2-gadigam bernam oz mute

Aizsāka mamma 

mamma
2-gadigam bernam oz mute
21.06.2005 10:04
+ ari uz zobiem pastiprinati veidojas aplikums, kaut ari tie tiek regulari tiriti. Vai vajadzetu dot kadu gremosanu veicinosu teju? Vai vieglaku partiku? Kura vieta tiek veikta diagnosticesana - vai to sauca par Folla vai Folija metodi, kad ar kadu aparatu liek pie roku pirkstu galiem, kaju pirkstu galiem un nosaka visparejo organisma stavokli? Ja ieprieks paldies par padomiem.
Re: 2-gadigam bernam oz mute
21.06.2005 10:16
Folla metode. Nâk no Maskavas, tiek izmantots dators, kurâ ir DOS sistçmâ programma, tad ir magnçtiskâs rezonanses aparâts, daþâdi vadi un metâla plâksnes.
"Viïòu" aparâts ir jâved uz Maskavu tur, kur viòu raþo, ik pa 2 gadiem lâdçt.
Ja tas viss nav - tad tas nebûs Folls un bûs plaìiâts!!!
Jâuzmanâs no visâdiem vision izplatîtâjiem u.c. cilv. bez med. izglîtîbas, kas apgalvo, ka strâdâ pçc folla metodes pçc apðaubâmu kursu izieðanas un ar plaìiâlisku tehniku.
Neiekrîtiet!!!

Kapçc nekonsultçjaties ar savu ârstçjoðo ârstu???
mamma mammai
Re: 2-gadigam bernam oz mute
21.06.2005 10:50
Mçs izmçìinâjâm J.Volgina " Folla diagnostiku" - ja ticat pasakâm, tad uz priekðu pie ðî kunga. Mçs nenoticçjâm :( Un Ls 12 - tu - tûûûû :(((
Re: 2-gadigam bernam oz mute
21.06.2005 11:03
Nu lûk, uzskatâms piemçrs!
Diemþçl!:(

Ja ðâds ârsts saka, ka piemçram: Jums aparâts uzrâda par daudz trombocîtus, paaugstinâtu prolaktînu, bet v.dziedzera hormoni ir normâ, tad pçc ðîs vizîtes dodamies uz Gulbja laboratoriju un kontrolei uztaisam ðîs analîzes! Un tad saprotam vai taisnîba vai nç - nekam nav uz "goèen" jâtic!

Es savai ârstei arî sâkumâ neuzticçjos - bet Gulbja laboratorija visu 100% apstiprinâja! FAKTS!
valda
Re: 2-gadigam bernam oz mute
21.06.2005 20:04
Pilnîgas muïíîbas. Folla metodç nekâds dators netiek izmantots un arî no Maskavas tas nenâk. Folls bija vâcu zinâtnieks
Re: 2-gadigam bernam oz mute
21.06.2005 21:11
Nu, nu, tell me more!:)
ke
Re: 2-gadigam bernam oz mute
21.06.2005 21:31
Dusma, tu pati saprati, ko pirmajaa zinaa uzrakstiiji? :)
Mârdþa
Re: 2-gadigam bernam oz mute
21.06.2005 22:24
Kam vajag, tie sapratîs!
Es arî ârstçjos pçs ðîs paðas metodes ar tâm paðâm sistçmâm!
Esmu dzirdçjusi visâdas ðausmas ar maìiskajiem ûdeòiem un vision, bet nu manâ gadîjumâ nekas tâds nav!
Ave
Re: 2-gadigam bernam oz mute
22.06.2005 08:11
Es par tçmu :)
Ja ïoti âtri bçrnam veidojas aplikums ap zobiem,iespçjams,ka zobi tomçr nav labi notîrîti.Vajag konsultçties ar stomatologu.Un paskatîties,ko bçrns çd.Paikai tomçr jâbût veselîgai.Lai grauþ burkânus un citas labas lietas.Tikai ar burkânu mutç dauzîties nevar,manai mammai mâsiòa bçrnîbâ ar asfiksiju nomira.Sekcijâ lielajâ bronhâ burkâna gabaliòu atrada.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 9?
Ziņa: