jaa,jaa,atkal - taas sasodiitaas pumpas..

Aizsāka mca 

Nu zinu,zinu,ka shis jautaajums ir apspriests 1000x bet neattureejos,jo enatradu sev nekur noderoshu informaaciju..
ja juutu,ka saak mesties pumpa,nu ir apsaartums un taa taalaak KAS MAN JAADARA LAI LIIDZ RIITDIENAI VINJA NEBUUTU ATTIISTIIJUSIES PAR SARKANU PLEKJI PA PUS SEJU? mmm.. tieshaam.. man ir ljooti labs liidzekjis[tjipa] clinique anti-blemish solutions.. paliidz tikai tad,ja pumpa ir izspiesta[savelk] bet taa - galiigi ne.. zinu ka ir labi kremi,kas tip dienas laikaa visas pumpas aizvaac taa teikt.. bet nu nav pashlaik lieki 120 ls....

varbuut kaadas tautas metodes vai ko man dariit,lai vinja enattiistiitos?

arii delfos neko neatradu.. tas viss jau sen = zinaams.. tas,ka vielmainja u.tt bet nu velns paraavis:/ needu ne chipshus,nedzeru kolu u.tt suudus. eedu sameeraa veseliigi...

paldies jau ieprieksh

Re: jaa,jaa,atkal - taas sasodiitaas pumpas..
16.06.2005 19:33
Man paliidz- 100% teejas koka ella. Ne jau taa, ka otraa dienaa pazuud pavisam, bet neattiistas taalaak tas iekaisums. Paardod aptiekaas mazinjaas un lielaakaas stikla pudeliitees.
Es smçrçju biezu kârtu Viðòevska linimentu. Aptur attîstîbu un strauji sâk uzsûkties. Kosmetoloìe par manu metodi galvu vien nogrozîja, bet tâ darbojas.
es uzsmçrçju sintomicîna linimentu 10% - un no rîta pupmas praktiski vairs nav. Ieteica dermatoloìe
kas tas taads? :/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 21?
Ziņa: