hemaroîdu ârstçðana

Aizsāka Guna 

Guna
hemaroîdu ârstçðana
17.06.2005 13:48
vai kâds varçtu ieteikt kâdu lîdzekli vai metodi ka varetu izarstet hamaroidus majas apstaklos, vai ari pie kada arsta sada gadijuma vajadzetu versties? paldies!
bummmbinja
Re: hemaroîdu ârstçðana
17.06.2005 14:18
pie protologa jaiet.
Kaads varetu arii pateikt cik operaacija maksaa? Zinu ka pirmaa viziite pie protologa maksaa 6Ls bez gjimenes aarsta nosuutiijuma...
Re: hemaroîdu ârstçðana
17.06.2005 14:28
Eh ielikshu savu veco padomu...

Visu pirms vajag saakt tos hemoroiidus smeereet.Tas ir jaadara ljoti ruupiigi jo lieta taada ka pashus hemoroiidus neviena zaale vai smeere neaarstee.Vinjas tikai atvieglina sho procesu.To ir svariigi saprast jo daudzi cilvji aplauzhaas domaadami ka smeere vai sveciites aarstee hemoroiidus.Aarstee pats smeereeshanas proces jo pirmkaart masee pietuukushos mezglus,otrkaart atbriivo vinjus no kaku atliekaam kas uztur iekaisuma procesu.Svariigi ir tieshi smeereet.Sveciiteem nav tik liela noziime un es pats vinjas neizmantoju.Un smeereeshanu vinjas neaizstaaj.Pashai smeerei kaa taadai arii ir maza noziime.Var izmantot aptiekaa noperkamaas smeeres bet ljoti labi der arii vienkaarsha augu ellja,sviests un margariins.Smeeri vari izveeleeties peec patikas vieniigi lai vinja buutu maiga.Uz uudens baazes veidotie seksa geli neder jo udenim uzsuucoties sastingst un zaudee efektu.Smeerei jaabuut taukainai.Smeeree ar pirkstu vismaz puspirksta dziljumaa.Kaadas 3 reizes vienaa piegaajienaa pa starpai noslaukot pirkstu papiira dvieliitii vai tualetes papiiraa.Dazhaam aptiekas smeereem liidzi naak uzgalis bet tas nekam neder.

Godiiguma labad jaasaka ka dazhi aptiekaa perkamie liidzeklji satur vielas kuraam ir dziednieciska ietekme uz asinsvadiem bet tas efekts nav paaraak liels.
Ja probleema skaarusi ieksheejos hemoroidaalos mezglus tad sveciishu noziime palielinaas.Bet sho probleemu ir gruuti diagnosticeet bez speciaalista paliidziibas taa kaa sveciites ja patiik var lietot tiiri profilaktiski.
Aarsteet aareejos hemoroidaalos mezglus tikai ar sveciiteem gan ir peedeejaa muljkjiiba.
bummmbinja
Re: hemaroîdu ârstçðana
17.06.2005 15:13
laikam iedroshinaajums ar steigu pie aarsta!

http://www.ogrish.com/archives/2004/may/OGRISH-dot-com-Hemorrhoid%20prolapse.JPG
jaja
Re: hemaroîdu ârstçðana
17.06.2005 15:39
Re: hemaroîdu ârstçðana
17.06.2005 16:02
Nu nevajag jau tautu uzreiz baidiit. Taadu pizdjecu ir ilgi un dikti jaaaudzee.
bummmbinja
Re: hemaroîdu ârstçðana
17.06.2005 18:08
bik jau vaig, jo es jau zinu kaa ir - vislaik atliek viziiti pie doka, domaa ka tik traki jau nav...
bet ku! (Juus taac zinosh izskataas...) cik ilgi shitaadu "pizdjecu" vaig audzeet?
Un tieshaam neviens nezin cik maksaa hemoroiidu likvideeshanas operaacija?
Re: hemaroîdu ârstçðana
17.06.2005 19:56
bummmbinja

Atklaati sakot es nezinu kaa taadu "pizdjecu" vispaar var izaudzeet jo kad man bija nieciiga dalja no taa visa bez plaisaam un asinjoshanas es nevareeju tam nepieveerst uzmaniibu kameer visu sadaktereeju taa kaa patieshaam nevaru iedomaaties cik vajag laika prieksh tam un galvenais cik neveeriigi vajag attiekties pret savu peecpusi.
Re: hemaroîdu ârstçðana
18.06.2005 00:58
bummmbinja

Cik taa operaacija maksaa es nezinu bet runa ir par dazhiem simtiem latu. Bet gribu piebilst ka man vinjus izdevies izaarsteet bez aarstu un operaaciju paliidziibas. Vienkaarshi regulaari vinjus smeereejot vinji paaris gadu laikaa ir degradeejushi tik taalu ka nav vairs atrodami vispaar.
mmm
Re: hemaroîdu ârstçðana
18.06.2005 01:13
pie proKtologa
Veejinnss
Re: hemaroîdu ârstçðana
18.06.2005 05:58
www.ogrish.com

un juus atradiisiet ne taadus pizdjecus vien:))))
krivais
Re: hemaroîdu ârstçðana
18.06.2005 11:11
Domâju, ka pie proktologa jâiet gan, kaut arî pati operçties uzreiz negribi.
Nesen bija kâdi raxti par ðo tçmu delfos un tvnetâ sadaïâ par sievietes veselîbu.
bummmbinja
Re: hemaroîdu ârstçðana
19.06.2005 15:20
ui, jaa K burtinjsh izlaidaas...
Vau, dazhi simti lati! :o
mazdakteris
Re: hemaroîdu ârstçðana
19.06.2005 16:37
Jâskatâs raksti arhîvâ.Tur diezgan sîki vis bija aprakstîts.Vienas masâþas nepalîdzçs.
!) Pâc katras defekâcijas rûpîgi jâapmazgâjas,jânosusinâs ar mîkstu tualetes papîru.
2) Jâiesmçrç ar Venosâla ziedi,Troxevazîna ziedi.Ja ir nieze tad îslaicîgi ar Troxevazîna ziedi vai ar jebkuru ziedi kas satur hormonâlos preperâtus un antibiotikas.Ja stâvoklis nav akûts var izlîdzçties ar cinka ziedîti.
3)Akûtâ periodâ jalieto svecîtes.Tâs vçlams lietot tikai uz nakti.Anuzola vai citas proktologa ieteiktâs.
4) Jâseko regulârai vçdera izejai.Katru dienu mîkstu ka_ u.Kefîrs,plûmes,bietes,burkâni,kâpostu salâti. Riòíveida masâþa pa vçderu saules virziena.No rîta tukðâ dûðâ pusglazi istabas t * ûdeni.
5) Ja tomçr ir aizcietçjums 150-250 ml. klizmiòu paturçt cik ilgi vari un tad atviegloties.
Izvairîties no cieðâm apakðbiksçm un veïas. Pie sçdoða darba ik pçc 45 minûtçm izvingroties. Uz nakti viegli segties un nekâdâ gadîjumâ negulçt peldbiksçs.
Izslçgt no çdienkartes piparus sâïus çdienus un þâvçtus produktus. Daudz lietot ðíidrumu.
Ja hemorji bieþi asiòo un ir lieli.Traucç staigât un dzîvot jâiet pie protologa un jâlemj jautâjums par operâciju.Bet tas ir galçjais variants.Ar Dieva palîgu un svçtîbu.
Re: hemaroîdu ârstçðana
19.06.2005 17:26
mazdakteris labi uzrakstija. Vieniigais ko var piebilst ka taa apmazgaashanaas peec kakaashanas ne vienmeer ir pieejama un tuuliit peec kakaashanas anusinjsh meedz buut saapiigs taapeec iesaku minuutes 20 pagaidiit un tad veikt kopshanu un smeereeshanu. Jaanjem veeraa ka apmazgaashana neaizstaaj smeereeshanu un smeereet vajag jebkuraa gadijumaa.
Veedera izejas miikstinaashana pati par sevi ir laba lieta bet dazhkaart ar to nevajag paarcensties jo tad buus paaraak biezhi jaakakaa un tad atkal buus slikti.
Mazu klizminju var iztaisiit vienmeer, it iipashi peec kakaashanas jo tas labveeliigi iespaido anusinju. Un vispaar svariigaak par miikstu kaku ir tas lai kaka nestaaveetu zarnaa un vinja buutu tuksha. Taadaas reizees taa klizma arii noder. Tikai nevajag lielu klizmu jo tad buus ilgi jaaseezh uz poda un hemoroiidi satracinaasies veel vairaak.
Maziòð
Re: hemaroîdu ârstçðana
19.06.2005 19:48
ku! cik tu tas klizmas vari ieteikt,pç
Re: hemaroîdu ârstçðana
19.06.2005 20:05
Maziòð

Ljoti daudz. Un tiem kam nav hemoroiidu - iistaas amerikaanju pa 4 litri. A ko tu man piesienies?
bam bam
Re: hemaroîdu ârstçðana
20.06.2005 16:48
http://hemorroid.narod.ru/oper.html
Valdis
Re: hemaroîdu ârstçðana
01.07.2005 11:06
A ta ka tiek no taas valjaa - nu vai apaarstee - vai ir kaadi ieteikumi kaa vispaar taadaa neiedziivoties ?

Man ir seedoshs darbs un jau vairaakus gadus es uztraucos par sho te probleemu.

Varbuut ir kaadi ieteikumi kreesla izveelei ? Es pats sev pirms kaadiem 2 nopirku ofisa kreeslu par bargu 160 Ls naudu, bet peec shiem 2 gadiem neesmu paarliecinaats, ka tas ir pareizs, jo ik pa laikam es vinju "juutu" tb izpauzhas kaut kaadas neertiibas - pirms tam kaadaa citaa vietaa (no kuras gan nevareeju savaakt liidz kreeslu) noseedeeju 5 gadus kreeslaa pa veel bargaaku naudu un nejutu to vispaar... nu vienalga - varbuut ir kaadas domas shai sakaraa ?
krievs
Re: hemaroîdu ârstçðana
01.07.2005 14:02
Pakaïa paliek vecâka, vot i vsjo!
Aita
Re: hemaroîdu ârstçðana
01.07.2005 19:33
Kresls - vislabak taads - koks, ar sietu. vajag ventilaciju , nevis sakarseesanu uz kreesla miikstuma..
Re: hemaroîdu ârstçðana
01.07.2005 19:36
Taa jau saka ka hemoroiidu deelj labaak uz cietas virsmas seedeet.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 7?
Ziņa: