alerìija no kaía spalvas

Aizsāka ena 

ena
alerìija no kaía spalvas
20.06.2005 13:44
esmu ðokâ, man tiklîdz paòemu kaíi klçpî vai paglaudu, tâ uzreiz sâkas acu niezçðana, asaroðana utt. ko tas nozîmç, vai man jâðíiras no sava minèa? neeeeeee, es to negribu, varbût var ârstçt alerìiju?
pinky
Re: alerìija no kaía spalvas
20.06.2005 19:20
ja tas taa tieshaam ir tad ljoti iespeejams tev ir alergija un shoreiz uz kaka spalvaam.starp citu peedeejaa laikaa daudzi cilveeki kas agraak vispaar nav bijushi alergiski izbauda alergiju uz savas aadas. alergija var buut uz visu ko. pat uz shokolaadi,zemeneem un nerunaajot nemaz par visaadiem medikamentiem. chava
Piepe
Re: alerìija no kaía spalvas
20.06.2005 19:53
Alergjiju var mazinaat, ja kakji nenjem rokaas...
Paarbaudiits. Runaa ar savu maajas kakji, vish tevi sapratiis :) Skaties vinjam ilgstoshi aciis - buus taads pats efekts kaa glaudiishana.
Re: alerìija no kaía spalvas
20.06.2005 20:03
Nu nevajag gan kaíîtim acîs skatîties!!!
mazdakteris
Re: alerìija no kaía spalvas
20.06.2005 22:38
Ilzy
Re: alerìija no kaía spalvas
21.06.2005 10:38
ir taèu daudz lîdzekïi, sâkot ar reklamçto fenkarol... aizej aptiekâ izstâsti problçmu - gan jau tev kaut ko iedos.....
zâlîte
Re: alerìija no kaía spalvas
21.06.2005 11:44
Var pamçìinât iegâdâties bezspalvainu kaíi, sfinksu.
Nedaudz jau marsieti viòð atgâdina, bet citâdi ne kâdas vainas :)
rrr
Re: alerìija no kaía spalvas
21.06.2005 13:01
Visizsmeljoshakaak atbildeeja Mazdakteris. Uzreiz palika daudz kas skaidraaks.
...
Re: alerìija no kaía spalvas
21.06.2005 14:31
Diemzheel, ja aapstiprinaas alergjija pret dziivnieku spalvu, no kakja jaashkjiras. Jo spalva jau ir arii gaisaa, uz meebeleem.
www
Re: alerìija no kaía spalvas
21.06.2005 15:45
Man arî bija kaíis. 2 gadus. Un sâka parâdîties alerìija - asaroja acis un ðíaudîju. Rezultâtâ nâcâs kaíi atdot, jo ârsts teica, ka alerìija var pâriet astmâ. Ne visiem noteikti tas tâ var notikt, bet man jau parâdîjâs simptomi.
Domâju, ka jâpakonsultçjas ar alergologu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 12?
Ziņa: