþâk zils vai melns stikls) un vidû balts izcilnîtis kâ acs. Ðíiet, ka neviens neko nezin :( Grieíijâ un Turcijâ to ir ikvienâ vietâ..
Re: Kur var nopirkt Kaía aci?
17.06.2005 10:24
Aaaa, atceros to akmeni - kakjaci. Taads melns, bet kad sakataas nopriekshas, tad it kaa zila sviitrinja paari, kaa kakja acu ziiliite. Esmu redzeejis veikalos sudraba auskarinjus ar sho akmeni.
lindux
Re: Kur var nopirkt Kaía aci?
17.06.2005 10:25
ir veikals horoskopu pasaule, - AVOTU IELÂ 11, Rîgâ, tel.7284057, 10 - 19
izòemot svçtdienas

http://www.horoskopupasaule.lv/
Cerams, ka atradîðu, ko vçlçjos :)
st.mz.
Re: Kur var nopirkt Kaía aci?
17.06.2005 11:43
noíer kâdu un izuríç :)
Nu ja neko neatradîðu, tad tâ arî izdarîðu - paldies visiem par ðâda veida ierosinâjumiem - man kâ tieði kâre kaut ko tâdu izdarît ;)
st.mz.
Re: Kur var nopirkt Kaía aci?
17.06.2005 13:31
tas jau sâtanistiem vairâk piestâv :)))))
sancho
Re: Kur var nopirkt Kaía aci?
17.06.2005 15:58
Zelta miglaa uz dzirnavu ielas vareetu buut....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 25?
Ziņa: