erotiskâ masâþa

Aizsāka uldis 

uldis
erotiskâ masâþa
20.06.2005 11:33
Esmu dzirdçjis ka salons Labi piedava erotisko masâþu. Izklausas interesanti, bet pats neesmu bijis. Vai kâds var padalîties pieredzç kâ tas notiek ? Kaut kur esmu lasijis par to diezgan pretrunigu informaciju. Vai no medicîniskâ viedokïa tâ palîdz organismam ?
...
Re: erotiskâ masâþa
20.06.2005 11:48
Taapeec jau taa ir erotiskaa, nevis mediciiniskaa masaazha. Nu paliidz jau ar, ja patiik- emocionaala labsajuuta arii ir dziedoojosha. Masee ar rokaam, ar kruutiim, masee arii kraaninju :-) Ja izbaudiisi- paliidzees, ja kautreesies, labaak neej- stress nav veseliigs
uldis
Re: erotiskâ masâþa
20.06.2005 12:04
Bet ja masee kraninju, tad jau ir "jabeidz" ? Vai tas ir obligati ?
Re: erotiskâ masâþa
20.06.2005 13:12
Iespeeja beigt laikam ir par atsevishkju samaksu:)
uldis
Re: erotiskâ masâþa
20.06.2005 13:32
Ka var maset kraninju un nebeigt ? Nevaru iedomaties. Bet vai jabeidz ar prezervativu vai bez ?
Re: erotiskâ masâþa
20.06.2005 13:39
Domaaju ka tur taa biznesa saals. Nevari nebeigt? Nu tad maksaa:)
Mazdakteris
Re: erotiskâ masâþa
20.06.2005 22:23
NO medicîniskâ viedokïa tâ palîdz orgasmam,jeb seklas noplûdei.Tas ir onanisma paveids,kas pietuvinâts reâlai situâcijai. Atrodi draudzeni un sanemsi ðo masâzu bez maksas.Skaidrs -ja kaila meitene tev brauka pa visâm vietâm tu beigsi tur uz vietas gribi vai negribi.Ko tev darît,ar vai bez preza vina tev pateiks. Droðâk tomçr ir mâjâs ar savu meiteni.
Gundega
Re: erotiskâ masâþa
21.06.2005 09:53
Nu protams, ka beigðana notiek bez prezervatîva.
Re: erotiskâ masâþa
21.06.2005 10:04
Cik nehigiçniski!
uldis
Re: erotiskâ masâþa
21.06.2005 10:14
Bet tiesam nepatikami. Tad jau sperma slacas uz visam pusem. Masierei var tikt pilnas acis. Visa ta vieta ari laikam ir apðïâkta. Nç, laikam tomer neiesu uz to masazu.
jano
Re: erotiskâ masâþa
21.06.2005 10:22
Nu neej gan. Paslîdçsi, salauzîsi kaulus un viss beigsies pie íirurga.
uldis
Re: erotiskâ masâþa
21.06.2005 11:32
Interesanti zinat ka tadu masazu veic sievietem ? Vai vinjas ari beidz ?
Dr.Pauts
Re: erotiskâ masâþa
21.06.2005 11:51
Meitençm ir daudz erotiskâs zonas.Kruðu gali,paðas krûtis,smukais dibentiòð,augðtilbu iekðçjâs malas,ausu ïipiòas. Viòâm vel vajag èuskstçt kaut ko saldu,reibinoðu ,apstiprinoðu rozâ ,mazâ austiòâ.Ar nejauðiem glâstiem pârliecinâties,ka petenîte ir jau mitra. Ja nav tad nejauði sâkt kairinât klitoriòu.Tas ir tâds zirnîtis zem âdas petenîtes augðdaïâ.Viòð kïust lielâks un lielâks.Tâ ir ïoti jûtîga vieta .Gandrîz visas meitenes no tâ iegust oi,oi ,oi. Orgasmu.Meitenei svarîgi droðîba,maigums,spçcîgas rokas un èuksti.
Tev nekas nenotiks ar to apðïâkðanu.Katrâ masâþas kabinetâ ir papîra dvieïi,tu bûsi pliks.Ir duðas telpas.Bet te gudri cilvçki saka tev patiesîbu.Labâk to darît ar savu draudzeni. Lai tev nenotirpst rokas.
uldis
Re: erotiskâ masâþa
21.06.2005 13:18
Paldies tev Dr. Paut ! Nevajag man vairs nekadu masazu. Labi palika jau tikai no lasisanas vien.
bucha
Re: erotiskâ masâþa
21.06.2005 20:03
es esmu dzirdeejusi, ka viens no iistaas erotiskaas masaazhas pamatprincipiem ir kraaninju neaiztikt...vismaz ar rokaam un apzinaati maseet...kaa tad iisti ir
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 19?
Ziņa: