âtrâ palîdzîba no ARS

Aizsāka ai 

ai
âtrâ palîdzîba no ARS
17.06.2005 11:27
Izsaucot âtro palîdzîbu no ARS nâcâs piedzîvot pamatîgu vilðanos. Tik nelaipnu un rupju attieksmi nebiju sastapusi nekur. Esmu maksâtspçjîga, tâdçï, lai netraucçtu parasto âtro palîdzîbu (dzîvîbai briesmas nedraudçja, bet bija ïoti stipras sirdsklauves, slikta dûða un vemðana) nolçmu lûgt maksas palîdzîbu. Starp citu cena ir 25 LS, kas, manuprât, ir pieòemami par labu pakalpojumu. Taèu daktere izrâdîjâs rupja, teica, ka nav ko simulçt, manâ vecumâ nekas slikts nevarot bût un pat îsti nepajautâja kâ jûtos un kas noticis. Runâja ïoti agresîvâ, aizskaroðâ tonî, teica, ka traucçju viòu bez iemesla, iedeva kaut kâdu pustableti un neatvadoties aizskrçja Un par to 25 LS. Absurds. Vçlâk nâcâs lûgt citu palîdzîbu un izrâdîjâs, ka problçma patieðâm ir un nepiecieðama papildus izmeklçðana.
dafne
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
17.06.2005 12:02
Es vakar ar lîdzîgu situâciju saskâros 1.poliklînikas uzòemðanas nodaïâ.
Ar Baltas polisi, kuru uzòemðanas nodaïa nepieòem (slimnîca un poliklînika pieòem)! Mâsiòa mani nolamâja, ka esmu ieradusies tikai sâpju 4.dienâ, piedraudçja ar slimnîcu (labu vçl, ka ne ar mûþa mâjâm!). Ârsts sâpju iemeslu neatrada, bet aizvainojoðus jautâjumus un skatus man raidîja (pçkðòi sâk ginekoloìiski izmeklçt!). Ârsts nosaka maksa Ls 2, mâsiòa manu kartiòu aiznesot uz reìistratûru tur saskaòo par maksu Ls 7.
Tâ kâ tiku lamâta, pazemota, raudâju un spçka sevi aizstâvçt nebija. Gribçju âtrâk tikt no turienes prom, samaksâju Ls 7.

Veselîba jau tâ ir maksas. Un ârstu pienâkums ir palîdzçt. Par ko gan algas palielinât???
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
17.06.2005 12:56
Mana draudzene saskaaraas ar liidziigu situaaciju, izsaucot ARS neatliekamo mediciinisko paliidziibu, jaapiebilst, ka vinja veel ir gruutniece un gaida pirmo beerninju... :(((
NMP
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
17.06.2005 22:00
Parasti lassu tikai un smejos, sodien uzrakstisu. Cik tauta ir stulba tomer!!!

Zinasanai. ARSaa straadaa tie pasi mediki kuri straadaa Riigas neatliekamaa paliidziibaa. Un sanem gandriiz tadu pasu algu ka tur.

Ja gribiet lai attieksme paliktu tada patti. Tad ari talaak, blaujiet ka algas palielinaat nevajag. Daudz labu mediku aiziet uz privataam vai nesaistiitaam ar mediciinau nozareem. Loti daudzi aizbrauc uz aarzemeem. Cilveeki straada 2 vai 3 darbos. Ko jus gribiet? Lai cilveeks kurs nostraadaa meenesii (no 30 dienas) 360 stundas!!!!!!!!!!!!!!!! Par kaadu laipniibu iet runa? Koo jus gribiet? Pareizi te viens kolegis citeeja:

Autors: Dr.asist. Raimonds
Datums: 13-06-2005 20:13

....Так вот я незнаю случая, чтобыкто-из здоровых граждан пришел в больничку и сказал:
«Ребята,
я
знаю, вам – трудно. Чем
Вам
помочь?»
НИКОГДА! Всенадеются, что их это некоснется.
Такое ощущение, что масса народу коллективнo сошла сума и решила дожить до бесконечности без
болезней. Иначе объяснить отношение общества (в
лице каждого конкретного потенциального пациента)
к здравоохранению я немогу.

Пациентов, которые считают, что врачи им должны,
я бы назвал ЮЗЕРАМИ. Им важно поюзать НА
ХАЛЯВУ доктора и свалить похолодку, ни очем не
грустя... Это НЕИХ «проблемы»! Это НЕИХ «призвание»!

Юзеры, когда вас прижимает и вы начинаете носиться,
по телефонам знакомых тормошить в поисках
профильны хврачей – ПОЗДНО! Потому что если
хирург не умеет оперировать, то ты его озолоти– он
не научится водин вечер!
Придурки, с умным видом декларирующие, что«это
ваш выбор, не нравится – уходите!» потом выступают,
что им «нет внимания» Так ведь почти все ушли. УЖЕ
УШЛИ. По их призыву. В торговлю медикаментами, техникой, автомобилями, деньгами, в шоу-бизнес...

Медсестер не хватает тотально – в реанимациях на
12-15 больных в трех палатах (из них 3–4 на искусственной
вентиляции) легко по дежурству может остаться 1 врач и 1 (одна) сестра. Притом, что по всем заграничным нормам на одного больного на ИВЛ по две сестры положено!
И из города могут привезти сколько угодно тяжелых...
А из медучилищ, по-моему, меньше 5% остается в медицине работать...
А до этого никому из юзеров нет дела – это не их проблемы...

Забавный народ– юзеры! Регулярно натыкаются на
отсутствие участковых врачей, спецов, медсестер,
плюются, матерятся, но сидят в очередях – как же
платить за «тоже самое», что можно поюзать задарма!
Ну-ну... Юзеры, это же Ваши жизни и жизни
Ваших детей! Почему, если ВАМ до них дела нет,
то МНЕ, доктору, они должны быть нужнее?

Авыход только ОДИН - раз на Родину надежды нет:
тот, кто прочитает это, пусть придет вближайшую
больничку/поликлинику/станцию скорой помощии
отдаст. Нет, не деньги -мы их и сами заработаем,
раз живем при позорных зарплат ах не первый год
как-то. Предложите (за свой-потенциального пациента
– счет!!!) купить новую каталку для больных,
компютер или стул
приличный, вконцеконцов. Пусть на первых поcмотрят как на дурных.
Но если пойдет народный поток,
медики увидят, что они и их проблемы не безразличны
окружающим, может быть и отношение к пациентам изменится?

Dr.Suvorowww


IIpasi palasiet par - sadalu ''юзеры''

Mediciinaa ir tottalaa kriize. Pat algu paceelums 2x nekoo vairs nemainiis. Joo nav cilveeku kuri straadaas. Ja palielinaat algas, mediki nestraadaas kaa tagad 1,5 - 2 slodzes, vai 3 darbos un buus liela probleema kaa nodrosinaat iestaazu darbu. Ja algas nepalielinaat mediki vienkarsi izmirs, aizbrauks, degradeesies.
Prognooze - lejupsliide mediciina vel buus kadus 10 gadus.
NMP
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
17.06.2005 22:57
Un taa un taa juus nesapratiisiet! Joo jums vajag laipnu, leetu, pieklaaiigu apkalposanu vienmeer un vissur.
Nee, tikai ne muusu valstii - pirmkaart mediciina ir loti daarga nozare. Juus pat to iedomaaties nevariet.
Cik izmaksaa vienas aatraas paliidziibabrigaades izmaksas gadaa?
Aptuveni 250 000 Ls gadaa, juus to zinaajaat? Un tas bez komunaaliem maksaajumiem un citu darbinieku algaam.
Bet jums daargie tas ir tacu pofig. Jums viss ir pofigg. Jums noteiktaa briidii vajag paliidziibu un bezmaksas. Tas neattiecaas uz "ai" gadiijumu.

Laipniibu - kaada laipniiba no paargurusaa 3 vai 2 darbos medika? Daudziem medikiem jau psihe ir nekaartiibaa iisteniibaa. Konkurences mediku starpaa nav un nebuus ilgu laiku. Izdziis no viena darba, panems otrajaa.
Professionalitaate (laba apkalposana) Vecuma probleema - cik aarsu un feldseru ir pensijas vecumaa? Laikm 1/4 dala. Ziniet marazma vecuma cilveeki nevar adekvaati straadaat. Bet neatvalina - jo nav kam straadaat. Zalknaabisi - tie kuriem darba staaza ir liidz 2 gadiem minimums. Tie ir vel 1/4 dala. Itogo - pusse. Taalaak, vairaak un vairaak uz atraam paliidziibam paraadaas mediciinas maasas, visu cienu maasaam, bet darbam uz aatraas paliidziibas tie nav apmaaciiti, nav ko vinaam tur dariit.
Un tt.tt.tt

Ooooiiii cik gari,...... sausmas
ko satrakojies...?
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
18.06.2005 00:00
sanaak, ka pacients samaksaa 25 latus par izsaukumu un nav tiesiigs sanjemt NORMAALU attieksmi???? Kaapeec man jaaciesh, ja maksaaju? Un 25 lati jau nav nekaada mazaa suminja pie Latvijas dziivesliimenja.... bet ja tomeer esmu ar mieru no taas skjirties deelj izsaukuma, tad esmu pelniijis rupju attieksmi?
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
18.06.2005 00:49
Es pa Reality TV Redzeeju ka AMP feldsheris bija paarsteigts ka pacients atteicaas no hospitalizaacijas no negadijuma vietas un skaidroja vai patieshaam vinjam savas veseliibas deelj ir zheel tos nieka 500$ par AMP pakalpojumu. Un es taa sapratu ka pie mums arii maksas mediciina patiesiibaa ir par briivu.
Veejinnss
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
18.06.2005 06:10
aizbrauc uz Auci un tur tu redzeesi taadu aarstu attieksmi:

man maajas atrodas 10min gaajienaa no aatraas paliidziibas,kad izsaucu vinni ieradaas peec 40min.
Kirurgiskajaa nodallaa labaak vispaar kaaju nespert iekssaa...
dakteris
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
18.06.2005 07:06
Laipnîba naudu nemaksâ. Vienkârði jâciena cilvçki. Un maksâ "tâdam ' kaut miljonu , ja viòð nav zinoðs speciâlists, tad tâds arî bûs, un tâpat bûs un paliks nelaipns. Par noþçlu Jums visiem nâcies sastapties ar ne tiem speciâlistiem, jo ir taèu ïoti daudz gudru un laipnu dakteru - kâ jebkurâ citâ nozarç. Vai visas pârdevçjas , skolotâji, ðoferi, ministri, sçtnieki ir laipni ? Vai Jûs visi esat laipni un iejûtîgi savâ darbâ ?
Starp citu ARS kolçìiem maksâ tikai kâdus nieka 15 % no tâ , ko samaksâ pacients.
betsija
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
18.06.2005 09:59
Es pati esmu medike, arii straadaaju uz aatraas paliidziibas. Zinu sii darba smagumu, bet tas neattaisno rupju attieksmi pet pacientu. Slimais cilveeks jau nav vainiigs pie kriizes mediciinaa un ar kaadaam tiesiibaam aarsts savu neapmierinaatiibu driikst izlikt uz pacientu. Man kauns par taadiem koleegiem.
dafne
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
18.06.2005 10:58
paldies, betsij! kaut par sapratni! tieði tâ, slimam, sâpju nomâktam cilvçkam nelaipna attieksme ïoti sâp. protams ir jauki ârsti, jauku attieksmi, par kuriem var teikt tikai tos labâkos vârdus. bet aizvainojumi sâp.
es varu pateikt arî to, ka savas ârstçjoðâs dakteres dçï (viòa pieïâva ðausmîgu kïûdu), cietu es, nonâcu slimnîcâ, zaudçju ðo to no iekðçjiem orgâniem (sîkumos neiedziïinâsimies). varçju uzsâkt tiesas prâvu, bet ârsts ir cilvçks tâds pats kâ mçs. ðo kïûdu viòa izdarîja pirms gadiem 7, bet es vçl joprojâm esmu viòas paciente, jo ne jau viòa man ïaunu vçlçja. viòa ir laba ârste, jauku attieksmi. kaut jel attieksmes dçï es vçl joprojâm esmu viòai kâ ârstei uzticîga.
bet ikdienâ, strâdâjot ierçdnim, tam tiesîbas uz nelaipnu izturçðanos nav! tas pat ir atrakstîts, ja ne likumos, tad iekðçjâs kârtîbas noteikumos.
reizçm þçl, ka ir ârsti, kas neievçro pat elemenrtâras pieklâjîbas normas!
sixspârne
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
18.06.2005 13:49
karoèe tâ. visu pa plauktiòiem:
savu (ðajâ gad. ârstu) neapmierinâtîba par darba apstâkïiem, atalgojumiem, dzîvi nav jâizgâþ uz pacientiem.
nav jârej kâ uz suòiem.
kaut kas nepatîk, neapmierina, meklç citu, labâku darbu.
piemçra pçc, vai jûs vçl reizi iegrieztos veikalâ, ja tajâ pârdevçjs - speciâlists jums uzbrauktu augumâ? protams, ka nç. jûs pat iespçjams uzrakstîtu sûdzîbu!!! redz, klientam vienmçr taisnîba!
ja ârstiem nebûtu pacientu, no kâ tad viòi dzîvotu? gribat zaudçt pacientus? ok, tâ tik turpiniet. tikai tad neprasiet valstij jûs sirsnîgi uzturçt, ka nekïûstat liekçþi (tas neattiecas uz visiem!).

tâdi mediíi, kâ betsija ar savu reâlo acu skatîjumu jau izpelnâs cieòu. jums un lîdzîgi saprotoðiem ârstiem vçlu to labâko!!!

bet kuri tâ turpina attiekties pret pacientiem - ar neatbilstoðu attieksmi, ko var nosaukt par emocionâlu vardarbîbu, vajadzçtu padomât, vai ir izvçlçjuðies îsto profesiju!!!
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
18.06.2005 15:24
Nezinu nevienu aarstu, kuram draudeetu pazaudeet pacientus. jo taas izveeles iespeejas, jo iipashi taalaak no Riigas ir stipri ierobezhotas. Un kameer nebuus konkurences nevienam nebuus jaabaidaas buut rupjam vai kaa citaadi negatiivam. Taa ir realitaate.
A par to profesijas izveel- nu aizies rupjshs aarsts straadaat par rupju paardeveeju Tak atkal paarmetiis un liks izveeleeties citu darbu. Bet arii rupjam un nomaaktam cilveekam ir kaut kur jaastraadaa.
A vispaar shiis diskusijas ir neaugliigas, jo tuvaakajaa laikaa vismaz uz labo pusi NEKAS NAMAINISIES.
anu
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
18.06.2005 17:16
Manam skolniekam vienreiz palika slikti, ka masina no skolas zvanija un es pa galvu pa kaklu braucu pec sika uz skolu, tad pie arsta, tika izsaukta atra palidziba, atbrauca atrie nolema mazo vest uz slimnicu, un es tai uztraukuma biju aizmirsusi aizslegt maju, paludzu atrajiem vai nevar mani tos 500 m aizvest, lai aizsegtu maju un tad brauktu mazajam lidzi uz slimnicu...Un vini bez liekam lugsanam aizveda, un ari attieksme pret mazo bija loti laba...Kaut vairak butu sadu saprotosu cilveku uz atrajam palidzibam!
NMP
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
19.06.2005 00:23
to sixspârne
Придурки, с умным видом декларирующие, что«это
ваш выбор, не нравится – уходите!» потом выступают,
что им «нет внимания» Так ведь почти все ушли. УЖЕ
УШЛИ. По их призыву. В торговлю медикаментами, техникой, автомобилями, деньгами, в шоу-бизнес

Медсестер не хватает тотально – в реанимациях на
12-15 больных в трех палатах (из них 3–4 на искусственной
вентиляции) легко по дежурству может остаться 1 врач и 1 (одна) сестра...
Tu to izlasii?

to parejie
Es nesaku ka rupji aarsti un maasas ir labas. Bet nomainiit vinus nevar. Un staavoklis pasliktinaasies. Bus vel rupjaaki. Ticiet man. Jo juus daargie tautiesi saprotiet tikai tad kad ar jums kas notiks.
Ziniet kas ir vainigs? Juus! Jo juus izveelaties to Saimu un to valdiibu kuras nefinansee mediciinu. Mediki nav vainiigi. Vini ir nogurusi, puspaeedusi un pa 15 gadiem no viniem uztaisiija monstrus. Aarzemes algas ir kaa minimums 10x lielaakas. Un nevajag te muldeet ka Latvija algas visiem ir mazas. Jaaskataas reaali, arsti brauc prom. Bet ja paliek jauninie tad ... ПОЗДНО! Потому что если хирург не умеет оперировать, то ты его озолоти– он не научится в один вечер!
Ja juus to nesaprotiet, tad ejiet juus ziniet kur.

Starpcittu.
Es ari noleemu braukt, apnika, viss apnika. Puustiet seit pasi. Savos meeslos un ar savu padomju domasanu ar vienu jaunu talantiigu speci buus mazaak. Man gimeni jabaro un arii godiigi gribu dziivot
vareeji aizbraukt arii aatraak!!!

Ne vien medikji aizbrauc, bet 1/3 dalja latvieshu tautas gan... Taapeec kaapeec uzvelt vainu tautai?
zhannai
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
19.06.2005 00:46
a kam tad uzvelt?

varbuut tur taa nelaime, ka daudz meklee mistisko VAINIIGO, nevis risina probleemas...
Es jau arii nevaru atbildeet, kaapeec, ja tik daudz gudro (viens par otru gudraaki), bet, vispaareejais liimenis tomeer zems...

Mans Schweizes onkulis teica, ka Latvijas valdiiba ir iista mafija ;)
zzz
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
19.06.2005 07:54
NMP

Vai tad ârstiem ir aizliegts piedalîties vçlçðanâs? Pamçìini kâdreiz arî Tu!

bet nu vispâr ekskluzîvo profesiju NAV. Ðkaidrs, ka ârsti nav vainîgi bardakâ, kas paðlaik valda sistçmâ, bet ðantaþçt var jebkurð, arî bankas klerks, tikai iztçli vajag.

Bet bez pacientiem palikt viegli - pacienti jau cits ar citu dalâs pieredzç...
NMP
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
19.06.2005 10:35
Starpcitu
Nu pareizais lemums, ka aizbrauc, es pie Tevim negribetu arsteties. Paldies par novelejumiem saput. Nu ne visiem cilvjiem ir padomju domasana. Diez vai Tev ar Tavu naidu tur kaut kur citur bus labaka dzive!!!
Tapat vien tads busi visu muzu, nigrs un dusmigs.
grr
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
20.06.2005 02:36
nabaga NMP.. nelaimiigs cilveeks! fuj pretiigi
es arî gribu izteikties
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
20.06.2005 10:50
Pilnîgi piekrîtu "ai", cilvçks ir pelnîjis pieklâjîgu attieksmi no mediía. Es esmu medmâsa un man bieþi ir nâcies kaunçties par saviem kolçìiem.

Taèu ðoreiz es gribçtu piekrist arî "NMP" un arî tam krievu valodâ teksta autoram. Tas tieðâm tâ ir, ka mediíi raujas vairâkos darbos, medmâsas strâda uz vairâkâm slodzçm, gan uz savu, gan uz sveðâm darba grâmatiòâm, lai varçtu izdzîvot! Nu kâda attieksme te var bût gaidâma? Jâ, es arî gribçtu bût laipna, uzklausît katru pacientu ( arî to, kuru mâjâs neviens neuzklausa un tad nu nonâcis slimnîcâ, viòð grib beidzot savu sirsniòu izkratît), es tieðâm ÏOTI, ÏOTI to gribçtu! Bet, kurð manâ vietâ veiks ðprices, sarakstîs papîru lçrumu, kas jâraksta gan slimnîcâs, gan poliklînikâs?!! Nu nav pie mums tâ sakârtots, ka cilvçks nostrâdâ normâlu darba dienu un pçc tam normâli atpûðas. Pirmkârt mediíiem ir ïoti saaspringts darbs un milzîgs darba apjoms, otrkârt lielâkâ daïa mediíu strâdâ cilvçkam nepiemçroti daudz darba slodzes. Tâdçï vçlreiz uzsveru, ka NMP ir taisnîba - Kâdu attieksmi var gaidît no pârguruða, morâli un fiziski iztukðota cilvçka?!!! Lai arî cik grûti Jums to bûtu saprast, es tomçr gribçtu atgâdinât, ka mediíi ir un paliek TIKAI CILVÇKI!

Paldies, ja izlasîjât!
madara_
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
20.06.2005 10:53
nu man gan pilnigi cita pieredze- sanca atros no ARS saukt vairakas reizes. Daktere tur ir tiesham jauka un zinosha-izmekleja cik vien labi vareja un sniedza vertigus padomus, ka ari zales iedod, kas tiesham palidz. Samaksaju savu naudu un preti sanjemu kvalitativu palidzibu nevis lekcijas un uzbraucienus!
es arî gribu izteikties
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
20.06.2005 11:18
Nu ðeit atkal pierâdâs tas, ka jebkurâ profesijâ gadâs gan labi un gudri profesionâïi, gan arî îgni un kaðíîgi cilvçki. Un nevar tâdçï nopelt visus mediíus, jo visi tâdi nav.
NMP
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
20.06.2005 22:34
to es arî gribu izteikties
Redzi, atkaal atkaartojaas. Ar mediciinu saistiitie saprot. Citti nee. Nesaproot kaameer pasi uz savas aadas neizjuutiis.
Arii ko es pateicu neviens nesaprata. Tikai noveeleejumi. Tomeer tauta ir un paliek stulba. Tiks stulba ka nesaprot savu labumu. Redz tikai to kas zvan savaa kabataa.
Juus - stulbie. Kad dabuusiet kaadaa kokaa ar autinu iebraukt, kad gaidiisiet atros (ne Riigaa) kaadus 40-60 min. Kad gaidiisiet operaaciju (jo nav kirurga, anesteziologa vai vispaar vieteeja slimniicaa dezurees ginekologs), kad zaudeesiet savu veseliibu, kluusiet par invaliidiem, vai vispaar mirsiet, vai to piemeklees juusu radinieks tikai tad juus stulbie sapratiisiet (vai jau buus par veelu) kaada dzila bedre ir Latvijas mediciinaa. Cik kritiska ir situaacija.
Vai aatri atbrauks viena aatraas pal. masiina uz 4 cietusiem, bet ar vienu feldseriiti? Vai pie paargurusa kirurga? Vai pie kirurga bez pieredzes? Vai, va, vai.
Latvijas medicinaa ipasi slimniicas aarpus Riigas (un vel paaris vietu) ir taada smaga un dzila kriize, ka matti celaas stavus!
Juus esiet patiesam stulbi ja so nesaprotiet!
koleegje
Re: to NMP
20.06.2005 22:37
Nu ko cepies!
Ir vinji stulbi un nesapratiis. Pat, ja pashus tas skars, tikai turpinaas gaaniities un suudzeet tiesaa ginekologu, kursh rentgenaa nepamaniis galvaskausa luuzumu. Debilai tautai debila medapruupe. Kaadu nu pashi pelniijushi.
NMP
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
20.06.2005 22:37
Man jau iisteniiba pasam jumts saak braukt. Nevaru iztureet. Slodzes. Tomeer brauksu prom. Izdariisu vissu lai aizbraukt.
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
21.06.2005 08:46
to NMP

Saki, vai esi izvçlçjies pareizo profesiju - Tavâ tekstâ jauðams tâds (piedod, patoloìisks) naids? :(

Un vai par naudu var nopirkt cilvçkmîlestîbu?
Nu varbût, bet uz îsu brîdi!
skolotaaja
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
21.06.2005 09:20
Aarsti nav atdalaami no tautas. Arsti nav paaraaki par citiem. Ja NMP saka, ka tauta ir stulba, tad aarsti arii ir stulbi, jo ir tautas sastaavdalja.
Katrs savas probleemas saprot vislabaak, nevar prasiit no viena cilveeka, lai vinjsh iedziljinaatos visu profesijas paarstaavju probleemaas, vai ne?
Re: âtrâ palîdzîba no ARS
21.06.2005 09:45
Nepatîk man ðie ârsti, kas savu neapmierinatîbu par dzîvi izgâþ uz slimajiem un paði neko nedara, lai uzlabotu situâciju, labâkajâ gadîjumâ spçjîgi 2 h pie ministru kabineta bïaut un rûkt uz veciem cilvçkiem par savu mazo naudu.
Nepatîk samaksa valsts medicînas iestâdç - dibini privâtu poliklîniku, slimnîcu, ÂP un prasi kâdu naudu gribi.
Iespçju cînîties ir ïoti daudz, tikai neviens viòas neizmanto, iet to vieglâko ceïu - sçþ ar neapmierinâtu ìîmi un burkðí uz visu pasauli.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 2?
Ziņa: